Kokteilis
Apbrīno

Agneses Zeltiņas mīļotais piedāvājis kārtīgi izmīlēt dizaineri Kristīni Deimoni0

Foto – ekrānuzņēmums/Facebook.com

Ar skandalozu paziņojumu sociālā tīkla Facebook vietnē nākusi klajā dizainere Kristīne Deimone, kura atklājusi, ka gan pirms trim gadiem, gan pavisam nesen aktrises un rotu zīmola “Soulstones” radītājas Agneses Zeltiņas mīļotais vīrietis Rūdolfs Brēmanis viņai izteicis nepiedienīgus piedāvājumus – gan doties pie viņa uz Dubaiju, gan kārtīgi izmīlēt tepat Rīgā.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns” dizaineres profilā otrdien parādījies ieraksts, pēc kura spriežot, Kristīne biju visai noskaitusies par vīrieša nekaunību. “Visvairāk man nepatīk nodevība un liekulība…Rūdolfs Brēmanis…Kā suns, kurš mūžīgi meklējas…ex, next vai tml. Zeltiņas pavadonis… 2015. gadā aicināja ciemos…Un nu arī vakardien, tikai nedaudz tiešāk. Vīrieši vai jūs tiešām esat kā kucēni? Lai būtu kopā ar sievieti un meklētu vēl 101 citu? Kāpēc tad jābūt kopā, jādara pāri otram, jo 2015. gadā viņi vēl bija kopā. Protams, nezinu, kā tagad, un īpaši arī neinteresē, bet faktu tas nemaina. Katrs kuilis ir pelnījis publisku sienu. Varu tikai iedomāties, cik vēl piedāvājumu viņš citām izsūtījis.”

Tiesa, šis ieraksts jau tās pašas dienas vakarā no Kristīnes profila pazuda un šobrīd arī Rūdolfa Brēmaņa profils, kurš sarakstēs bieži vien izmantoja segvārdu Jānis Bērziņš, sociālajos tīklos nav atrodams. Dizainere atklāj, ka ierakstu dzēsusi, jo saņēmusi Rūdolfa atvainošanās ziņu. Agneses vienīgā reakcija uz skandalozo paziņojumu bijis iebildums, ka viņa esot ietagota, ko pēc “jaunajiem likumiem” darīt nedrīkstot.

Iespējams, rakstīt nepiedienīgus piedāvājumus Rūdolfu provocējušas dizaineres atklātās fotogrāfijas sociālajos tīklos. Tomēr, kā atzīst divu bērnu māmiņa, ka profilā kādu pievilcīgāku foto liekot aiz patmīlas pret sevi, nevis lai ar kādu iepazītos. Turklāt tas gandrīz vienmēr tiekot darīts, saskaņojot ar līgavaini.
Nekādus komentārus notiekošā sakarā nesniedz ne Rūdolfs Brēmanis, telefonsarunā žurnālam “Kas Jauns” informējot, ka par savām gultas lietām viņam nekādi komentāri nav jāsniedz. Savukārt Agnese Zeltiņa žurnālam “Privātā Dzīve” atklājusi, ka ar Rūdolfu Brēmani pēc piecu gadu ilgām attiecībām esot izšķīrušies.

Atgādināsim, ka abi iepazinās laikā, kad Brēmanis bija Ārlietu ministrijas darbinieks 2013. gadā. Gadu vēlāk Brēmanis sāka pildīt pagaidu pilnvarotā lietveža amatu Apvienotajos Arābu Emirātos, vadot Latvijas vēstniecību. Kamēr Rūdolfs dzīvoja ārpus Latvijas, Agnese viņu regulāri apciemoja, bet, kā saprotams, no informācijas internetā, kamēr mīļotā darbojās Latvijā, Rūdolfs meklēja daiļavas internetā. 2016 gada 9. aprīlī Brēmanis Agnesi bildināja, bet jau pērnā gada sākumā sabiedrībā izskanēja runas par Brēmaņa sānsoļiem. Pāris izšķīrās, lai pēc pāris mēnešiem atkal būtu kopā.

Waiting some snow😎🙈❄️🌨Capture @laumavaleine 💖

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

Exploring CLEO in Africa🔝

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

I started water skiing at the age of 6 in Trikāta, at summer camp, but then I was too small for it. 👱‍♀️For six years I stayed away from water-skiing until in the fall of 1983 my dad took me over to Umurītis ski lake in Sigulda.🙎🏼‍♂️ I remember him picking me up from school with his self made boat hooked to the back of the van and going straight to the lake to ski. 🚤 I think the best part of being around water with a boat is that you can do SO many different things, such as tubing, wakeboarding, wake surfing, and water skiing just to name a few.🏊‍♀️🏄‍♂️🏄‍♀️🚣‍♀️ Since two years I am focusing more on SUP to improve my skills, but water skiing will always remain my first ❤️#padle #sup #suping #supingwithfriends #ķīšezers #supinglife #latvia #latvija

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
4 stundas