Kokteilis
Apbrīno

Agneses Zeltiņas mīļotais piedāvājis kārtīgi izmīlēt dizaineri Kristīni Deimoni0

Foto – ekrānuzņēmums/Facebook.com

Ar skandalozu paziņojumu sociālā tīkla Facebook vietnē nākusi klajā dizainere Kristīne Deimone, kura atklājusi, ka gan pirms trim gadiem, gan pavisam nesen aktrises un rotu zīmola “Soulstones” radītājas Agneses Zeltiņas mīļotais vīrietis Rūdolfs Brēmanis viņai izteicis nepiedienīgus piedāvājumus – gan doties pie viņa uz Dubaiju, gan kārtīgi izmīlēt tepat Rīgā.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns” dizaineres profilā otrdien parādījies ieraksts, pēc kura spriežot, Kristīne biju visai noskaitusies par vīrieša nekaunību. “Visvairāk man nepatīk nodevība un liekulība…Rūdolfs Brēmanis…Kā suns, kurš mūžīgi meklējas…ex, next vai tml. Zeltiņas pavadonis… 2015. gadā aicināja ciemos…Un nu arī vakardien, tikai nedaudz tiešāk. Vīrieši vai jūs tiešām esat kā kucēni? Lai būtu kopā ar sievieti un meklētu vēl 101 citu? Kāpēc tad jābūt kopā, jādara pāri otram, jo 2015. gadā viņi vēl bija kopā. Protams, nezinu, kā tagad, un īpaši arī neinteresē, bet faktu tas nemaina. Katrs kuilis ir pelnījis publisku sienu. Varu tikai iedomāties, cik vēl piedāvājumu viņš citām izsūtījis.”

Tiesa, šis ieraksts jau tās pašas dienas vakarā no Kristīnes profila pazuda un šobrīd arī Rūdolfa Brēmaņa profils, kurš sarakstēs bieži vien izmantoja segvārdu Jānis Bērziņš, sociālajos tīklos nav atrodams. Dizainere atklāj, ka ierakstu dzēsusi, jo saņēmusi Rūdolfa atvainošanās ziņu. Agneses vienīgā reakcija uz skandalozo paziņojumu bijis iebildums, ka viņa esot ietagota, ko pēc “jaunajiem likumiem” darīt nedrīkstot.

Iespējams, rakstīt nepiedienīgus piedāvājumus Rūdolfu provocējušas dizaineres atklātās fotogrāfijas sociālajos tīklos. Tomēr, kā atzīst divu bērnu māmiņa, ka profilā kādu pievilcīgāku foto liekot aiz patmīlas pret sevi, nevis lai ar kādu iepazītos. Turklāt tas gandrīz vienmēr tiekot darīts, saskaņojot ar līgavaini.
Nekādus komentārus notiekošā sakarā nesniedz ne Rūdolfs Brēmanis, telefonsarunā žurnālam “Kas Jauns” informējot, ka par savām gultas lietām viņam nekādi komentāri nav jāsniedz. Savukārt Agnese Zeltiņa žurnālam “Privātā Dzīve” atklājusi, ka ar Rūdolfu Brēmani pēc piecu gadu ilgām attiecībām esot izšķīrušies.

Atgādināsim, ka abi iepazinās laikā, kad Brēmanis bija Ārlietu ministrijas darbinieks 2013. gadā. Gadu vēlāk Brēmanis sāka pildīt pagaidu pilnvarotā lietveža amatu Apvienotajos Arābu Emirātos, vadot Latvijas vēstniecību. Kamēr Rūdolfs dzīvoja ārpus Latvijas, Agnese viņu regulāri apciemoja, bet, kā saprotams, no informācijas internetā, kamēr mīļotā darbojās Latvijā, Rūdolfs meklēja daiļavas internetā. 2016 gada 9. aprīlī Brēmanis Agnesi bildināja, bet jau pērnā gada sākumā sabiedrībā izskanēja runas par Brēmaņa sānsoļiem. Pāris izšķīrās, lai pēc pāris mēnešiem atkal būtu kopā.

Waiting some snow😎🙈❄️🌨Capture @laumavaleine 💖

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

Exploring CLEO in Africa🔝

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

I started water skiing at the age of 6 in Trikāta, at summer camp, but then I was too small for it. 👱‍♀️For six years I stayed away from water-skiing until in the fall of 1983 my dad took me over to Umurītis ski lake in Sigulda.🙎🏼‍♂️ I remember him picking me up from school with his self made boat hooked to the back of the van and going straight to the lake to ski. 🚤 I think the best part of being around water with a boat is that you can do SO many different things, such as tubing, wakeboarding, wake surfing, and water skiing just to name a few.🏊‍♀️🏄‍♂️🏄‍♀️🚣‍♀️ Since two years I am focusing more on SUP to improve my skills, but water skiing will always remain my first ❤️#padle #sup #suping #supingwithfriends #ķīšezers #supinglife #latvia #latvija

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 soļi, kā dušu pārvērst par relaksējošu SPA
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: bokseris Mairis Briedis, mūziķis Markus Riva un futbolists Māris Verpakovskis uzspēlē šahu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: grupa “The Citizens LV” izdod “karstu” singlu
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Sports
Žanis Peiners karjeru turpinās Belgradā
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē 1
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
9 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Lielbritānijas pirmais kaķis Dauningstrītā gatavojas uzņemt jauno saimnieku
3 stundas