Kokteilis
Apbrīno

Agnese Zeltiņa lutina sevi dieviešu nometnē: kā iemācīties pārtraukt kādam izpatikt!0

Foto: LETA

Viena no skaistākajām un valdzinošākajām Latvijas aktrisēm un uzņēmējām Agnese Zeltiņa šķiet, vizuālas pārmaiņas nav piedzīvojusi vismaz pēdējos padsmit gadus. Aktrise kļuvusi tikai skaistāka un šarmantāka. Portāls kokteilis.lv jau informējis, ka viņa kategoriski noliegusi apgalvojumus, ka viņas skaistums saistāms ar gulšanos zem skalpeļa. Tieši pretēji – viņa atklāja, ka cer neapmeklēt plastikas ķirurgu vismaz līdz 60 gadu vecumam, jo mūsdienās ir dažādas citas iespējas saglabāt skaistumu, nepielietojot tik radikālas metodes.


Tieši tāpēc aktrise un eleganto rotu zīmola Soulstones by Agnese Zeltiņa īpašniece devās 10 dienu ilgā piedzīvojumā uz saulaino Jamaiku, kur lutināja sevi dieviešu nometnē. Agnese žurnālam “Privātā Dzīve” atklājusi, ka tās bijušas desmit skaistas dienas, ko viņa veltījusi tikai sev. Līdz ceļojumam viņa bija redzējusi fotogrāfijas ar skaisto Jamaikas dabu un tirkīza zilo ūdeni. Jau brīdī, kad Agnesei ticis izteikts šāds piedāvājums turp doties, viņa intuitīvi jutusi, ka tas ir tieši tas, kas viņai vajadzīgs.

 

View this post on Instagram

 

Our magical mandalas🇯🇲🖤💚💛🖤#egomanesstudija #egomane #jamaica🇯🇲 #jamaica #nometnedievietem

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on


“Nometnē bijām tikai meitenes. Dzīvojām vienkāršās mājiņās, prom no tūristu pūļiem. Katrs rīts sākās ar jogu uz terases vai ar ūdens aerobiku Karību jūrā… Nometnes vadītājas Aija Bandere un Antra Botmane vadīja sarunas par apzinātību, sievišķību, sievietes sūtību un ieradumu veidošanu. Darinājām maskas, kroņus, zīmējām mandalas un rakstījām vēstules sev, ” žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj Zeltiņa.


Aktrise skaistas fotogrāfijas publicējusi arī savā Instagram kontā. Tur arī atklāj, ka šīs 10 dienas viņa atļāvusies iztikt bez kosmētikas un viņas rīcībā bijis tikai pavisam neliels pūdernīcas spogulītis, lai saķemmētu matus un uzklātu pretiedeguma krēmu. Šīs bijušas 10 dienas, lai pilnībā atjaunotu spēkus, veltītu laiku sev un uz mirkli pārtrauktu kādam izpatikt.

 

View this post on Instagram

 

Amazing #jamaica 🇯🇲 #nometnesev #egomane #egomanesstudija

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on


Agnese ceļojuma laikā arī sapratusi, ka ja ir kāda problēma, par to nav jēgas daudz satraukties, jo laiks pats visu atrisinās.

 

View this post on Instagram

 

With @egomanes_studija – @aija.bandere and @antraboitmane 🇯🇲👌#jamaica #egomanesstudija #egomane #jamaica🇯🇲 #nometnedievietem

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on


Kopā ar nometnes citām dāmām viņa devās raftingā uz bambusa plosta pa Balto upi.

 

View this post on Instagram

 

One 🖤 – Jamaica🇯🇲👌#jamaica #egomanesstudija #egomane #jamaica🇯🇲 #nometnedievietem #jamaicajamaica

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

LA.lv