Pazīstamais latviešu advokāts Aldis Gobzems, kurš plašāk zināms kā advokāts, kurš uzņēmās “Maxima” traģēdijā cietušo pārstāvniecību, svētdienas vakarā savā Facebook.com profilā publicēja jaunumus – viņš esot pievienojies KPV LV partijai, tādējādi kļūstot par šīs partijas premjera amata kandidātu.

Aldis raksta: “Neesmu radis solīt daudz vai to, ko nespētu īstenot, taču racionālu, argumentos balstītu ideju piedāvājumu varu apsolīt. Mana vīzija ir Latvija kā top 10 bagātākā valsts pasaulē, un tas saskan ar KPV LV izvirzīto mērķi radīt valsts pārvaldības sistēmu, lai mūsu ļaudis vēlētos atgriezties Latvijā. Latvija ar 2,5 miljoniem iedzīvotāju ir liels un varbūt pat šķietami nerealizējams izaicinājums. Jā, to nav iespējams īstenot ne dienā, ne mēnesī vai pat, iespējams, daudzos gados, taču ielikt pamatus šīs vīzijas realizācijai mēs varam šodien. Esot lielam mērķim vienmēr var sasniegt vairāk, bet, ja mērķa nav, iztrūkst arī iecerētie sasniegumi. Latvijai šāds drosmīgs mērķis ir vajadzīgs.

Ko es darīšu? Pirmkārt, es nelamāšu konkurentus, jo tas (lamāt) ir vieglākais. Es popularizēšu partijas idejas un papildināšu ar saviem priekšlikumiem, kurus regulāri nodošu publiskai apspriešanai, sākot jau no pirmdienas. Otrkārt, varu solīt, ka mana kā politiķa stāja būs cienījama, nosvērta un 21.gadsimta prasībām atbilstoša.

Treškārt, man jau šobrīd ir nepieciešams Jūsu atbalsts, un tāds būs nepieciešams arī turpmāk, jo ne jau amats vai nosaukums uzlabos valsti, to iespēs tikai saliedēta sabiedrība. Tikai saliedēta un atbalstoša sabiedrība spēj kļūt konkurētspējīgāka un varbūt arī laimīgāka.
Uzskatu, ka pirmās idejas, kuras jānodod sabiedrības apspriešanai, ir saistītas ar uzlabojumiem valsts pārvaldē, sabiedrības drošības un sociālā komforta radīšanu un pilnveidošanu. Šīs idejas ar savu pamatojumu es publicēšu jau rīt.

Nobeigumā advokāts raksta: “Uzskatu, ka pirmās idejas, kuras jānodod sabiedrības apspriešanai, ir saistītas ar uzlabojumiem valsts pārvaldē, sabiedrības drošības un sociālā komforta radīšanu un pilnveidošanu. Šīs idejas ar savu pamatojumu es publicēšu jau rīt.”