Kokteilis
Mīli

Adoptēta latviete vēlas atrast savus bioloģiskos vecākus. Sieviete dzimusi Gulbenē22

Foto no www.gofundme.com/r5dbt7cs

“Adoptējot mani nosauca par Džesiku Mārīti Pauelu (Jessica Marite Powell), bet pirms tam mani sauca Mārīte Rodovska,” gofundme.com raksta adoptētā latviete, kura dzimusi Gulbenē.

“Es tiku atstāta slimnīcā. Tad mani līdz trīs gadu vecumam ievietoja bērnunamā. Mana lielākā dzīves vēlēšanās bijusi uzzināt, kas es patiesi esmu. Vecāki, kas mani adoptēja, apsolīja mani aizvest uz Latviju, lai atrastu manus bioloģiskos vecākus. Kad man palika 16 gadu, vecāki izšķīrās. Šis emocionālais stress liedza īstenoties ceļojumam uz manu dzimteni. Es labprāt atrastu privātdetektīvu, lai uzzinātu kaut ko par saviem vecākiem, taču šādi pakalpojumi maksā ļoti dārgi.

Man vienmēr bijusi sajūta, ka esmu dzīvē palaidusi garām kaut ko ļoti būtiski. Emocionāli un fiziski. Es ticu, ka varētu saņemt atbildes no saviem bioloģiskajiem vecākiem, uzzināt vairāk par savu identitāti.

Pēc 22 gadu ilgas cenšanās atrast sevi vecāku atrašana varētu aizpildīt tukšos robus. Es vēlētos zināt, ko mani bioloģiskie vecāki darīja un dara. Arī jebkāda medicīniskā informācija būtu noderīga. Varbūt es uzzinātu ko vairāk par brāli vai māsu, kurus vecāki paturēja, varbūt sniegtu informāciju, kāpēc mani pameta.

14 gadu vecumā man diagnosticēja C hepatītu un man skaidroja, ka tas ir iedzimis no manas bioloģiskās mātes. Daudzo antivielu dēļ es saņēmu interferona terapiju. Ārstēšana bija veiksmīga, taču tas ir vēl viens būtisks iemesls, kāpēc es vēlos vairāk uzzināt par savas ģimenes vēsturi.

Es gribētu zināt, kāda es varētu izskatīties, kad kļūšu vecāka un vai es līdzinos kādam no vecākiem.

Saistītie raksti

Es uzaugu ģimenē, kur, sēžot ap ģimenes galdu, nelīdzinājos nevienam. Es vēlētos zināt, kā izskatās mana bioloģiskā ģimene. Es vēlētos saņemt šādas atbildes.

Man nav ne jausmas, cik tas viss varētu maksāt. Taču pat attēls man nozīmētu man teju veselu pasauli. Nevaru vien izteikt, cik es būtu pateicīga.”

Avots: www.gofundme.com/r5dbt7cs

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas