Kokteilis
Apbrīno

Aculiecinieki šokēti: Meganas un Harija mazais Ārčijs esot spiests dzīvot šausmīgos apstākļos0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

37 gadus vecā hercogiene Megana Mārkla un 34 gadus vecais princis Harijs nolēmuši veikt milzīgas pārmaiņas dārzā, kas atrodas ap Frogmoras namu. Vindzoras pils administrācija apstiprinājusi, ka šīs izmaiņas tiks veiktas galvenokārt ap Frogmoras namu, lai padarītu to drošāku un mazāk pārredzamu no ziņkārīgo acīm.

Tas tiek darīts galvenokārt arī tāpēc, ka pirms šī gada aprīļa, kad Megana un Harijs beidzot pārcēlās uz dzīvi šajā namā, visi izmaiņas plāni, kas skar gan pašu namu, gan dārzu, bija jāsaskaņo ar oficiālajām Lielbritānijas būvniecības iestādēm. Šobrīd pils pārstāvji uzskata, ka tādējādi ir pārkāpti nacionālās drošības jautājumi, tāpēc dārzs tiks pārveidots.

“Mēs uzskatām, ka nacionālā drošība ir apdraudēta, gadījumā, ja kādam būtu pieeja šīm skicēm, plāniem un citiem dokumentiem, kas attiecas uz Frogmoras nama pārbūvi,” – paziņoja projekta menedžeris Jans Retklifs.

Zināms, ka tagad Megana un Harijs vēlas pilnībā pārveidot dārza plānu, izveidot atsevišķu atpūta laukumu kā mazu parku, kā arī izbūvēt personīgo tenisa laukumu. Šis jautājums esot īpaši aktuāls, jo Megana jau esot vienojusies ar slaveno tenisisti Serēnu Viljamsu, ka viņa mazajam Ārčijam privātstundās pasniegs tenisu, ziņo žurnāls “Hello!”.

Tajā pat laikā šī gada maija izskaņā dažiem cilvēkiem izlozes kārtībā tika dota iespēja paviesoties Frogmoras nama dārzā. Tas notika laikā no 28. līdz 30.maijam, kad karaliskā rezidence bija atvērta apmeklētājiem. Šo akciju rīkoja labdarības apvienība “National Garden Scheme”. Nauda no izpārdotajām biļetēm tika novirzīta uz dažādiem medicīniskiem fondiem.

 

View this post on Instagram

 

1HQ exploration of Frogmore 🌳🌲🌺🌸🌼 #windsor #frogmorehouse #history #nature

A post shared by Claudette Munroe (@munrostagram) on

 

View this post on Instagram

 

Group outings @1hqbrandagency #frogmorehouse #windsor #jazzhands

A post shared by Claudette Munroe (@munrostagram) on

Tie, kas vēlējās paviesoties Meganas Mārklas un prinča Harija mājokļa dārzā bija daudz, taču laimīgā iespēja tika tikai dažiem.

Faniem bija dota iespēja izstaigāt dārzu bez jebkāda ierobežojuma un mājai viņi varēja tuvoties pat 10 metru attālumā. Visziņkārīgākie esot ieskaitījušies arī logos. “Mēs centāmies ielūkoties logos, bet neredzējām nekādas dzīvības pazīmes,” – teica sieviete Sandra, kas bija atbraukusi no Mičigānas (ASV). “Daži atvērti logi augšējos stāvos, divas dārgas automašīnas uz piebraucamā ceļa… Mājās noteikti kāds ir, bet ir pilnīgs klusums. Dusmojos, ka nevaru pieiet vēl tuvāk,” – teica kāds cits apmeklētājs.

Saistītie raksti

Taču briti bijuši šokēti par to, ka neskatoties uz mājokļa un dārza skaistumu, mazais Ārčijs dzīvo šādos apstākļos. Lieta tāda, ka netālu no Frogmoras nama atrodas viena no lielākajām Londonas lidostām – Hītrovas lidostām. Tā ir viena no noslogotākajām lidostām pasaulē. Tās termināli apkalpo vairāk kā 180 reisus no 90 pasaules valstīm. Diennakts laikā šajā lidostā paceļas un nosēžas vairāk kā 1000 lidmašīnas. Kā var noprast, troksnis, ko rada lidmašīnas, ir iespaidīgs, turklāt tas nerimst ne dienu, ne nakti. Daudzi uzdevuši jautājumu, kā bērns šādos apstākļos vispār var gulēt? Dažas lidmašīnas sēžas pat 500 metru attālumā no Frogmoras nama. “Tas ir neprāts. Kādā veidā viņi liek gulēt Ārčijam šādos apstākļos? Katras 30 minūtes šeit palido garām ap 14 lidmašīnām,” – teicis kāds brits.

Kā zināms, princis Harijs un Megana Mārkla pirms pārcelšanās uz Frogmoras namu tajā veica iespaidīgu restaurāciju, lielus līdzekļus investējot tieši skaņu izolēšanai. Tomēr tas nekādā veidā neizskaidro to, kādā veidā Ārčijs varēs uzturēties pils dārzā – gulēt svaigā gaisā vai rotaļāties. Par to ziņo izdevums “Daily Mail”.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
41 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
12 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
33 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
16 minūtes