Kokteilis
Dzīvo

Hosams Abu Meri parlamentā atgriežas ar gredzenu pirkstā0

Foto – Leta

Pērn par pārsteigumu teju ikvienam tika šķirta ārēji tik laimīgā bijušās iekšlietu ministres, viesnīcas “Hotel Roma” vadītājas Lindas Mūrnieces un Saeimas deputāta, gastroenterologa Hosama Abu Meri laulība. Tiesa, arī pēc šķiršanās abu attiecības bija lieliskas, un viņi kopā rokrokā apmeklēja ne vienu vien pasākumu. Tomēr, izskatās, pēdējo mēnešu laikā daudz kas ir mainījies.

Žurnāls “Kas Jauns” novērojis, ka abi kopā vairs nav manīti. Hosams Abu Meri kultūras pasākumus apmeklēja dažādu jaunu sieviešu pavadībā, un beigusies arī abu bijušo laulāto draudzība sociālajā vietnē Facebook.

Gada nogalē Linda Mūrniece tajā ierakstījusi: “Mans pagājušais ir pagājis. Kas gājis, aizgājis, kas palicis, palicis pie manis, ko vēlējos, to paturēju, ko ne – palaidu. Daudz jaunu atziņu, daudz notikumu, prieka, skumju, asaru, sāpju un laimes. Atklāsmju un pārsteigumu. Vilšanās un nodevības. Kopumā – ļoti nemierīgs gads, bez cerētā sirdsmiera un saskaņas ar sevi, kas, gadiem ejot, arvien svarīgāk šķiet.”

Savukārt Hosams Abu Meri pirms pāris nedēļām palūdza Saeimā atvaļinājumu un darbā atgriezās nosauļojies un ar Nameja gredzenu kreisās rokas pirkstā, tieši turpat, kur pirms šķiršanās viņš nēsāja laulības gredzenu.

No komentāriem par statusa maiņu viņš izvairās, vien atklāj, ka gredzenu pirms vairākiem gadiem uzdāvinājusi Lindas Mūrnieces meita Helēna. Pati Linda Mūrniece par iespējamo bijušā laulātā apprecēšanos atsaka, ka viņai gar to nav nekādas daļas, un uzsver: “Lai taču precas, šķiras, audzina savus bērnus. Katram mums sava dzīve, un katrs pats izvēlas, kā to vadīt.”

LA.lv