Kā noskaidrojis žurnāls “Privātā Dzīve” turpat vienlaikus ar Oļega Fiļa vadītās ABLV Bank krahu viņa dzīvesbiedre Santa Kristīna Zāmuele atvērusi ekskluzīvu šampanieša bāru “Magnum Bar”, kas jau aptuveni mēnesi darbojas diskrētā testa režīmā.

Sešos vakarā bārs tiekot atvērts, un arī šampanieša plaukti ir pilni, taču pagaidām te iegriežoties vai nu tikai zinātāji vai nejauši garāmgājēji. “Magnum Bar” īpašniece Santa Kristiāna Zāmuele sakot, ka esot paši sev devuši vairāk laika, lai pieslīpētu detaļas interjerā un vīnu kartē.

Bāra izveidē ieguldīto investīciju apjomu Santa neatklāj, vien liekot noprast, ka, ļaujoties kaislībai, ieguldījumi vienmēr ir lielāki, nekā gaidīts. Viņa gan neslēpj, ka no ieceres līdz šim brīdim pagājuši vairāk nekā četri gadi un ka par šī telpām sākotnēji ticis noslēgts īres līgums, bet pēc tam viņa tomēr tās iegādājusies. “Protams, mans vīrietis palīdzēja, bet nevis vienkārši iedeva naudu… drīzāk – aizdeva. Un arī es pārdevu dažas savas lietas, īpašumu, kas nebija vajadzīgs, un ieguldīju naudu šeit.

Viss kā citiem cilvēkiem… Nevajag nemaz mežonīgu naudu, lai būtu smuki.”

Žurnālam “Privātā Dzīve” Santa atklājusi, ka interjeru bārā veidojusi britu dizainere Ilse Kroforda. Viņa norādījusi, ka izvēlējusies šo dizaineri, jo abām saskan priekšstati par to, kā apvienot atturīgu eleganci ar relaksējošu omulību.
“Es noteikti negribēju, lai šeit būtu drūma un ēnaina vieta, kā tas pie mums parasti ir iegājies – ja jau bārs, tad noteikti tumšs kakts. Gribēju, lai viesi jūtas kā mājās.

Svešāki cilvēki, kas zina, ka bārs pieder man, domā – nu gan te būs sazin kas, zelti un brokāti, un tad ir pārsteigti, pat tādi kā vīlušies, ka te viss ir tik vienkārši.”

Bāra nosaukums Santai ienācis galvā jau sen, viņa stasta, ka šampanieša pasaulē vārds “magnum” apzīmē lielu šampanieša pudeli – tādu, kurā ietilpst divas šampanieša pudeles. “Šampaņā ir teicies – magnum ir good size for two people, it one doesn’t drink” – , tas ir tāds teiciens, kas būtībā nozīmē, ka šampanieša nekad nevar būt par daudz.

Arī bāra nosaukumu Santa reģistrējusi jau pirms pieciem gādiem. “Tā kā te viss tapis lēnā garā,” – žurnālam atklājusi Santa.

Santa Zāmuele un Oļegs Fiļs