Šajā dzīvē nav pareizu vai nepareizu ceļu, ko iet, tomēr dzīvē mēdz garīties brīži, kuros mēs “pazaudējamies” vai iestrēgstam kādā situācijā uz nenoteiktu laiku. Par ko liecina šīs sajūtas un kā zināt, vai dzīvē visu darām pareizi?

Uzzini 9 zīmes, ko tev sūta Visums, lai brīdinātu, ka dzīvē tu dari kaut ko nepareizi.

1. Ar tevi atgadās mazi nelaimes gadījumi

Tu neveikli savaino sevi īsā laika periodā, tu nejauši sasities vai aizķeries. Tas ar tevi notiek regulāri. Iespējams, tā ir zīme, ka tev ir nepieciešams uz brīdi apstāties un “atvilkt” elpu. Dzīve tev saka – tu pārāk steidzies!  Šī zīme norāda, ka tu ignorē savu intuīciju un nespēj ieraudzīt patieso situāciju sev apkārt.

2. Tu daudz ko aizmirsti

Regulāri aizmirsti vai pazaudē lietas? Tā var nozīmēt to, ka tev ir jāatvēl vairāk laika sev, lai sakoncentrētos un iegūtu pamatu zem kājām. Visums tev ar aizmāršību cenšas parādīt, ka ir jāsaprot savas vēlmes, kā arī to – kā tās realizēt.

3. Tu regulāri kavē

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Iespējams, tu bieži attaisnojies dēļ tā, ka tu kavē, jo nācās sēdēt sastrēgumā vai transports kavējās. Regulāra kavēšanās liecina par to, ka tu nespēj iekļauties laikā un pulkstenis ir tavs lielākais ienaidnieks. Tas liek aizdomāties, vai tas, ko tu dari tiešām ir tas, ko tu vēlies. Dzīvojot saskaņā ar savu dzīvi, laiks plūst vienā ritmā ar tevi, taču tiklīdz tu sāc sajust diskomfortu, padomā par to, ko dzīvē dari nepareizi.

4. Tu dzīvo pārblīvētā vidē

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Iespējams, ka tevi jau kādu laiku nomoka kāds cilvēks vai vide, kurā tu atrodies. Tevi nepamet sajūta, ka tev te nav vietas un tu nespēj būt tu pats. Iespējams, tu mājās glabā kaut ko no savas pagātnes, vai dzīvo kopā ar cilvēkiem, kas liek protestēt tavai zemapziņai.
Zināms, ka pārblīvēta vide mājoklī var norādīt uz problēmu cēloni, kas ietekmē tavu emocionālo stāvokli. Piemēram, pārblīvēta virtuve var norādīt uz to, ka tu nespēj mīlēt un pieņemt pati sevi, savukārt pārblīvēta guļamistaba var norādīt uz problēmām attiecībās un intīmās dzīves jautājumos.

5. Tu regulāri saplēs priekšmetus

Ja konstatē, ka tev regulāri kaut kas izkrīt no rokām vai saplīst, tā varētu būt zīme, ka tu ej destruktīvu ceļu savā dzīvē un ierobežo savu laimi. Lietu izkrišana no rokām un saplēšana liecina, ka tev jāiemācās atbrīvoties no stresa un ļaut lietām notikt dabiski, jo īpaši brīžos, kad jūties iestrēdzis kādā konkrētā situācijā.

6. Tu bieži slimo

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Tevi regulāri moka galvassāpes, kam seko saslimšana, drudzis, iesnas un klepus. Ja šie simptomi  ir regulāri, tad nopietni jāpadomā par dzīves tempa palēnināšanu, ne vien Visums, bet arī pats organisms brīdina, ka dzīvē kaut kā ir par daudz. Tas, iespējams, liecina, ka apkārtējie cilvēki no tevis gaida pārāk daudz, tāpēc tev ar steigu šī situācija ir jāatrisina un jāpadomā vispirms par sevi pašu.

7. Tu izvairies runāt par problēmām un par tām domāt

Ja tevi kaitina sarunas par lietām, kas tevi nomāc, iespējams, tu nespēj ieraudzīt to, kur dzīve tevi ved. Nevēlēšanās runāt vai domāt ir intuitīvas bailes no sagaidāmās atbildes. Ļoti iespējams tu pat zini, kas tev būtu jādara, bet vienkārši baidies rīkoties.
Atrodot sevi un atbrīvojoties no bailēm, tu atjaunosi saikni ar savu dvēseli un skaidri sapratīsi, kā rīkoties.

8. Tu bieži izjūti dusmas un stresu

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Ja stresu un dusmas tu izjūti jau tad, kad esi pamodies, ir vairāk kā skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā un tā ir zīme, ka neesi īstajā vietā. Protams, trauksme un stress var rasties vairāku iemeslu dēļ, taču ja saproti, ka stresu regulāri izraisa konkrēta vieta vai cilvēks, šī problēma ir jāatrisina. Tā var būt zīme, ka ir laiks kaut ko mainīt, no kaut kā šķirties, lai spētu dzīvot laimīgi un sasniegtu savus mērķus.

9. Tev bieži ir garlaicīgi

Cilvēkiem, kas konstatējuši, ka viņu dzīve ir kļuvusi garlaicīga, Visums cenšas sūtīt zīmes, ka viņi neizmanto visu savu potenciālu, lai to baudītu. Garlaicības sajūta rodas brīdī, kad ar visu savā dzīvē esi apmierināts un ir iestājusies rutīna. Tā ir zīme, ka dzīve ir jādzīvo no sirds, baudot katru tās dienu pilnā apmērā.

Visums vienmēr sūta zīmes, lai palīdzētu virzīties pa pareizo ceļu dzīvē. Vislabākais, ko tu vari darīt, ir ieklausīties savā intuīcijā un uzticēties. Un tu redzēsi, cik daudz jaunu iespēju tev parādīsies.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem