Iemesli, kāpēc vīrieši krāpj savas sievietes ir daudz un dažādi. Tieši tāpat kā sievietes, kas krāpj savus vīriešus. Cēlonis var būt meklējams sākot no nepietiekošas uzmanības no partnera puses, beidzot ar pašapliecināšanās sindromu un pat temperamentu.

Bet kas vīriešus attur no sānsoļiem? Savos uzskatos dalījās daži vīrieši, kuri ir patiesi nolēmuši – es nebūšu neuzticīgs savai mīļotajai sievietei.

1. Tā ir audzināšana

“Es esmu tā audzināts. Mans tēvs bija advokāts un bieži darbojās kā iesaistītā persona laulību šķiršanas jautājumos, tāpēc man ilgus gadus bija iespēja redzēt, kā neuzticība grauj uzticību, laulības, ģimenes un nodara sāpes bērniem. Reiz es sev apsolīju, ka nekad nekļūšu nodevīgs, un šo vārdu es turēšu.”

2. Kad sieviete tevi mīl tādu, kāds tu esi

“Manuprāt, attiecību “sāls” tomēr nav fiziskajā tuvībā. Jā, tas ir svarīgi. Jā, tā ir attiecību svarīga daļa. Bet pats galvenais, piemēram, man ir tas, lai sieviete spētu pieņemt mani tādu, kāds es esmu: nedaudz ar lieko svaru, nedaudz garlaicīgu un apnicīgu, nedaudz ar visām manām dīvainībām. Tādu mani ir pieņēmusi mana sieva, tāpēc man nav ne mazākā iemesla meklēt kādu citu.”

3. Krāpt ir dārgi

“Ja runājam atklāti, tas ir ļoti dārgi. Mans draugs, piemēram, bez ģimenes uztur arī mīļāko, un naudas viņam dažkārt pietrūkst pat aliņam.”

4. Pārāk daudz emociju

“Dažkārt, kad es ieraugu kādu izskatīgu sievieti un aizdomājos par viņu tādā kontekstā… man paaugstinās pulss un sāk svīst plaukstas. Problēma nav tikai tajā, ka mani varētu šajā sānsolī pieķert, bet arī tajā, ka man nāktos melot. Visu laiku. Pat, ja tas notiktu vienu vienīgu reizi, melot man nāktos tik un tā līdz mūža galam. Man šķiet, ka sānsolis apdraudētu manas attiecības un manu ģimeni, no tā ciestu mana reputācija draugu, kolēģu un pats galvenais – manis paša acīs. Diez vai es gribētu iet tam cauri.”

5. Sekas ir graujošas

“Protams, vienmēr ir patīkami, ka neraugoties uz vecumu un laulības gredzenu pirkstā tu šķieti pievilcīgs citām sievietēm. Ir patīkami, ka tev izrāda uzmanību un reizēm pat visai tieši norāda, ka vēlētos ar tevi ko vairāk par skatienu un smaidu. Bet kas mani sagaida pēc tam? Tas ir trakāk par karu! Un tā šausmīgā vainas apziņa, kura tā vienkārši nemaz nepāriet, ja vispār pāriet…”

6. Labāk savu enerģiju tērēt sievai

“Mana sieva ir mana izvēle. Es neredzu ne mazāko iemeslu tam, lai skatītos uz garām gājējām, lai arī cik skaistas un iekārojamas viņas nebūtu. Bet kopumā es savu enerģiju, uzmanību, mīlestību laiku un naudu labāk tērēju savai mīļotajai sievai.”

7. Nevienu citu negribu

“Manā uztverē uzticība eksistē tikai divās kategorijās: vai nu es gribu citas sievietes, bet atturos vai nu es negribu nevienu citu sievieti, kā tikai savu sievu. Man ir paveicies – mana kategorija ir otrā.”

8. Pazemojums pašam sev

“Krāpšana, pirmkārt, ir pazemojums pašam sev. Pēc tam, reiz, kad es iepirkšos lielveikalā kopā ar savu sievu, es ieraudzīšu viņu, es jutīšos ārkārtģi vainīgs un pazemots – gan pats par sevi, gan par savu sievu. Es nevēlos piedzīvot tādus brīžus.”

9. Šī spēle nav to vērta

“Sekss – tas, protams, ir brīnišķīgi. Taču tas ir tikai sekss. Parasts, fizisks kontakts. Jā, cita sieviete reizēm var šķist pievilcīgāka, iekārojamāka, tāda, kas atbild man ar to pašu kaisli… Bet pēc būtības – sekss ir viens un tas pats. Vai šī spēle ir to vērta, lai piedzīvotu vienu fizisku kontaktu? Man noteikti nē.”

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem