Kokteilis
Ceļo

9 skaistākie galamērķi, kas noteikti jāapskata pavasarī0

Kolāža: kokteilis.lv

Lai arī aiz loga vēl ziema pašā krāšņumā, gaišākie vakari lēnām norāda uz to, ka no ziemas laiks atvadīties. Ceļotgribētāji arīdzan sāk meklēt galamērķus pavasara rezervējumiem. Uz kuriem galamērķiem ir vērts doties martā, aprīlī un maijā? Visiem labi zināmais viesnīcu rezervāciju portāls booking.com ir apkopojis tā rīcībā esošos datus un noskaidrojis, kuri galamērķi ir paši skaistākie tieši pavasarī.

1. Ņujorka, ASV

Brīvība dzīvot, kā vēlies, un laimes meklējumi – kura gan cita pilsēta varētu labāk simbolizēt Amerikas galvenos dibināšanas principus? Katrā ieliņā ir kas jauns un neparedzams, turklāt pavasarī Ņujorkā nekad netrūkst darāmā. Dodieties burvīgā pastaigā pa dažiem no pasaulē iespaidīgākajiem parkiem un vērojiet, kā pilsēta atmostas no ziemas miega.

Publicitātes foto

2. Holboksas sala, Meksika

Holboksas sala atrodas ziemeļos no Jukatanas pussalas, un to no kontinenta atdala lagūna, kuras siltais un seklais ūdens priecē ceļotājus. Šīs bezrūpīgās salas ūdeņi varētu būt Meksikas visrūpīgāk glabātais noslēpums – šeit dzīvo visdažādākie ūdens dzīvnieki, tostarp delfīni, jūras bruņurupuči, flamingo, pelikāni, barakudas un daudzi citi!

Publicitātes foto

3. Poliņano a Mare, Itālija

Šī nelielā, unikālā pilsēta tiek dēvēta par Adrijas jūras pērli sava burvīgā vēsturiskā centra, līkumainās piekrastes un apslēpto līču un smilšaino pludmaļu dēļ. Poliņano a Mari vislabāk ir apmeklēt tieši pavasarī, jo temperatūra tik tikko ir pakāpusies, tomēr tā joprojām ir mērena, un nav izteikta mitruma.

Publicitātes foto

4. Kinseila, Īrija

Kinseila atrodas Īrijas dienvidu piekrastē, Korkas grāfistē. Vēsturiski šī vieta ir bijusi zināma kā osta un zvejnieku pilsēta, tomēr mūsdienās to labāk atpazīst tūristu dēļ, kas tajā ierodas no marta līdz maijam, lai izbaudītu vēso, sprigano Īrijas pavasara gaisu. Vieni no galvenajiem ieteikumiem, ko izbaudīt šajā galamērķī, ir ainavas, ēdieni, restorāni, krogi un atpūta.

Publicitātes foto

5. Antigva Gvatemala, Gvatemalaa

Gvatemala tās subtropu un tropu klimata balansa dēļ ir pazīstama kā “mūžīgā pavasara zeme”, un UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā pilsēta Antigva Gvatemala arī nav izņēmums. Agrāk tā bija Gvatemalas Karalistes galvaspilsēta, tomēr mūsdienās šī pilsēta ir slavena mērenā klimata un plašo reliģisko svinību dēļ gavēņa laikā.

Publicitātes foto

6. Lintona, Lielbritānija

Lintona ir neliela piekrastes pilsētiņa, kas slavena ar tās skaisto dabu un neskarto ainavu. Pilsētiņa atrodas augstu uz piekrastes klints, un no tās paveras brīnišķīgs skats uz ostas ciematu Linmatu. Pavasarī ceļotāju acis priecē purpurkrāsas orhidejas zaļajās ielejās starp augstajām piekrastes klintīm.

Publicitātes foto

7. Barselona, Spānija

Barselonu neapšaubāmi raksturo dzīves vieglums. Lieliskais klimats un rosīgā pludmales dzīve aicina jūs izbaudīt šo vietu pilnībā, ļaujoties saulei. Dodieties meklēt piedzīvojumus Gotiskajā kvartālā, iepazīstot intriģējošās ieliņas un mākslinieku kādreiz iecienītās vietas. Pavasarī Barselonu pārņem dažādu festivālu, pasākumu un izstāžu kņada.

Publicitātes foto

8. Džespera, Kanāda

Kalnu pilsētiņa Džespera atrodas Džesperas dabas parkā, sniegoto Kanādas Klinšu kalnu vidienē. Šeit atrodami dzidri ezeri, zaļi meži un ledāju kušanas rezultātā radušās upes. Nekas nepārspēj pavasari Džesperā neatkarīgi no jūsu izvēlētās aktivitātes brīvā dabā. Citu ceļotāji ieteikumi, runājot par šo vietu, ir ainava, kalni, daba, pārgājieni un savvaļa.

Publicitātes foto

9. Koprivštica, Bulgārija

Koprivšticā joprojām ir jūtama Bulgārijas nacionālās atmodas posma atmosfēra no 19. gadsimta, tādējādi to var uzskatīt par vienu no bulgāru kultūras galvaspilsētām. Šajā galamērķī īpaša uzmanība jāpievērš vēsturei, arhitektūrai un muzejiem. Tiek solīts, ka apmeklējot šo pilsētu siltā pavasara dienā, ceļotāji var uz brīdi atgriezties pagātnē.

Publicitātes foto
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijas skaistie zirgi pulcējas Inčukalnā
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē?
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Vai reāli mazināt īpašuma nodokli un kas būs nodokļa maksātāji?
2 stundas
LE
LETA/BNS
Ekonomika
“Omniva” brīdina par viltus kampaņu klientu datu izkrāpšanai
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IZM neatbalsta ideju reemigrantu atvasēm skolā nelikt atzīmes
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Vēl skaidro, kurš bija pie stūres: Līvānu pusē smaga avārija
4 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Uzņēmējs Peilāns: Andra Rāviņa attieksme ir tāda it kā mēs dzīvotu Minskā vai kādā “Jelgavstānā”
1 stunda