Kokteilis
Mīli

9 sieviešu frāzes, no kurām vīrieši baidās0

Foto – Shutterstock

Ir dažādi izteicieni, kas biedē pretējo dzimumu, jo viņi labi zina, ko tas patiesībā nozīmē. Uzzini, no kurām frāzēm bīstas vīrieši, kad to pasaka sieviete. Komiski, bet tajā ir daļa patiesības!

1. Lieliski

Vārds, ko sievietes izmanto strīda beigās, kad viņām ir taisnība un tev ir jāaizveras!

2. Piecas minūtes

Ja sievietei jāapģērbjas, tad “piecas minūtes” nozīmē vismaz 30 minūtes. Piecas minūtes nozīmē piecas minūtes tikai tad, kad tev tās ir dotas, lai paskatītos sporta spēli, pirms palīdzēšanas mājas darbos.

3. Nekas

Šis vārds apzīmē klusumu pirms vētras. Tas noteikti kaut ko nozīmē un tev būtu jāstaigā uz pirkstgaliem, jo strīds, kurš sākas ar vārdu “Nekas” vienmēr beidzas ar vārdu “Lieliski”.

4. Uz priekšu!

Tā nav atļauja, tas ir izaicinājums. Nedari to!

5. Skaļa nopūta

Šis patiesībā ir vārds, nevis tikai skaņa. Šī nopūta nozīmē to, ka viņa domā, kāpēc tērē savu laiku, strīdoties ar tādu idiotu kā tu.

6. Labi!

Vārds “Labi” vai “Norunāts” ir visbīstamākais paziņojums, ko sieviete var izteikt vīrietim. Tas nozīmē, ka viņa vēl ilgi un kārtīgi domās, kā tu samaksāsi par savu kļūdu.

7. Paldies!

Saistītie raksti

Ja sieviete tev saka “Paldies”, neko nejautā! Vienkārši atbildi: “Lūdzu”. Savukārt, ja sieviete saka “Liels paldies”, nekādā gadījumā nesaki “Lūdzu”, jo šis vārdu salikums nav nekas vairāk kā sarkasms un viņa noteikti tev nepasakās. Tā tu tikai vari viņu izprovocēt uz vārdu “Vienalga”.

8. Vienalga

Šis vārds nozīmē “Ej taču tu… !”

9. Neuztraucies! Es tikšu galā

Vēl viens draudīgs paziņojums, kas nozīmē to, ka sieviete vīrietim kaut ko ir lūgusi izdarīt jau vairākas reizes un tagad to dara pati. Šis vārdu salikums novedīs pie rezultāta, kur vīrietis jautās: “Kas noticis?”, bet sieviete atbildēs ar punktu Nr.3!

LA.lv