Kokteilis
Mīli

9 rupjas kļūdas, ko partneri pieļauj tuvības laikā0

Foto: shutterstock

Sekss ir viens no attiecību elementiem, par kuru nākas atzīt, ka tas realitātē neatbilst iecerētajam. Liela daļa sabiedrības vēlas izbaudīt tādu seksuālo pieredzi, kāda baudāma pieaugušo filmās. Tikmēr sievietes intīmos mirkļus nereti iztēlojas kaislīgus, sveču gaismā un rožu lapiņu piebērtā gultā.

Ik viens no mums vēlas, lai mīlēšanās būtu brīnišķīgs piedzīvojums, ko izbaudīt kopā ar mīļoto cilvēku. Taču nereti tas kļūst garlaicīgs, vienmuļš un pat neinteresants. Tas tāpēc, ka dažkārt intīmajās attiecībās tiek pieļauta kāda no šīm 9 kļūdām.

1. Orgasma tēlošana

Kulminācijas mirkļu tēlošana ir viena no rupjākajām kļūdām, ko var pieļaut intīmajās attiecībās. Orgasma tēlošana liek partnerim domāt, ka tu esi apmierināta ar viņa sniegumu guļamistabā, neskatoties uz to, ka patiesība ir pilnīgi citāda. Ja tu nespēj sasniegt kulmināciju intīmajos brīžos, esi atklāta. Ļauj partnerim noskaidrot, ko viņam darīt citādāk, lai jūs abi kopā spētu izjust kaislīgus brīžus. Vīrieši nav muļķi un saprot, ka tu tēlo. Galvenokārt tāpēc, ka šajā brīdī skaņas, kustības un ķermeņa valoda izskatās mākslīga.

2. Seksa laikā tu daudz runā

Runāšana intīmo brīžu laikā var būt vēlama, piemēram, lomu spēļu laikā vai atklājot otram savas kvēlākās vēlmes. Taču runāšana var būt arī kaitinoša. Pārliecinies, ka intīmo mirkļu laikā tu runā maz un neieslīgsti garās diskusijās. Jo pretējā gadījumā tas krietni mazina savstarpējo kaisli.

3. Tu nespēj koncentrēties uz mīlēšanās mirkļiem

Foto: Shutterstock

Tu nespēj koncentrēties un bieži vien mīlēšanās laikā domā par ikdienišķām problēmām nevis par kopīgo, kaislīgo mirkli. Galu galā, ja seksa laikā domāsi par ko citu, tu gluži vienkārši nespēsi izjust baudpilnus mirkļus. Turklāt arī tavs partneris par to nepriecāsies.

4. Tu vēlies, lai tikai partneris ir dominants

Lielākajā daļā gadījumu sieviete vēlas, lai partneris dominē seksa laikā. Ja vīrietis mīlējoties ir pasīvs un nav spontāns, tos iespējams uzskatīt par galvenajiem iemesliem, kāpēc mīlestība un intimitāte strauji pazūd. Taču katrai sievietei ir jāsaprot, ka arī intīmajās attiecībās jābūt līdzsvaram. Tāpēc, lai nezaudētu kaisli seksa laikā, arī sievietei ir jāspēj būt dominantai.

5. Tu nerūpējies par savu higiēnu

Neviens partneris nevēlēsies tevi skūpstīt, ja tu smaržosi nepatīkami. Tāpēc ieej dušā, pārliecinies, ka tava elpa ir svaiga un tavs ķermenis smaržo patīkami. Parūpējies par savu higiēnu – tas noteikti uzlabos intīmo attiecību kvalitāti.

6. Tu neesi spontāna

Foto: Pexels

Ir labi, ka jūs plānojat seksa grafiku. Taču ne vienmēr plānus iespējams realizēt un plānotais var kļūt arī garlaicīgs. Esi spontāna un uzdrošinies eksperimentēt ar jaunām mīlēšanās pozām vai izmēģini kādu ekstrēmāku vietu saviem intīmajiem piedzīvojumiem. Vari būt droša, ka tas ne vien uzlabos jūsu seksuālo dzīvi, bet gan darīs brīnumus ar to.

7. Tu esi pārāk liela perfekcioniste

Tas ir tikai labi, ja attiecībās visu laiku mēģini ieviest ko jaunu. Īpaši tad, ja tās ir ilgtermiņa attiecības. Tas ir patiešām jauks žests, ko tu izrādi savam partnerim, tādējādi parādot, ka tev jūsu attiecības ir ļoti īpašas. Taču tev jāapzinās, ka, ja būsi pārāk liela perfekcioniste, partneris ne vienmēr spēs tev atdarīt ar to pašu.

8. Tu ceri, ka viņš spēj lasīt tavas domas

Foto: Fotolia

Ir muļķīgi domāt, ka tavs mīļotais vīrietis zinās visu, ko tu vēlies sagaidīt guļamistabā, ja par to pati nebūsi runājusi. Vienmēr pārliecinies, ka viņš ir informēts par tavām vēlmēm un vajadzībām. Komunikācija ir veiksmīgu un uzticamu attiecību priekšnosacījums.

9. Tu salīdzini savu partneri ar bijušajiem

Nekad, nekad nesalīdzini savu partneri ar bijušajiem vīriešiem. Katrs no mums ir personība, arī seksuālajās attiecībās, tāpēc pieņem tās tādas, kādas tās ir un izbaudi. Uzziniet vairāk viens par otra vēlmēm un vajadzībām, noskaidrojiet, kā varat sniegt viens otram viskaislīgāko baudu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kura dvēseles puse tevī ir dominējošā – gaišā vai tumšā?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Megana Mārkla draudzenes kāzās kārtējo reizi rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Latviešu fotogrāfs – starp TOP 100 labākajiem kāzu fotogrāfiem pasaulē: “Tev ir jāsajūt, ka tūlīt kaut kas notiks!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Visbiežāk cilvēki kļūdās, šķirojot dažādos plastmasas atkritumus
17 minūtes
LE
LETA
Dabā
Dienas vidū gaisa temperatūra valstī no +6 līdz +19 grādiem
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Apsvērs iespēju 2 eiro piemiņas monētām noteikt lielāku tirāžu
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
7 stundas