Stipra sieviete ir tā, kurai ir dzīves pieredze, kuras ceļā ir bijušas dažādas grūtības, bet viņa tomēr ir spējusi saglabāt sevī maigumu un sievišķību. Viņa ir nobriedusi, izlēmīga, pārliecināta par sevi un ar neizmērojamu spēju mīlēt pati sevi.

Ja viņa dara šīs 9 lietas, tad tu esi iemīlējies stiprā sievietē.

1. Viņa runā tiešu valodu

Viņa nerunās “par un ap”, bet teiks tec skaidri to, ko domā vai ko no tevis vēlas. Viņa ļoti labi zina, ko vēlas, un negrasās tērēt savu laiku uz lietām, kas nesniedz gaidīto.

2. Viņa var pati par sevi pastāvēt

Stipra sieviete nebaidās nospraust robežas un pieturēties tām, pat ja tas var izraisīt konfliktus. Patiesībā viņa ir gatava tikt galā ar jebkuru konfliktsituāciju, ja tāda notiks. Viņa vienkārši neļaus sevi ietekmēt, tāpēc nevajag viņu nenovērtēt.

3. Viņa ir uzticīga savām jūtām

Stipra sieviete vienmēr paliek uzticīga sev, pat ja runa ir par attiecībām. Viņa neslēpj savas jūtas, viņa nebaidās izskatīties pārāk emocionāla, jo viņa zina, ka viņa ir īsta, bet viņa pati to novērtē. Tāpēc arī viņa vēlas, lai tu būtu patiess, pat ja reizēm tev šķiet, ka tu izskaties muļķīgi vai demonstrē savu vājumu.

4. Viņa rūpējas par sevi

Stipra sieviete ir neatkarīga un pašapzinīga, vairumā gadījumu tāpēc, ka viņai nemaz nav citas iespējas. Viņa ir sapratusi, ka tikai viņa ir atbildīga pati par savu labklājību un laimi, un nav svarīgi, vai viņa ir attiecībās vai nē.
Viņa būs ar tevi kopā, atbalstīs tevi, bet negaidīs, ka tu būsi viņas glābiņš. Jo viņai tāds nav vajadzīgs. Viņa var pati par sevi parūpēties un prata to arī pirms tu ienāci viņas dzīvē.

5. Viņa norāda uz tavām kļūdām un trūkumiem

Stipra sieviete neaizvēs acis uz visām tām nelāgajām lietām, ko tu darīsi. Viņa nebaidīsies, ka jūs par to varat sastrīdēties. Tu nevarēsi izmantot viņas maigumu un mīlestību, lai cik stipri viņa tevi arī mīlētu. Viņa zina savu vērtību un vēl viņa gluži vienkārši vēlas, lai tu kļūtu labāks, tieši tāpat kā jūsu attiecības. Tici, vēlāk tu to novērtēsi.

6. Viņa uzņemas atbildību par savām kļūdām

Tāpat kā viņa var norādīt uz taviem trūkumiem, viņa spēj atzīt arī savas kļūdas. Viņa nemeklēs vainīgos. Ja viņai nav taisnība, viņa to vienmēr atzīs. Un pacentīsies problēmu atrisināt. Sarežģītās siutācijās viņa nepagriezīs muguru, bet meklēs risinājumu. Un viņa ir cīnītāja.

7. Viņa sniegs tev brīvību

Esot neatkarīga un pašpietiekama personība, viņa saprot, ka arī tev ir nepieciešama brīvība. Viņa ir pietiekoši pārliecināta par sevi, lai liktu tevi mierā, kad tev būs nepieciešams brīdis pašam sev. Viņa vēlas, lai tu būtu ar viņu kopā pēc savas izvēles, nevis “apstākļu” dēļ.

8. Viņa izrāda tev savu mīlestību

Būt attiecībās ar stipru sievieti tas nozīmē nekad nešaubīties par jūtām, kas ir starp jums. Viņa ir stipra, viņa nekad nepārstāj ticēt īstām jūtām un mīlestībai, pat ja viņai neskaitāmas reizes ir nodarīts pāri.

9. Viņa nebaidās pārtraukt attiecības

Pat, ja viņa ļoti stipri mīl, viņa aizies, ja attiecības būs toksiskas. Viņa vienmēr centīsies tevī saskatīt labāko un tik viegli vis nepadosies, bet ja tu turpināsi izmantot to un necīnīsies pats ar sevi, viņa pārtrauks šīs attiecības. Neatskatoties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem