Kokteilis
Mīli

9 pazīmes, ka tu vairs neizbaudi mīlēšanos ar partneri0

Kas gan attiecībās varētu būt nepatīkamāks, kā saprast, ka tevi neinteresē intīmās attiecības ar savu partneri. Šis ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kāpēc divi cilvēki attiecībās lēnām sāk atsvešināties viens no otra.

Apzinoties šādu situāciju, pirmkārt ir jāmēģina izprast problēmas cēloni un to izrunāt. Atceries, ka esot romantiskās attiecībās, to pamatā vienmēr ir intīmā tuvība. Tāpēc, ja saproti, ka kaut kas tevi attur no mīlēšanās ar mīļoto cilvēku, centies izprast, kā to novērst, lai uzlabotu jūsu attiecības nākotnē.

Lūk, 9 pazīmes, kas liecina, ka tevi vairs neuzbudina tavs mīļotais cilvēks:

1. Tu izvairies no seksa

Lai arī cik ļoti tu vēlētos ļauties kaislīgiem baudas mirkļiem, kaut kādu iemeslu dēļ tu no tiem izvairies. Iespējams, ka esi par kaut ko aizvainota vai dusmīga, kā rezultātā zemapziņa tevi attur no vēlmes mīlēties ar partneri.

2. Tev ir seksuālās fantāzijas par kādu citu

Foto: Shutterstock.com

Ja tu konstatē, ka tuvības mirkļos tu domā par kādu citu partneri, tev steidzīgi kaut kas ir jāmaina! Iedomājies, kā tu pati justos situācijā, ja zinātu, ka tavs mīļotais cilvēks seksa laikā savās fantāzijās ir kopā ar citu sievieti…

3. Tu krāp savu partneri

Foto: Fotoli/mast3r

Krāpšana attiecībās ir vissāpīgākais. Turklāt, izdarot to un gūstot seksuālu baudu ar citu partneri, tu vairs nespēsi būt apmierināta ar savu esošo partneri, tajā skaitā tu neizbaudi jūsu būšanu kopā. Citiem vārdiem sakot, tu pati sāc sabotēt situācijas, kas raisīs tevī nepatiku pret tuvības mirkļiem ar mīļoto cilvēku.

4. Tu izjūti seksu kā pienākumu un/vai apgrūtinājumu

Foto: Shutterstock

Kaislīgi mirkļi ar partneri tev vairs nešķiet kā kaut kas patīkams, emocionāls un aizraujošs. Drīzāk tu to izjūti kā pienākumu, kas tev attiecībās ir jāpilda. Šādā brīdī tev ir jācenšas izstāstīt par to savam partnerim un kopīgi jāmēģina saprast, kāpēc tas ir noticis. Iespējams, partnerim ir jāpievērš vairāk uzmanības tavu vēlmju apmierināšanai.

5. Tev vairs nav seksuālo fantāziju par mīļoto

Patiesībā tev vairs nav pilnīgi nekādu fantāziju par savu partneri. Tu vairs nevēlies pavadīt laiku kopā ar viņu. Tavuprāt starp jums vairs nav dzirksteles un tu neizjūti pret iekāri. Tu gluži vienkārši vairs neesi apmierināta ar jūsu seksuālo dzīvi. Šādā situācijā kaut kas steigšus ir jāmaina!

6. Tavam partnerim vienmēr ir jāveic pirmais solis

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Tu pati vairs nekad neuzsāc mīlēšanos. Tu vienmēr sagaidi pirmo soli no viņa, arī tad, kad patiesībā ļoti alksti pēc kaislīgiem mīlas priekiem. Kā rezultātā jūs abi konstatējat, ka jums vienkārši vairs nav seksuālu attiecību.

7. Tu nejūties droši izpaust savas vēlmes guļamistabā

Kaut kādu iemeslu dēļ, tu vairs nejūties droši brīžos, kad būtu jārunā par savām seksuālajām vēlmēm.  Erotiskā ķīmija starp partneriem veidojas, kad abi partneri viens otrā ieklausās. Tāpēc esi droša – tas nāks tikai par labu jūsu attiecībām, tāpēc sāc runāt par savām vēlmēm un vajadzībām.

8.Pēc intīmas tuvības mirkļiem tu jūties iztukšota un nenovērtēta

Foto: Shutterstock.com

Tu nespēj iegūt apmierinātības un baudas sajūtu pēc tuvības. Tu visu to uztver kā vienkāršas fiziskas darbības, kas nesniedz tev prieku. Turklāt, tev, iespējams, ir radies priekšstats, ka tavs partneris domā tikai par sevi, apmierinot savas fiziskās vajadzības.

9. Tevi pārņem sajūta, ka tu nesniedz partnerim pietiekoši

Tu sāc šaubīties pati par sevi… Tevi pārņem nepatīkama sajūta, ka patiesībā, tavs partneris nemaz nav apmierināts ar to, ko tu viņam sniedz guļamistabā. Ja tevi pārņem šādas šaubas, pirmais solis, lai to vērstu par labu, ir savstarpēja izrunāšanās. No sirds.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
25 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
37 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
33 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
24 minūtes