Kokteilis
Mīli

9 pazīmes, ka starp jums ir lieliska intīmā tuvība0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Neatkarīgi no tā, cik daudz padomu, viltību un mācībstundu būsi apguvusi par nodarbošanos ar seksu, tas nekad nepārspēs intīmus mirkļus, ko pavadīsi kopā ar savu īsto un vienīgo partneri. Jūtu ķīmija attiecībās ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem lieliskai seksuālajai ķīmijai attiecībās. Bet kas tad ir tas, kas veido šo seksuālo ķīmiju starp partneriem? Un galu galā, kas ir jādara, lai radītu spēcīgu seksuālo saikni? Esam apkopojuši 9 pazīmes, kas laimīgās attiecībās veicina lielisku intīmo tuvību.

1. Sekss ir patīkams un jautrs

Lieliska seksuālā ķīmija veidojas tad, kad ar partneri pastāvīgi pavadāt lielisku laiku kopā. Jūs neizdarāt pārāk lielu spiedienu jūsu attiecībās. Turklāt jūs neuztverat seksu pārāk nopietni, jums tā ir sava veida mīlestības izpausme, kurai ļauties darba dienas beigās abiem atkal esot kopā. Turklāt, jūs abi to vēlaties un zināt kā iepriecināt vienam otru. Lieliska seksuālā ķīmija veidojas tad, kad alkstat apmierināt ne vien savas vēlmes, bet gan partnera un sniegt viņam viskaislīgākos mirkļus kopā.

2. Jūs iekārojat viens otru

 

Foto: Fotolia

Jūs spējat radīt iekāri viens otrā un arī iekārojat viens otru. Turklāt jūs abi pieliekat vienlīdzīgas pūles, lai partnerī radītu interesi, iekāri un uzbudinājumu.

3. Jūs abi izbaudāt priekšspēli

Jūsu starpā ir satriecoša seksuālā ķīmija un jūs abi nekādā gadījumā seksa laikā nesteidzaties. Jūs izbaudāt katru intīmo mirkli un zināt, ka tieši priekšspēlei ir būtiska loma lieliskas un kaislīgas baudas gūšanā. Priekšspēle ir tikpat svarīga, cik kulminācija jūsu intīmajās attiecībās.

4. Jūs lieliski spējat komunicēt

Foto: Shutterstock

Jūs patiešām runājat un ieklausāties viens otrā. Turklāt jūs to darāt arī guļamistabā. Jūs nebaidāties izteikt savas vēlmes un vajadzības viens otram skaļi. Tieši pretēji, jūs esat gatavi runāt, lai kopīgi piedzīvotu ko jaunu un eksperimentētu, tādējādi radot vēl lielāku uzticību, jautrību un kaislīgus mirkļus guļamistabā.

5. Tu un tavs partneris pievērš uzmanību tam, vai jūtaties komfortabli

Jūs vienmēr liekat viens otram justies ērti un komfortabli seksa laikā. Tieši tas rada lielisku seksuālo ķīmiju, jo jūsu intīmajos mirkļos nav spriedzes un savtīgu nolūku. Jūsu mērķis ir radīs lieliskas sajūtas viens otram un tieši to jūs arī darāt.

6. Jūs abi spējat dominēt

Lieliska seksuālā ķīmija attiecībās var veidoties tad, ja arī intīmajās attiecībās valda balanss. Respektīvi, abi no partneriem ir spējīgi kaut kādos mirkļos izrādīt iniciatīvu un dominēt. Tu tāpat kā tavs partneris jebkurā brīdī seksa laikā spējat pārņemt kontroli, mainīt tempu, pozas un pat vietu.

7. Jūs pārzināt viens otra ķermeņus

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Jūs zināt viens otra visintīmākās un jutekliskākās zonas, turklāt jūs abi zināt, kas jums sagādā vislielāko baudu. Jūs zināt, kas jādara, lai liktu izjust viskaislīgākos un baudpilnākos mirkļus kopā, un tieši tas veido lielisku intīmo tuvību jūsu attiecībās.

8. Jūs pavadāt laiku kopā arī ārpus guļamistabas

Nedomājiet, ka seksuālā ķīmija veidojas tikai guļamistabā. Tā ir viena no būtiskākajām kļūdām ko pieļauj pāri. Jāapzinās, ka lieliska seksuālā ķīmija padara jūs emocionāli tuvākus un intīmākus arī ikdienas dzīvē un gluži vienkāršos, sadzīviskos momentos. Savstarpējās attiecības un intīmās attiecības ir ļoti cieši saistītas.

9. Jūs abi esat gatavi eksperimentēt

Foto: Fotolia/Demian

Jūs abi zināt, ka lieliskas seksuālās pieredzes pamatā ir jaunu lietu izmēģināšana. Jūs spējat variēt izspēlējot lomu spēles, dažādojot seksa pozas, nodarbojoties ar seksu ārpus guļamistabas. Turklāt tās ir tikai dažas no lietām, ko jūs piekopjat savā intīmajā dzīvē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: uzzini, ko šogad pieredzēsim “Krastu mača” 24 stundās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kā populāri cilvēki Latvijā sagaidīja jauno latviešu filmu “Tur”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Pasaulē
Kašpirovska opijs tautai
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +27 grādus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vairāku augstskolu un institūtu vadītāji aicina premjeru atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu rektora amatā
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Banka “Citadele” novērojusi ļoti lielu jauno klientu pieplūdumu
6 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Negribējām filmēt latviešu “Zvaigžņu karus”.” Saruna ar režisoru Uldi Cipstu
9 stundas