Kokteilis
Mīli

9 muļķīgākās frāzes, ko viņi ir pateikuši pēc kaislīgiem mirkļiem0

Foto: shutterstock

Sekss ir patiešām aizraujoša nodarbošanās. Ja tu esi attiecībās ar savu ideālo partneri un jūsu starpā valda kaislīga jūtu ķīmija, tad mīlēšanās jums abiem viennozīmīgi būs baudpilns piedzīvojums. Vēl jo vairāk, ja esi mīlošās attiecībās, jūsu starpā valda intīmas emocionālās un fiziskās attiecības un arī guļamistabā spējat parūpēties par viens otra vēlmju apmierināšu, tu noteikti darīsi visu, lai spētu arī nākotne par šīm attiecībām runāt ilgtermiņā.

Tev noteikti ir svarīgi, lai intīmo mirkļu laikā jūs abi spējat izjust aizraujošu piedzīvojumu, radīt maģiskus mirkļus, parādīt meistarību, prasmi un izturību. Tu noteikti vēlies būt pavedinoša un partnerī radīt vēlmi nodarboties ar seksu arvien vairāk un biežāk.

Savukārt ir dažas situācijas, kuras neviens no attiecību partneriem nevēlas piedzīvot nedz mīlēšanās laikā, nedz pēc tās. Vienas no neveiklākajām situācijām rada muļķīgu frāžu izteikšana pēc lieliska seksa. Ja tevi interesē, kādas un cik dīvainas frāzes cilvēki mēdz pateikt pēc seksa, tad lūk, esam apkopojuši 9 amizantākās no tām.

1. Tu esi gandrīz labāka par savu māsu

Pirms šī kaislīgā piedzīvojuma visticamāk tu nemaz nezināji, ka tavam partnerim bijušas seksuālas attiecības ar tavu māsu. Vēl jo vairāk, tu nezināji, ka visa intīmā piedzīvojuma laikā “sacenties” ar savu māsu. Un kas tevi beigās uztrauca visvairāk? Izrādās, tu galu galā nebūt nebiji labāka par savu māsu.

2. Tu biji pietiekami laba

Izdzirdot šādu frāzi, visticamāk tu nezināsi – uztvert to kā komplimentu vai tomēr nē? Tev tika pateikts, ka biji pietiekami laba. Vai tas nozīmē, ka spēji sniegt baudu? Vai tas nozīmē, ka biji spējīga apmierināt partnera vēlmes? Visticamāk, ka pēc šādas frāzes tu vienkārši vairs nevēlēsies iesaistīties nekādos piedzīvojumos ar šo personu.

3. Šis bija labs mēģinājums

Foto: Fotoli/mast3r

Savukārt šāda frāze visticamāk apstiprina, ka tu nebiji spējīga apmierināt savu partneri, jo viņš gluži vienkārši nesaņēma neko no tā, ko no tevis sagaidīja. Tu neatbildi viņa augstajiem standartiem, un šī frāze izskanēja kā mierinājums, ka viņš vienkārši novērtēja tavus centienus viņa labā.

4. Aizmirsu tev pateikt – nesen biju aizgājis pie ārsta, sakarā ar niezi, taču vēl neesmu saņēmis atbildi…

Piekritīsiet, ka nevienam nepatīk pārsteidzošas ziņas par to, ka partnerim varētu būt STS vai jebkāda cita lipīga saslimšana. Un tu pilnīgi noteikti nevēlies būt to sieviešu skaitā, kas pēc lieliska seksa uzzina, ka nu arī tev ir laiks doties pie ārsta…

5. Paldies, ka ļāvi man nobeigt tevī

Protams, jums bija kaislīgs sekss. Iespējams, jau labu laiku esat ilgstošās un laimīgās attiecībās. Iespējams, kopīgi esat nolēmuši pārtraukt jebkādu kontracepcijas līdzekļu izmantošanu, jo plānojat ģimenes pieaugumu. Taču, vai tiešām tas ir kaut kas tāds, kāpēc būtu nepieciešams pateikties?

6. Sasodīts, es biju tik lielisks!

Foto – Fotolia/ olly

Kā tev šķiet, vai šāda frāze nerada sajūtu, ka partneris intīmās tuvības laikā tevi vispār nenovērtē? Visticamāk, viņam ir svarīgi apmierināt tikai savas vēlmes un vajadzības. Vēl jo vairāk – ilgtermiņā mīlēšanās ar viņu varētu kļūt pavisam garlaicīga.

7. Vai tev mājās ir kaut kas ēdams?

Viņš ir izsalcis… Un neskatoties uz to, ka ko tādu jautāt uzreiz pēc kaislīgas tuvības mirkļiem ir neiedomājami dīvaini, varbūt tev vienkārši jāpieņem fakts, ka tu seksa laikā liki viņam tā strādāt, ka tas vienkārši veicināja viņa ēstgribu?

8. Tātad, cik esmu tev parādā?

Šis ir viens no dīvainākajiem jautājumiem, ko izdzirdēt pēc seksa! Vai tiešām viņš domāja, ka esi prostitūta, un tagad plāno pieprasīt no viņa samaksu? Protams, varbūt tu gultā biji tik lieliska, un apmierināji visas viņa seksuālās vēlmes, kā rezultātā viņš tavā labā tagad būtu gatavs darīt visu. Pat samaksāt? Taču nenoliegsi, ka šis jautājums ir ļoti dīvains.

9. Šī bija pēdējā reize, kad mēs to darījām

Visticamāk, viņu neapmierināja tavs sniegums gultā, un tev nāksies meklēt citu mīļoto. Jāatzīst, ka šis ir viens no skarbākajiem veidiem, kā pārtraukt attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Francijas pirmā lēdija Bridžita Makrona veikusi sejas plastikas operāciju, lai izskatītos jaunāka
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: gardēži Rīgas centrā bauda svētku restorāna ēdienus
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Sabiedrībā pazīstami vīri Rīgas centrā uzspēlē aizraujošu basketbolu
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Burovu ievēlē par Rīgas mēru 2
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Dienas gaitā termometra stabiņš pakāpsies līdz +25 grādiem
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Īpašnieki gribēja stutēt “PNB banku” ar naftas biznesu
16 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Rīgā piestājusi viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām “Melnā pērle”
14 minūtes