Kokteilis
Mīli

9 mīti, kam tic viņi, bet ienīst viņas: vīriešu pieļautās kļūdas mīlēšanās laikā0

Foto: Pexels

Vīrieši gan jau būtu pārlaimīgi un spētu novērtēt, ja kopā ar katru sievieti tiktu iedalīta instrukcija “kas viņai patīk seksā”, bet tā kā šādas instrukcijas mūsdienās vēl nav izgudrotas un sievietes ir ļoti dažādas, arī vīriešiem atliek “taustīties” – kas viņām patīk, ko viņas mīl un kas – pavisam noteikti ne.

Dažas sievietes atzinušās par savu pieredzi intīmajās attiecībās un tām lietām, par kurām parasti neraksta vīriešu žurnālos. Mīļie vīrieši, lasiet un ņemiet vērā!

1. “Tikko kā esmu noskaņojusies, viņš jau…”

Ko domā vīrieši?
Ilgstoši izmantot vienu un to pašu pozu ir gan garlaicīgi, gan nepareizi. Sievietēm patīk, kad pozas tiek mainītas, nodarbošanās ar seksu viņām ir burtiski kā deja – tam jābūt radošam. Un vēl: misionāru poza – 60+ pāriem un dzimušiem sliņķiem, iespējams, ir visai lietderīga, taču no tās vajadzētu izvairīties.

Ko domā sievietes?
“Dažādība – tas ir lieliski, bet ne jau katru minūti! Kaut vai tā pati misionāru poza: lai arī tā, iespējams, var likties garlaicīga, dažreiz tajā būt no starta līdz finišam ir tieši tas, kas nepieciešams. Un lūk, es tikko kā esmu noskaņojusies, bet viņš jau maina pozu un izveic dažādus trikus, un viss mans noskaņojums, protams, ir vējā.”

2. “Normāla sieviete tāpat tajā brīdī neko neteiks!”

Ko domā vīrieši?
Neviens vīrietis nav spējīgs uzminēt, vai sievietei šis process patīk vai nē, vai viņai ir patiešām labi vai viņa tikai izliekas. Tāpēc visu laiku ir jātur roka uz pulsa – jājautā, jāinteresējas, īsāk sakot, jānoskaidro, kā viņa jūtās.

Ko domā sievietes?
“Ja man pēc katrām 20 sekundēm tiek uzdots jautājums “vai tev tā ir labi? Un tā?”, tas šausmīgi kaitina! Turklāt, pat ja man tā nepatīk, neviena normāla sieviete tajā brīdī to neteiks. Jā, mēs to varam izrunāt pēc tam!”

3. “Kad neredzu partneri, jūtos ļoti muļķīgi!”

Ko domā vīrieši?
Sievietes vienkārši kautrējas to pajautāt, bet patiesībā ikviena sapņo, lai viņai sasietu rokas un aizsietu acis. Jo negaidītāk, jo labāk.

Ko domā sievietes? 
“Būt sasietai nav tik lieliska kā vīrieši domā. Nekādu jauku izjūtu es no tā negūstu. Tas maz atšķiras no mīlēšanās mini izmēra istabiņā zem biezas segas.”

“Man nepavisam nav skaidrs, kāpēc tas vīriešus tik ļoti sajūsmina. Jo ir liela ierobežotības sajūta, saspringums, pat stress, es neredzu partneri un vispār – jūtos muļķīgi.”

4. “Nācās mainīt gultas veļu nakts vidū!”

Ko domā vīrieši?
Reti kas tā spēj uzbudināt kā putukrējums un zemenes pa visu viņas ķermeni, un rožlapiņas – tas taču ir tik romantiski!

Ko domā sievietes?
“Ēdiens gultā – tas skaisti ir tikai filmās, realitātē tas ir pretīgi, nevīžīgi, lipīgi un nepatīkami.”

“Reiz bija man tāda pieredze – es visa biju salipusi no persiku sulas, visa gulta bija lipīga un slapja, kāda gan tur romantika? Nācās nakts vidū mainīt gultasveļu, iet dušā, mazgāt matus, lai pēc tam varētu ļauties normālam seksam!”

5. “Vai tu esi gatava randiņam ar Titānu?”

Ko domā vīrieši?
Ja ar seksu nodarbojas klusējot, sievietei ir garlaicīgi, turklāt tas viņu neuzbudina. Lai viņa tā nejustos, viņa ir jāuzmundrina ar dažādām frāzēm – jo samaitātākām, jo labāk.

Ko domā sievietes?
“Kurš vīriešiem ir teicis, ka stulbas, aprobežotas frāzes no porno nostrādā dzīvē? Kaut kas līdzīgs kā “Nu, vai tu esi gatava tikties ar Titānu?” vai “Kāda sulīga mammīte!”. Pēdējo reizi es neizturēju un pajautāju: “Tu esi muļķis?”. Apvainojās. Pagrieza muguru un aizmiga.”

6. “Es gandrīz aizmigu!”

Ko domā vīrieši?
Neviena sieviete nemīl steidzīgu seksu, tāpēc labāk to “pavilkt” garumā. Jo ilgāk noturēšos, jo viņa būs gandarītāka.

Ko domā sievietes?
“Minimums desmit minūtes, maksimums – pusstunda, un arī tad kādā brīdī var jau kļūt garlaicīgi un nevar sagaidīt, kad tas beigsies.”

“Reiz man bija attiecības ar kādu vīrieti, kurš sākumā likās ļoti kaislīgs, bet viņš izrādījās tik nesteidzīgs, tik nesteidzīgs… Galu galā viss process ievilkās uz 40 minūtēm…. Godīgi, es gandrīz aizmigu.”

7. “Mani pārņem sajūta, ka viņš mani neciena…”

Ko domā vīrieši?
Izģērbties pilnībā, lai ļautos intīmai tuvībai ir laika izšķiešana. Turklāt sievietes mīl pārsteiguma elementus. Pietiek tikt vaļā no apģērba apakšējās daļas, un uz priekšu!

Ko domā sievietes?
“Tas ir diezgan egoistiski – novilkt daļu apģērba un darīt visu “uz ātro”. Nekādas priekšspēles – izdarīja savu darbiņu un viss. Rodas iespaids, ka vīrietis mani neciena.”

8. “Viņš uz tevi skatās kā partizāns!”

Ko domā vīrieši?
Pilnīgi visām sievietēm patīk, kad vīrietis viņu apmierina orāli. Turklāt viņām patīk redzēt, kā mēs to darām.

Ko domā sievietes?
“Pirmkārt, patiešām labi to prot darīt ļoti neliels skaits vīriešu. Otrkārt, kad vīrietis tur lejā “kaut ko” dara, bet tu neko nejūti, tas manī izraisa ļoti muļķīgas sajūtas. Imitēt baudu liekas neiederīgi un arī negodīgi.”

“Mans ieteikums vīriešiem, kas apmierina sievieti orāli – neceliet galvu un acis, un nemeklējiet viņas skatienu, jo tas izskatās ļoti amizanti – kā partizāns, kas skatās pāri ierakumu malai!”

9. “Patiesībā es ienīstu šo pozu!”

Ko domā vīrieši?
Ja regulāri izmanto 69 pozu , sieviete nekad nesūdzēsies par sajūtu trūkumu un vienveidīgu seksu. Ja viņa saka, ka viņai ne pārāk patīk šī poza, viņa vienkārši grib izlausīties tikumīgāka nekā ir patiesībā. Patiesībā to mīl visas!

Ko domā sievietes?
“Vīriešiem patīk šī šausmīgā poza, bet sievietēm vairumā gadījumu nē! Kurš viņiem ir iedvesis, ka sievietes no tās ir sajūsmā? Nav iespējams ne atslābināties, ne sajust baudu, neko tamlīdzīgu…  Patiesībā es ienīstu šo pozu!”

“Es nevaru darīt divas lietas vienlaicīgi – sagādāt baudu viņam un justies labi pati. Nespēju koncentrēt savas sajūtas. Šajā pozā es nekādu baudu neizjūtu..”

LA.lv