Kokteilis
Mīli

9 lietas, ko vīrieši dara, kad ir patiesi iemīlējušies0

Foto: Shutterstock

Viens no iecienītākajiem un apspriestākajiem tematiem, runājot par attiecībām, ir mīļotā cilvēka uzvedības analizēšana. Vēl jo vairāk, pastāv uzskats, ka eksistē dažas vispārinātas darbības vai īpatnības uzvedībā, kuras vīrietis dara, kad ir patiešām iemīlējies. Viņš izturēsies pret tevi ar cieņu un būs atklāt pat savus lielākos noslēpumus. Viņš apbrīnos tavu individualitāti, un mīlēs tevi bez ierunām. Visas šīs darbības liecina par to, ka vīrietis uzskata tevi par partneri visai savai turpmākajai dzīvei.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažus piemērus, kas ļaus pārliecināties, ka vīrietis tevī ir patiesi iemīlējies. Pievērs uzmanību viņa ķermeņa valodai, un ja viņa darbības atspoguļo kādu no uzskaitītajiem punktiem, vari būt droša, ka viņš vēlas būt kopā tieši ar tevi.

1. Viņam patīk rotaļāties ar saviem matiem

Kad vīrietis ir patiesi “ieķēries”, viņš neapzināti liek par to manīt. Ja redzi, ka tavs mīļotais rotaļājas ar saviem matiem vai bārdu, atrodoties tavā tuvumā, tā ir droša zīme, ka viņš tavā klātbūtnē vēlas izskatīties pēc iespējas labāk. Turklāt, ja viņš spēlējas arī ar taviem matiem, vari būt droša, ka viņš uzskata tevi par jauku un pievilcīgu.

2. Viņš vienmēr cenšas atbildēt uz taviem zvaniem un ziņām

Tas var šķist ļoti vienkārša un pat ikdienišķa darbība, bet patiesībā tā norāda uz to, cik daudz viņš par tevi domā. Turklāt tas nozīmē, ka viņam ir svarīgi, lai vari viņam uzticēties un paļauties uz viņu. Viņš nekad nevēlas likt tev gaidīt. Viņš nevēlas tev radīt sajūtu, ka esi viņam pašsaprotama. Tas tāpēc, ka viņš tevi mīl, un tu viņam esi īpaša.

3. Viņš nekad nenovērš no tevis savu acu skatienu

Foto: Pixabay

Vīrietis, kurš ir iemīlējies, nekad nespēs novērst no tevis savu acu skatienu.  Viņš vēros katru tavu darbību kā “apburts”. Viņš izmantos katru mirkli un izdevību, lai paskatītos uz tevi.

4. Viņš cenšas tuvoties tev sarunas laikā

Sievietes bieži vien runā ļoti daudz, un vīrieši par to neliekas ne zinis. Taču, ja vīrietis pastiprināti pievērš uzmanību katram tevis sacītam vārdam, viņš burtiski ir vai apmāts ar tevi. Turklāt, ja viņš ne tikai uzmanīgi klausās, bet veltī pūles tam, lai uzturētu kvalitatīvu sarunu, tad zini, viņš tevī ir iemīlējies.

5. Viņam ir svarīgs tavs viedoklis

Viņam vienmēr ir svarīgs tavs viedoklis, tavas domas un tas, kā tu jūties. Ja mīļotais dara visu, lai pārliecinātos, ka vienmēr jūties dzirdēta un novērtēta, vari būt droša, ka viņš tevī iemīlējies no visas sirds.

6. Viņš smaida tavā klātbūtnē

Foto: Pexels

Kad vīrietis jūtas komfortabli tavā klātbūtnē, viņam būs ļoti grūti noslēpt emocijas. Viņš smaidīs ik reizi, esot kopā ar tevi. Mēdz teikt, ka vīrieši pēc dabas ir nopietni un smaida reti. Tomēr, ja tu piefiksē, ka tavs mīļotais ir kļuvis smaidīgs un no viņa kūsā pozitīvas emocijas, vari būt droša, ka tu padari viņu laimīgu.

7. Viņš mēdz iečukstēt tev ausī

Foto: Shutterstock

Kad vīrietis pietuvojas tev, un vēlas ko klusām iečukstēt tavā ausī, tad zini,tas nav tādēļ, ka viņš baidās to pateikt skaļi vai kautrējas no apkārtējiem. Viņš to dara tādēļ, ka vēlas izveidot ar tevi ciešāku emocionālo saikni. Viņš vēlas justies tev tuvāks, un vēlas, lai tu jūties tāpat. Viņš vēlas lai apkārtējie noprot, ka esi viņam īpaša un, ka viņš ir gatavs dalīties ar tevi savos noslēpumos.

8. Viņš tavā klātbūtnē ir mazliet nervozs

Ja pamani, ka esot kopā ar tevi, mīļotai vīrietis regulāri kļūst mazliet nervozs, tad tā ir droša pazīme, ka viņš vienmēr cenšas saglabāt skaidru prātu, lai neradītu sliktu iespaidu par sevi. Viņam ir svarīgi, lai tu viņu uzskatītu par godīgu un kārtīgu vīrieti. Tas tāpēc, ka esi viņam vis-vis-vis!

9. Viņš runā par kopīgu nākotni

Ja vīrietis attiecībās ir runā par kopīgu nākotni, tā ir patiešām droša zīme, ka viņš ir gatavs ar tevi pavadīt kopā visu savu atlikušo dzīvi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv