Kokteilis
Dzīvo

9 lietas, ko jāpārstāj darīt, lai dzīvi dzīvotu pilnvērtīgi un laimīgi0

Foto: Pexels

Jo ātrāk jūs pārstāsiet domāt un pārdzīvot par šīm lietām, jo ātrāk sapratīsiet, cik patiesībā šim visam ir maza nozīme un ka tas nekādi nespēj ietekmēt jūsu laimi.

1. Pārstājiet uztraukties un domāt par standartiem, kas mēdz eksistēt attiecībā uz izskatu: mediji bieži vien reklamē nereālus skaistuma standartus, un kopumā sabiedrībā “iefiltrē” šo mākslīgo izpratni. Patiesība ir tajā, ka izskats kā no glancētā žurnāla vāka nevienu cilvēku uz šīs planētas laimīgāku vēl nav padarījis. Esiet skaists tāds, kā jūtaties, nevis tāpēc, ka tāds skaistums ir “modē”.

2. Pārstājiet mēģināt dzīvot pēc kādiem “rāmjiem”. Jūs tāds esat tikai viens šajā pasaulē. Jūs neesat “masa”. Esiet unikāls! Esiet jūs pats! Parādiet cilvēkiem savas unikālās un neatkārtojamās personības un stila īpašības, it īpaši talantus un humora izjūtu.

3. Pārstājiet pārdzīvot par pagātni. Tā ir un paliek pagātne, un atskatīties tajā nav jēgas. Turpiniet doties uz priekšu. Pagātnes notikumi ir pieredze, tie padara jūs gudrāku un stiprāku.

4. Pārstājiet izdabāt citiem: necentieties būt labs visiem bez izņēmuma: kolēģiem, draugiem, vecākiem. Necentieties padarīt visus laimīgus, upurējot pats savas vajadzības un brīžus, kad jūs pats jūtaties laimīgs. Dzīvojiet pilnvērtīgu dzīvi. Arī jums ir tiesības justies tikpat laimīgam, kā visiem pārējiem.

5. Pārstājiet pārdzīvot par cilvēkiem, kas nepārdzīvo par jums. Cilvēki nāk un iet no mūsu dzīves. Taču tie cilvēki, kas paliek mums blakus uz ilgu laiku, ir to vērti, lai par viņiem domātu un rūpētos.

6. Pārstājiet uztraukties par baumām. Lai cilvēki runā to, ko uzskata par vajadzīgu. Neļaujiet tam, ko viņi runā, kaut kā ietekmēt jūsu uztveri vai izsist jūs no līdzsvara.

7. Pārstājiet pārdzīvot par to, ka esat vientuļš. Vientulība ir tas laiks, kad varat veltīt laiku tikai sev un darīt tieši to, kas patīk vislabāk jums. Citiem vārdiem, šis ir neatkārtojams laiks!

8. Pārstājiet domāt par to, vai jūsu centienus novērtēs apkārtējie. Jums nav vajadzīgi atzinības vārdi, lai jūs darītu to, ko uzskatāt par pareizu. Neļaujiet apkārtējo neticībai vai nosodījumam likt jums griezties atpakaļ. Sekojiet savai sirdsbalsij un saviem sapņiem. Un jūs vienmēr sasniegsiet savus mērķus.

9. Pārstājiet uztraukties par to, ko cilvēki par jums domā. Tas, kas jums jāatceras – jūs esat unikāls cilvēks. Neļaujiet apkārtējo viedoklim izsist jūs no sliedēm. Svešs viedoklis patiesībā nevar padarīt jūs ne laimīgāku, ne nelaimīgāku.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv