Nu Meganai Mārklai beidzot ir jāpaiet malā, jo pienācis laiks pievērst uzmanību princesei Eiženijai. Vai zini kas ir princese Eiženija? Lielo cepuru mīļotāja un naktskluba Džeka Brūsbenka īpašnieka mīļotā? Jā, tā ir viņa.

Princese jau laiku ir saderinājusies un pavisam drīz, rīt, precēsies. Lūk, viss, kas tev jāzina par gaidāmajām karaliskajām kāzām:

1.Viesi – un kā tu vari kļūt par vienu no viņiem

Neskatoties uz pirmās kategorijas viesiem, tostarp princi Džordžu un Amāliju Klūnija, Eiženija un Džeks uz kāzām uzaicinājuši 1 200 viesus. Viss, kas jādara, lai būtu viesu sarakstā karaliskajās kāzās, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu un ja tavs pieteikums tiks apstiprināts, tad kopā ar karaliskās ģimenes viesiem varēsi baudīt kāzu ceremoniju klātienē.


Jāatzīst, ka Eiženija un Džeks bija pieļāvuši kādu kļūdu, Viņi nejauši uzaicināja par 250 viesiem vairāk, savukārt kapelā ietilpst vien 800 viesi. Tagad jaunajam pārim jāizlemj, kurus viesus tomēr uz kāzām neaicināt, jo viesu skaits kapellā nedrīkst pārsniegt 850.

2. Datums

Karaliskās kāzas notiks 2018. gada 12. oktobrī. Tātad, jau rīt.


Pirms jaunais pāris nolēma kāzas organizēt šā gada oktobrī, jāatzīst, ka viņi bija plānojuši precēties vienā gadā kopā ar Meganu un princi Hariju. Diemžēl karaļnams šo ideju noraidīja un jaunajam pārim – princesei Eižeijai un Džekam lika gaidīt gandrīz veselu gadu. Karalisko kāzu datuma noteikšanas drāma ar to nebeidzās, princese Eiženija bija nolēmusi kāzas rīkot septembrī, taču, tās nācās pārcelt uz oktobri, jo daži no viesiem bija devušies atvaļinājumu. Šie viesi, protams, bija princis Harijs un Megana.

 

View this post on Instagram

 

Thank you to everyone in Windsor and beyond for making today so special. It was an incredible day! #royalwedding

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on


3. Vieta

Arī šis karaliskais pāris plāno laulāties Sv. Džordža kapelā Vindzoras pilī. Jā, tu noteikti teiksi, ka šajā kapelā laulājās arī princis Harijs un Megana Mārkla, taču Eiženija uzsver, ka šīs kāzas ir tikpat liels notikums, kā citas karaliskās kāzas, un neviens nedrīkst domāt citādāk.

 

View this post on Instagram

 

What do you think he’s showing her?😁

A post shared by HRH princess Eugenie of york. (@princesseugenieofyork) on


4. Eiženijas uzvārds

BBC ziņo, ka Eiženija arī pēc kāzām saglabās savu princeses titulu, turklāt viņai būs iespēja pieņemt arī vīra uzvārdu. Tas nozīmē, ka pēc kāzām viņa būs princese Eiženija Brūksbenksa.

5. Kleita

Diemžēl mēs nespēsim uzzināt, kurš ir Eiženijas kleitas autors līdz pat pāra lielajai dienai. Kāzu intervijā viņa gan atzīst, ka kleita nebūs atbilstoša jaunākajām modes tendencēm, bet tā varētu līdzināties princeses Diānas kleitai.


6. Diadēma


Gluži tāpat kā Keita Midltone un Megana Mārkla, arī princese Eiženija savā lielajā dienā rotāsies ar diadēmu. Klīst baumas, ka Eiženija kāzās vilks to pašu diadēmu, ko viņas māte savās kāzās.
aaa

7. Līgavas māsa

Princese Eiženija ir izvēlējusies savu līgavas māsu, tā ir neviena cita kā viņas māsa princese Beatrise.


Beatrise intervijā žurnālam Vogue ir atzinusi, ka par šo pagodinājumu bijusi ļoti pārsteigta, turklāt atklāja, ka māsa Eiženija būs ļoti moderna līgava.

8. Kāzu muzikanti

Saskaņā ar Bekingemas pils sniegto informāciju, princeses Eiženijas un Džeka kāzu ceremonijā uzstāsies itāļu operas zvaigzne Andrea Bočelli un Karaliskais filharmoniskais orķerstris.

 

View this post on Instagram

 

. August 22th . Cap Roig Festival . #Spain

A post shared by Andrea Bocelli (@andreabocelliofficial) on


9. Kūka

Eiženija un Džeka domājot par kāzu torti, iedvesmojās no brāļa Harija un Meganas kāzām. Par cik Saseksas hercogu pāra kāzas bija pavasarī, viņu kūka bija rotāta ar daudz ziediem, turpretī Eiženijas un Džeka kāzu torte būs ieturēta rudens noskaņās.


Bekingemas pils paziņojusi, ka viņu kāzu torti ceps kūku dizainere Sofija Kabota. Tā būs sarkana samta un šokolādes kūka. Tā būs bagātīgās rudens krāsās un pārklāta ar sīki izstrādātu cukura garnējumu.