Kokteilis
Mīli

9 lietas, kas jāzina par attāluma attiecībām, pirms tās uzsākt0

Publicitātes foto/pixabay.com

Attāluma attiecības var būt lielisks piedzīvojums, ja laikus pret tām izturēsieties ne pārāk nopietni. Un atcerieties šīs 9 svarīgās lietas.

1. Attāluma attiecības prasa resursus

Publicitātes foto/pixabay.com

Laika, morālus un finanšu. Tu nepārklausījies: lidmašīnas biļete maksā naudu un mēs protams, pieļaujam, ka tavs izredzētais ir grieķu miljardieris, bet tas nav fakts. Tad lūk: ja viņš nav miljardieris un ne vienkārši superdāsns puisis, tev būs jātērējas biļetei. Sagatavojies, ka lidosta kļūs par tavām otrajām mājām – un nav būtiski, vai tu lidosi pie sava izredzētā vai viņš pie tevis. Visas šīs tikšanās, šķiršanās, asaras un skūpsti daudz labāk izskatās kino, nevis reālajā dzīvē. Pārbaudīts!

2. Uz tikšanos tu dodaties… Skype

Attāluma attiecības neparedz došanos uz kino piektdienu vakaros un restorāna apmeklējumu sestdienās. Mūsdienu tehnoloģijas pieļauj daudz – teorētiski jūs ne tikai varat saskandināt ar monitoru, bet arī kopā skatīties seriālus. Tikai vakarus kopā uz dīvāna cieši viens otram līdzās diemžēl tas neatsver.

3. Aizmirsti par regulāru seksu

Jūs tiksieties reizi noteiktā laika posmā (piemēram, reizi mēnesī). Visu atlikušo laiku tev būs jāpraktizē virtuālais sekss (un atkal – sveiciens tehnoloģijām). Protams, tajā kaut kas ir. Bet kaut kā arī nav: piemēram, siltuma.

4. Tu sāc satraukt draugus

Publicitātes foto/pixabay.com

Tāpēc, ka tu neatraujies no telefona. Jo īpaši attāluma romāna sākumā. Tu vēlies visu laiku būt kontaktā ar mīļoto cilvēku, bet doties uz ballīti kopā jūs fiziski nevarat. Un sanāk, ka viņš it kā nāk kopā ar tevi – tavā viedtālrunī. Un ticiet, ne visi priecājas par tādu viesi.

5. Tevi nepārtraukti mēģina mierināt

Pat tad, ja tu nelūdz un apgalvo, ka viss ir lieliski un viss tevi apmierina. Vienmēr atradīsies kāds, kurš tev paziņos, ka attālums pārbauda attiecības. Ticiet, tādu, kuri vēlēsies par to parunāt, būs daudz vairāk, nekā tev to gribētos. Un atradīsies arī tādi, kuri gribēs tevi pārliecināt, ka viss tavs stāsts – ir pilnīgas muļķības un vispār nenotiek pa īstam. Vārdu sakot, saturies!

6. Tu nedzīvo realitātē

Ir divi varianti: vai nu pagātnē, atceroties pēdējo tikšanos, vai nākotnē – domājot par gaidāmo tikšanos. Tev pat ir speciāls kalendārs dienu izsvītrošanai!

7. Tu apskaud citus pārus

Neskatoties uz to, ka viss tevi apmierina, tu tik un tā nedaudz apskaud savus iemīlējušos draugus, kuri dzīvo vienā pilsētā. Protams, tu tajā nekad neatzīsies, bet tā ir.

8. Tavas tikšanās pārvēršas par maratonu

Ar obligāto „must do” sarakstu, kuru tu parasti sagatavo jau laikus. Un kā nu ne, tev taču ir tik daudz jāpagūst izdarīt un pateikt! Gala rezultātā vienkārši atslābināties tev parasti neizdodas.

9. Tu nervozē

Publicitātes foto/pixabay.com

Pat ja greizsirdības jūtas tev ir pavisam svešas, tu nevari vispār nedomāt par to, kā laiku pavada tavs iemīļotais kaut kur citā valstī un, iespējams, pat citā kontinentā. Un tas, starp citu, attiecas ne tikai uz domām, vai viņam ir vēl kāda. Mēs dzīvojam visnotaļ bīstamā pasaulē, un, ja viņš pusdienu nav ar tevi kontaktējies, tu vari izjust vieglu nemieru. Vai ne pārāk vieglu – viss atkarīgs no tā, cik liela kontrolēšanas vēlme tev piemīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv