Kokteilis
Mīli

9 jutekliskākās vietas vīrieša ķermenī: viņi dievinās, ja tām pieskarsies0

Foto: Shutterstock

Intīmās attiecības nav iedomājamas bez fiziskās tuvības. Turklāt šī intīmā tuvība ir kā emocionālā, tā fiziskā līmenī. Ir skaidrs, ka sniegt baudu vīrietim ir daudz vienkāršāk, kā sievietei, taču, ir dažas vietas vīrieša ķermenī, kuras ir izteikti jutekliskas un ļaus vīrietim izjust baudu. Patiesībā vīrieši ir daudz jutekliskāki, kā varētu šķist. Vēl jo vairāk, lielākā daļa vīriešu novērtē tos mirkļus, kad viņu mīļotās sievietes izrāda savu mīlestību fiziski: samīļojot, kaislīgi noskūpstot, maigi pieskaroties vai klusi iečukstot ausī.

Lūk, 10 jutekliskākās vietas vīrieša ķermenī, kurām pieskaroties, viņš izjutīs uzbudinājumu.

1. Rotaļājies ar viņa matiem. Tas varētu šķist ļoti vienkāršs, taču tas patiesībā ir intīms žests, kuru vīrietis noteikti izbaudīs. Tas palīdzēs viņam atslābināties un izjust patīkamas trīsas. Tavas rokas ir maigas, vīrietis ir ir tevī iemīlējies, tev atliek tikai aprobežoties ar nesteidzīgiem, gausiem pieskārieniem viņa matiem. Pavēro, kuras vietas viņam ir jūtīgākas, paslidini caur tām pirkstus… Varbūt viņam patīk, ka tu vieglītēm pastiep, pavelc viņa matus, bet varbūt viņš dod priekšroku ļoti maigiem glāstiem.

Foto: Shutterstock

2. Maigi iekod viņam kaklā. Kakls ir ļoti jūtīga vieta vīrieša ķermenī, tāpēc maigs kodiens kaklā, ko papildini ar viegliem skūpstiem un lūpu pieskārieniem kaklam būs pietiekošs, lai viņš rosinātu savu fantāziju. Tas ir veids, kā sievietei uzņemties kontroli par situāciju un ļaut vīrietim izbaudīt mirkli. Vari būt droša, ka viņš vēlēsies tam turpinājumu.

3. Skūpsta laikā rotaļājies ar viņa mēli. Vari būt droša, ka vīrietis izbaudīs mazu spēli ar mēlēm jūsu kaislīgā skūpsta laikā. Esi radoša un izrādi iniciatīvu, ļauj skūpstam veicināt iekāri un kaisli jūsu intīmajā mirklī.

4. Iečuksti viņam ausī. Jā, arī skūpsti var būt ļoti intīmi un baudpilni. Tie var satricināt vīrieša hormonus un izjust vēlmi pēc kaisles. Vīrieši patiešām dievina, ja sievietes viņiem iečukst ko ausī – tās var būt gan mīļas lietas, gan vēlmju atklāšana intīmos brīžos.

Foto: Shutterstock

5. Pieskaries viņa rokām un kājām. Nevienam nav noslēpums, ka pieskārieni rokām un kājām var raisīt kņudošu, patīkamu sajūtu vēderā, kam seko vēlme izjust patiesu kaisli.

6. Maigi noskūpsti viņa krūšu galus. Tas ir vīrišķības simbols, vīrišķības esence. Mēs parasti gribam patverties pie spēcīgajām vīrieša krūtīm. Mīlēšanās ir kā simboliska šī sapņa īstenošana.  Ņem vērā, ka ne visiem vīriešiem tas patiks, taču lielai daļai tas patīk pat vairāk, kā sievietēm. Vīriešu krūšu gali ir ļoti jūtīgas zonas un tās alkst izjust baudu.

7. Satver viņa gurnus. Un ne tikai! Viņa muguras lejas daļu vai pēcpusi. Kaislīgo mirkļu laikā, tas liks noprast, cik ļoti vēlies to, kas starp jums notiek un uzbudinās vēl vairāk. Vīriešiem patīk, ja pieskaras viņu mugurai, tāpēc izmanto iespējas, lai seksa laikā satvertu viņa gurnus, lāpstiņas vai no baudas vienkārši ieķertos vīrieša mugurā.

Foto: Shutterstock.com

8. Noglāsti viņa augšstilbu iekšpusi. Šis ir ļoti intīms un skaidrs žests, kas norāda uz to, ko tu patiesībā vēlies. Tas padara vīriešus gluži vai trakus! Vienalga, vai tas ir glāsts, lūpas vai mēle, ar ko pieskaries viņa augšstilba iekšpusei, tas uzbudinās viņu neiedomājami. Turklāt tā ir tieša norāde uz to, ka, iespējams, tu vēlies viņu apmierināt orāli. Kurš vīrietis gan no savas mīļotās sievietes nevēlas to sagaidīt?

9. Atrodi viņa F punktu. Visticamāk esi pazīstama ar jēdzienu G punkts, kas ir sievietes visjutekliskākā vieta sievietes ķermenī. Taču vai kādreiz esi dzirdējusi par F punktu? Patiesībā ar to apzīmē vīrieša dzimumlocekļa apakšdaļu. Un vari būt droša, tā ir ļoti erogēna zona vīrieša ķermenī. Viņš vai kusīs no baudas, ja stimulēsi to ar pieskārieniem, lūpām vai mēli.

LA.lv