Kokteilis
Mīli

9 iemesli, kāpēc vīrieši izvēlas veidot attiecības ar vecākām sievietēm0

Foto: Shutterstock

Lielākoties, kad domājam par attiecībām, tad pieņemam, ka vīrietis tajās ir vecāks par sievieti. Un vairumā gadījumu tā tiešām arī ir. Turklāt, nenoliedzams ir fakts, ka attiecības labākas kļūst tikai ar gadiem, un tas saistāms ar dzīves laikā gūto pieredzi gan individuāli, gan esot attiecībās.

Taču mūsdienās ar vien aktuālākas kļūst attiecības, kurās starp mīļotajiem cilvēkiem ir izteikta vecuma atšķirība, pat neatkarīgi no tā, kurš no attiecību partneriem ir vecāks. Mūsdienās cilvēki kļuvuši daudz atvērtāki, nojaucot jebkādas robežas un stereotipus.

Turklāt, nav nekād pārsteigums, ka mūsdienās vīriešus piesaista tieši vecākas sievietes. Un tam ir arī vairāki būtiski iemesli. Lūk, esam apkopojuši 9 iemeslus, kāpēc daudzi vīrieši izvēlas veidot attiecības ar vecākām sievietēm.

1. Vecākas sievietes ir pieredzējušas un zina, ko vēlas. Viņas zina, ko vēlas no dzīves daudz labāk nekā jaunas sievietes. Un tas aizrauj vīriešus, jo tad viņiem vairs nav jāiestrēgst ilgstošos meklējumos, cenšoties izzināt to, ko sieviete vēlas un kas viņai patīk.

2. Vecākas sievietes ir dzīves gudrākas. Līdz ar dzīves pieredzi nāk arī dzīves gudrība. Tas ir tikai loģiski, ka iegūstot lielāku pieredzi, sievietes redzes loks paplašinās un viņa kļūst zinošāka.

3. Vecāka sieviete dzīvei piešķir jaunas perspektīvas. Turklāt, tas ļauj ieraudzīt pasauli no pilnīgi cita skatu punkta. Tas sniedz holistisku priekšstatu par to, kāda patiesībā ir pasaule, un cik dažāda tā var būt.

4. Vecāka sieviete ir pašpārliecinātāka un neatkarīga. Šāda sieviete viennozīmīgi ir pašpārliecināta, un viņa ir neatkarīga, jo apzinās savu vērtību un savas iespējas. Viņa neizjūt vajadzību mainīt sevi, lai izpatiktu citiem.

5. Vecāka sieviete ir emocionāli nobriedusi. Šī sieviete spēj kontrolēt savas emocijas. Viņa zina, kā kontrolēt savas domas un jūtas. Vēl jo vairāk, viņa iemācījusies pieņemt racionālus, nevis emocionālus lēmumus. Šai sievietei ikdienā pilnīgi noteikti nav nepieciešami nevajadzīgi stresi un konflikti.

6. Vecākām sievietēm ir izsmalcinātāka gaume. Vīriešus nudien vilina sievietes, kas labprātāk nedēļas nogalēs izbaudītu mirkļus mājās, lasot labu grāmatu un malkojot vīnu, nekā dotos uz kārtējo ballīti kopā ar draugiem.

7. Vecākas sievietes lielākoties ir finansiāli stabilākas. Viņas jau ir sasniegušas savas virsotnes, un lieliski zina, ko vēlas savā ikdienā. Viņas jau ir iekārtojušas savu ikdienu, mājokli un izveidojušas sevi par personībām.

8. Vecākas sievietes daudz retāk vēlas bērnus. Viņa visdrīzāk vairs nealkst veidot ģimeni un dzemdēt bērnus. Un tieši šis iemesls ir tas, kas simpatizē daudziem vīriešiem mūsdienās, jo liela daļa vīriešu baidās no nopietnām un ģimeniskām attiecībām.

9. Vecākas sievietes ir daudz mātišķākas. Viņām gluži vienkārši ir daudz izteiktāks mātes instinkts. Pat neskatoties uz to, ja viņas bērnus nevēlās. Un šīs sievietes lieliski spēj parūpēties par vīriešiem, ar kuriem viņas ir kopā. Tieši tāpēc vīrieši jūtas daudz drošāk un emocionāli labāk vecākas sievietes apskāvienos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem. 

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas