Kokteilis
Stilo

9 grima kļūdas, ko pieļauj ikviena sieviete0

Foto: Pexels

Pat zvaigznēm gadās situācijas, kad grims izskatās, maigi sakot, ne pārāk labi… Tāpēc esam apkopojuši visbiežākās pieļautās kļūdas, kas jūsu izskatu padara nepievilcīgu.

1. Tonālā krēma tonis

Vienmēr pirms uzklāt tonālo krēmu uz ādas vajadzētu pārliecināties, cik pietuvināts tas ir sejas, kakla un roku ādas tonim. Pretējā gadījumā grims izskatīties kā “kārta” un radīs ļoti mākslīgu efektu.

2. Pārlieku tumšs konsīleris zem acīm

Šī kļūda padara sievieti vecāku vienā acumirklī, turklāt sejas ādu – nogurušāku.

3. Pūderis bez tonālā līdzekļa

Pūderis, ko jūs uzklājat uz ādas, ja uz tās nav nekāda tonālā līdzekļa, rada neveselīgu un “sausinošu” efektu. Gala rezultātā āda izskatās kā mākslīgai lellei.

4. Acu kosmētika bez tušas

Ja jūs uzkrāsosiet acis vai izmantosiet acu ēnas, bet neizmantosiet skropstu tušu, efekts būs nepabeigts. Turklāt plakstiņu līnijas izskatīsies neakurātas.

5. Neprecīzas acu līnijas

Acu līnijām būtu jābūt pēc iespējas precīzākām, turklāt nedrīkst būt “pauzes” starp skropstu matiņiem – ja acu līnija neaizpilda arī starpas starp skropstu matiņiem, efekts ir nevīžīgs.

6. Pārāk “precīzas” uzacu līnijas

Asas, pārāk precīzas uzacu līnijas izskatās nedabīgi un seju padara mākslīgu.

7. Sejas konturēšana ar nepiemērotiem tam līdzekļiem

Ja jūs sejas konturēšanai izmantojat, piemēram, pūderi, lūpu krāsu vai acu ēnas (lai arī jums šķiet, ka to tonis ir piemērots), efekts būs šausmīgs! Lai konturētu sejas ovālu, drīkst izmantot vienīgi tam piemērotus līdzekļus!

8. Sarkana lūpu krāsa bez kontūrām

Spilgtas lūpu krāsas drīkst krāsot vienīgi tad, ja izmantojat arī lūpu kontūrzīmuli. Ja jūs to darīsiet bez zīmuļa, līnija būs nevīžīga un ja gadījumā gadīsies tai izplūst (piemēram, pēc kafijas dzeršanas), efekts būs šaušalīgs.

9. Atstarojoša kosmētika pēc 35 gadu vecuma

Ēnas ar perlamutru, kas uzklātas uz plakstiņiem, padara redzamākas krunciņas, tieši tas pats attiecas uz atstarojošiem sejas krēmiem un vaigu sārtumu ar perlamutru – visi šie līdzekļi grumbiņas padara redzamākas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv