Kokteilis
Mīli

9 drošas pazīmes, kas liecina, ka vīrietis laulībā ir laimīgs0

Foto: Pixabay

Neskatoties uz to, ka parasti sievietes ir tās, kas ierosina laulības šķiršanu, jāatzīst, ka tomēr vīrieši sievietes pamet biežāk neko pat nepaskaidrojot. Un nenoliedzami, tas atstāj rūgtu pēcgaršu kā sievai, tā bērniem. Taču, lai nepiedzīvotu šīs nepatīkamās sajūtas, izrādās vīriešus iespējams lasīt kā atvērtu grāmatu, lai noskaidrotu vai viņš attiecībās ir laimīgs.

Lūk, 12 veidi, kā iepazīt savu mīļoto vīrieti, un noskaidrot, vai viņš ir laimīgs jūsu laulībā:

1. Ja vīrietis ikdienā no tevis saņem “paldies”, un tu spēj novērtēt to, ko viņš dara jūsu abu labā, tad vari būt droša, ka viņš jūsu laulībā ir patiešām laimīgs. Pētījumi pierāda, ka vīrietim ir ļoti svarīgi attiecībās justies pamanītam un novērtētam, tas motivē viņu darīt vairāk.

2. Viņš tev uzticas. Ja vīrietis spēj tev uzticēt katru savas dzīves sīkumu, turklāt ir spējīgs doties pie tevis pēc padoma, nebaidoties no kritikas un pārmetumiem, vari būt droša, ka viņš ir ne vien laimīgs attiecībās, bet arī uzskata tevi par labāko draugu.

3. Viņam esi svarīga tu, nevis jūsu intīmās attiecības. Neatkarīgi no tā, cik ļoti tavam mīļotajam vīrietim patīk nodarboties ar seksu, vai cik ļoti viņš iekāro tavu ķermeni, emocionālā tuvība jūsu attiecībās viņam ir svarīgāka par fizisko tuvību. Ja tas tās ir, vari būt droša, ka tu viņam esi īpaša, un viņš ir patiešām laimīgs.

4. Viņš izbauda ik mirkli kopā ar tevi. Nav svarīgi, jūsu laulība ilgst gadu vai desmit. Ja viņš joprojām izsaka komplimentus, samīļo, pārsteidz ar ziediem vai izdomā spontānus kopīgus ceļojumus, vari būt droša – viņš ir vairāk kā apmierināts ar jūsu attiecībām.

5. Viņš novērtē tavus centienus izskatīties satriecoši. Viņš negaida, ka Tu izskatīsities kā Holivudas zvaigzne. Bet redzot, ka Tev rūp Tavs izskats, viņš spēj novērtēt, tavas rūpes. Turklāt tas patiesībā vīrietim atklāj, cik daudz viņš tev patiesībā nozīmē.

6. Viņš jūtās respektēts un apbrīnots. Mīlestība un cieņa iet roku rokā. Tās sajūtas, kad Tevi apbrīno un mīl, vairo pašcieņu; tās atjauno gan seksuālo, gan emocionālo kaislību starp jums abiem.

7. Viņš novērtē, ja esi spējīga dzīvot tagadnē. Ja tu nedzīvo pagātnē, ilgstoši neturot dusmas un aizvainojumu un nejūties kā dzīves upuris, vīrietis saprot, ka esi patiešām īpaša. Tādējādi jūsu laulība kļūst elastīga, nevis vienmuļa, aizraujoša, nevis garlaicīga un atvērta kopīgai izaugsmei.

8. Viņš apzinās, ka ir prioritāte. Vīrieši grib zināt, ka viņi ir svarīgi un vajadzīgi. Turklāt, ja vīrieši ir pārliecināti par to, cik ļoti viņi  ir vajadzīgi sievietei, viņi jūtas droši, ka vienmēr būsiet ar viņiem.

9. Tu novērtē viņa ģimeni. Neviens neizvēlas savu ģimeni, un daudziem ar to ir problēmas. Viņam ir ļoti svarīgi, lai Tu pieņemtu, respektētu un izturētos laipni pret viņa ģimeni.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
30 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas