Kokteilis
Dzīvo

9 drošas pazīmes, ka šai sievietei piemīt pārdabiskas spējas0

Foto: Pixabay

Raganas kopš senseniem laikiem tiek uzskatītas par paša Nelabā labajām rokām un tumšo spēku karalienēm. Cilvēki vienmēr bijuši pārliecināti, ka raganas var uzlikt lāstu, noskaust, un no viņām baidījās, viņas neieredzēja, tajā pat laikā – izturējās ar lielu bijību. Mūsdienās daudzi šādām maģiskām lietām vairs netic, bet daļa ir pārliecināti, ka arī mūsdienās raganas, ekstrasensi un burvji eksistē un dzīvo līdzās mums.

1. Viņām ir spilgts vizuālais izskats

Visbiežāk vizuāli viņas ir ļoti spilgtas. Matu garums un krāsa ir diezgan trāpīgs rādītājs. Parasti sievietēm ar pārdabiskām spējām ir gari mati spilgti rudā vai tieši pretēji – pilnīgi melnā krāsā. Ja sieviete sabiedrībā iziet tikai ar sapītiem matiem vai, tieši otrādi, vienmēr nēsā tos izlaistus, un pievērš uzmanību tam, lai viņas matus neviens neaiztiek ar rokām, ielūkojieties šajā sievietē uzmanīgāk: nav izslēgts, ka viņa ir apveltīta ar pārdabiskām spējām.
Šīs sievietes ārišķīgi parasti ir ļoti spilgtas un pamanāmas – viņām patīk izaicinoši ģērbties un apģērbā viņas izvēlas spilgtas krāsas vai, gluži pretēji, mīl melnu apģērbu.

2. Viņām ir neparasta acu krāsa

Viņām ir reta acu krāsa. Piemēram, viņai ir spilgti zaļas, zilas vai ļoti tumši brūnas acis, nereti – katra acs ir savā krāsā. Tāpat viņām ir hipnotizējošs skatiens. Kad šī sieviete uz tevi paskatās, tevi pārņem trīsas un ir sajūta, ka tu pat uz brīdi zaudē spēju domāt.

Foto: Pixabay

3. Viņas izraisa sajūsmu vai bailes

Ja kāda sieviete no jūsu paziņu loka jūsos izraisa tādas emocijas kā paralizējošas, neizskaidrojamas bailes vai gluži pretēji – jūs nespējat pretoties viņas valdzinājumam, varat būt droši – viņa ir ragana.

4. Viņām ir īpašas rotaslietas

Rotaslietas un aksesuāri šīm sievietēm bieži ir tādi, kas nav saprotami apkārtējiem: droša pazīme – raganas nekad vienlaicīgi nenēsā zelta un sudraba rotaslietas, bet viņas var nēsāt nesaprotamu simbolu rotaslietas, turklāt viņas nekad neļauj tās aiztikt ar rokām citiem cilvēkiem, un kategoriski neļauj tās piemērīt citiem.

Foto: Pixabay

5. Viņas spēj paredzēt nākotni

Drošākā uzvedības pazīme, ka viņai piemīt neparasts talants, ir spēja paredzēt nākotni. Dažkārt viņas to apzināti slēpj, lai apkārtējos neradītu aizdomas. Bet, piemēram, ja jums ir kāda kolēģe, kura nekad neieiet pie priekšnieka kabinetā, kad viņam ir slikts noskaņojums, bet ar visiem pārējiem tas gadās regulāri, padomājiet – kā gan viņai tā veicas?

6. Viņas mīl dzīvniekus

Mīlestība pret dzīvniekiem ir droša pazīme, ka viņai piemīt maģiskas spējas. Ragana nekad nepametīs savus dzīvniekus, nekad nedarīs pāri dzīvniekiem un nekad nenobīsies no klaiņojoša suņa uz ielas. Viņa ar šādu suni sapratīsies instinktīvā līmenī un jau pēc brīža šis dzīvnieks izturēsies tā, it kā viņa būtu bijusi viņa saimniece gadiem ilgi. Šādas sievietes arī ārkārtīgi reti baidās no zirnekļiem, pelēm un čūskām.

Foto: Pixabay

7. Viņas labi orientējas augos

Ragana ļoti labi orientējās dažādos augos un zāļu tējās, vienmēr zina, kāda tēja jādzer, kad sāp galva, kad sāp vēders vai moka bezmiegs. Turklāt, kad viņa šīs tējas gatavo, tās ir ārkārtīgi garšīgas.

8. Viņas uzmanīgi izvēlas vārdus

Šīs sievietes ļoti seko līdzi tam, ko saka – viņas uzmanīgi piemeklē vārdus jebkurā situācijā. No raganas jūs nekad nedzirdēsiet nosodījumu vai dusmās izkliegtu lāstu: viņas lieliska zina to, ka izteiktie vārdi piepildās.

Foto: Pixabay

9. Viņas dzimst numeroloģiski spēcīgos datumos

Nav noslēpums, ka maģiskās spējas šādiem cilvēkiem ir jau kopš dzimšanas brīža. Visbiežāk ļaudis ar pārdabiskām spējām pasaulē nāk numeroloģiski spēcīgos datumos. Pēc zodiakālās zīmes iespējams noteikti, ar kādu talantu šie cilvēki ir apveltīti. Uguns zīmēs dzimušie (Auni, Lauvas un Strēlnieki) parasti ir ekstrasensi un gaišreģi – viņu misija ir palīdzēt cilvēkiem. Zemes zīmju pārstāvji (Jaunavas, Vērši un Mežāži) visbiežāk ir apveltīti ar spēju paredzēt nākotni. Gaisa zīmes (Ūdensvīri, Svari un Dvīņi) bieži redz dažādus sapņus un viņu dzīvē liela loma ir domu spēkam. Savukārt Ūdens zīmes (Zivis, Vēži un Skorpioni) jau no bērnības ir apveltīti ar ļoti attīstītu intuīciju, turklāt šie cilvēki prot pasargāt no nelaimēm un piesaukt veiksmi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv