Leģendārā teātra un kino aktrise Baiba Indriksone (86) ar auto brauc jau kopš 1969. gada un šo gadu laikā viņai nav bijis neviena ceļu satiksmes noteikumu pārkāpuma.

Žurnālam “Kas Jauns” aktrise, kuras viena no zināmākajām lomām latviešu kino ir Olitas loma filmā “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, atklāj, ka ļoti ievērojot likumus un nevelkas astē. “Tas, ka jāiekļaujas plūsmā, ir pats par sevi saprotams. Neesmu no tiem vecākā gadagājuma ļaudīm, ko pārējie autovadītāji lamā par bremzēšanu.”

Lai gan ikdienā sanāk maz braukt, tomēr bez auto Jūrmalā dzīvojošā skatuves māksliniece arī nespētu iztikt, jo viņa joprojām turpina profesionālās darba gaitas un strādā kā ārštata aktrise gan Latvijas Nacionālajā, gan Dailes teātrī. “Pēdējos gados nekur dikti tālu neesmu braukusi, ja nu vienīgi uz Kuldīgu. Tur ir mierīgs ceļš. Bet vispār man patīk braukt ar auto.”

Baiba Indriksone atklāj, ka ir pateicīga Dievam, ka vēl var kaut ko darīt un lai gan dārzā vairs aktīva rosīšanās nenotiekot, mājās darbu netrūkst. Turklāt savu laiku un uzmanību prasa arī deviņgadīgais sunītis Piksis, kuram nākoties skriet pakaļ pa dārzu.

Aktrise ikdienā sēžas pie Nissan Juke stūres.