Kokteilis
Mīli

8 veiksmīgu sieviešu noslēpumi: kā kļūt pievilcīgām un iekārojamām0

Foto: burst.shopify.com

Vīrieši sapņaini nolūkojās viņām pakaļ, kad viņas paiet garām uz ielas. Kā viņām izdodas iekarot šādu nedalītu vīriešu uzmanību? Kas padara viņas par tik pievilcīgām un iekārojamām? Lūk, kādus noslēpumus var atklāt sievietes, kurām nekad netrūkst vīriešu uzmanības.

1. Iemācies noslēpt trūkumus

Pat ja šķiet, ka viņas ne no kā nekautrējas un neko neslēpj, patiesībā viņas daudz par to domā. Šīs sievietes ļoti prasmīgi nomaskē savus trūkumus, savas nepilnības un pārvērš to kā efektīvus ieguvumus. Vienīgais, kas viņām nepiemīt ir kompleksi. Par tiem viņas nelauza galvu vispār.

2. Esi pārliecināta par savu neatkārtojamību

Pat, ja viņu augums un izskats ir tālu no ideālā 90-60-90, viņas ir pārliecinātas par savu neatkārtojamību un pievilcību, un prot to parādīt arī apkārtējiem. Psihologi apgalvo, ka pārliecinātība par savu seksualitāti sievieti padara patiešām iekārojamu vīriešu acīs. Tāpēc tas, kas jādara vispirms – jānotic pašai sev, ka jūs tāda esat!

3. Nebaidies atlaist no savas dzīves cilvēkus

Kāpēc izlīgt ar kādu, kas jums vairs nepatīk un ar ko kontaktēšanās vairs nesagādā nekādu prieku? Šīs sievietes uzskata, ka labāk ir dzīvot vienatnē, nekā kopā ar tādu cilvēku, kurš tevi nenovērtē un nesaprot. Iespējams, ja mēs visi sekotu šim padomam, pasaulē būtu daudz mazāk nelaimīgu ģimeņu un pāru.

4. Neaizmirsti par iekšējo skaistumu

Ārējais skaistums, diemžēl, ir pakļauts laika ritējumam un ja jums ir tikai smuka “čauliņa”, kas vīrietim drīz arī var apnikt, viņš kaut ko “interesantāku” drīz sāks meklēt kur citur. Tāpēc veiksmīgas sievietes domā ne vien par savu izskatu, bet arī rūpējas par savu personisko attīstību. Viņas uzskata, ka emocionālais līdzsvars ir tikpat svarīgs kā rūpes par matiem, ādu un nagiem, tāpēc viņas neļaus sev darīt pāri, viņas izvairīsies no stresa situācijām, kas apdraud viņu emocionālo mieru.

5. Pirmais iespaids par tevi rodas pēc apģērba un izturēšanās

Šīs sievietes nekad neizies sabiedrībā noplukušās, saburzītās un netīrās drēbēs. Pirmais iespaids par cilvēku veidojas, spriežot pēc viņa apģērba – citas iespējas nav. Tam seko uzvedība – žesti, valoda un izturēšanās. Viņas rūpīgi seko līdzi savam veselības stāvoklim un neaizmirst arī par fiziskajām aktivitātēm. Viņu skaistais augums ir pūļu, sviedru un smaga darba rezultāts.

6. Izvirzi mērķi un ej uz to!

Pat, ja apkārtējie tev netic vai apšauba – kam tev tas vispār vajadzīgs, nekad neatsakies no saviem sapņiem. Ej uz savu mērķi! Šīs sievietes to dara vienmēr, jo viņa ir augsts pašvērtējums un ir absolūti vienalga, ko par viņām domā citi. Tas, protams, nenozīmē, ka viņas egoistiski “iet pāri līķiem”, tas nozīmē to, ka viņām ir sava dzīves pozīcija, kam viņas ir uzticīgas.

7. Mācies no kļūdām

Mēs visi mēdzam kļūdīties, tas ir nenoliedzams fakts. Taču gudras sievietes šo pieredzi izmanto, lai mācītos. Un pat ja pēc galvu reibinoša lidojuma seko sāpīgs kritiens, viņas no tā gūst kā pieredzi, tā mācību, lai nepieļautu vairs tamlīdzīgas kļūdas.

8. Viss labais tevi vēl gaida

Šīs sievietes nedzīvo pagātnē un nevelk līdzi sev vakardienas neveiksmes, jo viņas zina, ka viss labais vēl tikai notiks. Viņas dzīvo dienu pēc dienas, izbaudot tās. Tieši šāds dzīves redzējums, pēc psihologu domām, palīdz kļūt veiksmīgiem un iekarot jaunas virsotnes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv