Vai esi noguris no blāvajām krāsām un ierastajām mēbelēm savā mājoklī? Vai meklē ko jaunu un aizraujošus veidus, kā piešķirt odziņu savā mājā vai dzīvoklī? Tev nav jābūt interjera dizainerim, lai padarītu savu mājokli par stilīgu un laikam atbilstošu vietu.

Šeit būs daži padomi mājokļa iekārtošanai, kas noderēs,lai tam piešķirtu personību:

1. Piešķir jaunas krāsas

Foto – Fotolia

Jaunu krāsu ieviešana var pilnībā mainīt telpas izskatu. Katrai krāsai ir savs raksturs un psiholoģiskais raksturojums, tāpēc izvēloties krāsu, tu ne vien piešķirsi jaunu izskatu, bet arī citu auru un noskaņu. Piemēram, sarkanās krāsas izmantošana telpai dāvās mežonīgu raksturu, taču zilie toņi to nomierinās.

2. Jaunas durvis

Durvis ir viena no tām lietām mājoklī, par kurām saimnieki nedomās līdz brīdim, kad tās būs salūzušas. Taču iedomājies brīdi, kad atgriezies mājās un atver krāšņas, skaistas koka durvis, vai cik daudz jautrības un smieklu tavs bērns varētu atstāt aiz spilgti zilām durvīm? Vienīgais, kas tevi ierobežo, ir tava iztēle.

3. Atjauno flīzes

Foto-Shutterstock

Ir pienācis laiks atvadīties no vecajām, netīrajām un saplīsušajām flīzēm, kas tavā vannasistabā ir jau vairāk kā 10 gadus. Atjaunojot flīzes vannasistabā, tu ne vien uzlabosi vannasistabas koptēlu, bet arī savu veselību un higiēnu ikvienam mājas iemītniekam.

4. Papildini interjeru ar krāsainiem soliņiem

Publicitātes foto

Pakāpienu soliņus var izmantot kā vannasistabā, tā virtuvē, tā pagrabā. Turklāt, tie ir pieejami dažādās krāsās, modeļos un dizainos, tādējādi tie var kalpot arī kā dizaina priekšmeti.

5. Dekorē sienas

Piekar pie sienām savu iecienītāko mākslinieku gleznas vai pats savus meistardarbus. Ierāmē ģimenes fotogrāfijas un sakārto tās kolāžā. Izmanto trafaretus un radi lielu, oriģinālu mākslas darbu pa visu sienu. Neatstāj sienas tukšas, tas liek justies kā lētā viesnīcā, ne mājās.

6. Nomaini spilvenus un polsterējumu

Foto: unsplash

Mīkstās mēbeles ir ideāls iemesls, lai mainītu telpas atmosfēru. Nomaini spilvendrānas spilveniem, vai atjauno dīvāna audumu un tici, telpa izskatīsies pilnīgi citādāk, neskatoties uz to, ka tās ir tās pašas mēbeles.

7. Ļauj ienākt zaļumam

Foto: Unsplash

Ļauj telpā ienākt mazliet zaļumam, novietojot telpaugus un puķu podus istabās. Šie augi ne vien izskatīsies skaisti, bet arī uzlabos gaisa kvalitāti mājoklī. Tāpēc tos var saukt par daudzfunkcionāliem telpas rotājumiem.

8. Nomaini aizkarus

Publicitātes foto/pixabay.com

Visbeidzot, taču ne mazāk svarīgi, kad tu pēdējo reizi nomainīji aizkarus savā mājoklī? Visticamāk jau gadiem ilgi tie ir vieni un tie paši. Ir pienācis laiks izvēlēties jaunus aizkarus, lai tie mājai piešķirtu jaunas vēsmas. Izvēlies aktuālas krāsas un tekstūras, kas ir atbilstošas šim laika periodam, nevis bija aktuāli pirms 10 gadiem.