Kokteilis
Dzīvo

8 skaisti sieviešu vārdi, kas gluži maģiski pievilina vīriešus0

Foto: pexels

Mūsu pasaule ir skaņu, smaržu un sajūtu piepildīta – tas viss mūsos rada dažādas emocijas un emocionālus pārdzīvojumus. Un, jo vairāk cilvēks ir atvērts, jo vairāk viņš ir spējīgs to izbaudīt. Vai esat kādreiz aizdomājušies, kā cilvēka vārds un tā izruna ietekmē apkārtējos? Kā uzskata psihologi un ezotēriķi, starp daudziem vārdu tūkstošiem visā pasaulē ir arī tādi vārdi, kas universālā izpratnē izskan unikāli un ietekmē apkārtējos. Tā, piemēram, vārdi, kuros ir tādi burti kā E, M, O, L – visbiežāk izskan daudz efektīvāk, nekā citi un kā pierāda pētījumi, daudz labāk saglabājas citu cilvēku atmiņā.

Taču speciālisti apgalvo, ka ir arī absolūti unikāli sieviešu vārdi, kas uz vīriešiem iedarbojas gluži vai maģiskā veidā – tie viņus pievilina. Sievietes, kuras sauc kādā no šiem vārdiem, viņiem šķiet aizraujošas, mazliet noslēpumainas un ļoti, ļoti vilinošas.

Helēna, Elēna

Starp saviem favorītiem gan psihologi, gan ezotēriķi nosauc divus sieviešu vārdus – Helēna un Elēna. Šīs sievietes visbiežāk ir mazliet noslēpumainas, ar dziļu acu skatienu, ne pārāk pļāpīgas, tomēr vienlaikus inteliģentas un ar spēcīgu raksturu. Vīriešus vilina viņu šķietamā „siena ap viņām“, ko viņas pašas ir uzcēlušas.

Lolita

Mazliet citas emocijas izraisa vārds Lolita. Šīs sievietes parasti ir mazliet robustas un jauneklīgu seju. Gluži kā slavenajā romānā „Lolita“, arī reālajā dzīvē viņas patiešām ir ļoti jauneklīgas. Ne vienmēr tas ir izskats, dažreiz viņas tādas ir sirdī – kā mazas meitenes, kas vēlas, lai viņas palutinātu, samīļotu un pateiktu kādu siltu vārdu. Bet atcerieties – vīriešiem ļoti patīk rūpēties par „vājākām“ būtnēm. Jāteic gan, ka realitātē Lolitas nepavisam nevar raksturot kā vājas sievietes.

Andžela, Andželīna, Andželika

Gluži kā mazliet „apjukuma“ stāvokli un paātrinātu sirdsdarbību vīriešiem izraisa sievietes ar šādiem vārdiem. Arī ļoti daudzos mīlas romānos minētas sievietes šādos vārdos un rada „liktenīgās“ sievietes asociācijas. Parasti šīs sievietes ir ar gariem matiem, kas mazliet lokojas, gara auguma un viņas mīl piedzīvojumus. Nekad nesaka nē izaicinājumiem savā dzīvē, un tas pats attiecas arī uz attiecībām – viņas rīkojas spontāni.

Merilina

Saistītie raksti

Protams, ka vairumam no mums šis vārds asociējas ar leģendāro Merilinu Monro. Un tomēr, šim vārdam ir krietni senāka pagātne, pirms par tā īpašnieci kļuva efektīvā amerikāņu blondīne. Šīs sievietes ir mazliet aristokrātiskas, taču viņām vienmēr ir kāds mazs noslēpums. Šis noslēpums šķiet mīklains, bet ļoti, ļoti vilinošs. Šo sieviešu skatiens ir kārdinošs un pavedinošs.

Monika

Vēl viens vārds, kas, iespējams, vairumam mūsdienās asociējas ar tādu izskatīgu aktrisi kā Monika Beluči. Šīs sievietes parasti ir gara auguma, skaistām, sieviešķīgām formām, tumšiem, gariem matiem. Izglītotas un labi orientējas vairumā tēmu, ar ko var aizraut arī vīriešus. Visbiežāk Monikas savā dzīvē ir precējušās vismaz divreiz. Tas tāpēc, ka viņas nekad nedzīvo attiecībās, kurās viņām kaut kas neapmierina.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas