Vīrieši mīl ar acīm. Un drēbes, kādas ir apģērbusies sieviete ir pirmais, ko vīrietis pamana. Zinot, cik ļoti daži apģērbi piesaista vīriešu uzmanību un skatienu, te būs špikeris, ko vilkt, lai viņa acīs jūs varētu justies kā īsta karaliene!

1. Elegantas kleitas

Viena no lietām, ko par ļoti pievilcīgu apģērbu atzinuši teju visi vīrieši, ir kleita. Nevienas bikses, lai arī cik elegantas tās nebūtu, nevar mēroties spēkiem ar kleitu. Zinot savas figūras īpatnības, augumam atbilstoši izvēlēta kleita jūs padarīs par pievilcīgāko būtni uz šīs planētas.

2. Svārki

Otrajā godpilnajā vietā ir svārki – tiesa, vīriešiem ne īpaši patīk svārki, kuru garums sniedzas līdz zemei. Tam arī pavisam vienkāršs izskaidrojums – viņi neredz vairs jūsu kājas. Kā ļoti pievilcīgus vīrieši nosaukuši zīmuļveida svārkus, kas izceļ jūsu gurnus un kājas.

3. Augstpapēžu kurpes

Patiesībā abi pirmie nav īsti iedomājami vīriešu acīs bez augstpapēžu kurpēm. Šādos apavos ikviena sieviete izskatās slaidāka, elegantāka un, protams, seksuālāka.

4. Zeķes

Sievietes vairumā gadījumu kļūdaini uzskata, ka zeķes ir iederīgs aksesuārs tikai dodoties uz randiņiem. Patiesībā vīrieši ir sajūsmā par faktu, ka sieviete zeķes valkā ikdienā. Galvenais, kas jāatceras – jāiegādājas kvalitatīvas zeķes, kas nešļūk nost no kājām un nerēgojas zem svārku vai kleitas maliņas.

5. Korsete

Savulaik sievietes to izmantoja apakšveļas vietā. Mūsdienās korsetes valkā kā krāšņu aksesuāru. Vīriešu acīs tā ir brīnišķīga lieta – akcentē sievietes krūti un vidukļa līniju. Korsete kombinācijā ar kupla griezuma svārkiem izskatīsies satriecoši.

6. Īsi šorti

Īsus šortus, protams, nevar atļauties uzvilk katra sieviete. Te būtu jāņem vērā gan figūras īpatnības, gan gadu skaits. Bet ja tos var atļauties – tie akcentē slaidās kājas un dibena aprises. Džinsu modeļi lieliski izskatās gan pilsētas vidē, gan laukos, bet trikotažās šortus iespējams lieliski kombinēt ar topiņiem un blūzītēm.

7. Blūzes un topi

Blūzes ar pogām vai ne pārāk dziļu dekoltē izgriezumu ir gan elegantas, gan sievišķīgas. Izgriezumam nav jābūt pārlieku dziļam, jo tas vīriešos raisa fantāziju un uzbudina viņus. Turklāt klasiska blūze ir neatņemama ikvienas sievietes garderobes sastāvdaļa. Nevajadzētu aizmirst arī par trikotāžas topiem, kas pieguļot akcentē krūtis un vidukļa līniju. Savukārt, ja jūsu figūras tips neatļauj nēsāt apspīlētas lietas, izvēlaties blūzi, piemēram, ar volāniem, kas arī ir ļoti sievišķīgi un vīriešiem simpatizējoši.

8. Apspīlētas bikses

Un visbeidzot – apspīlētas bikses! Lai arī kopumā vīrieši atzīst, ka viņi nav pārlieku lielā sajūsmā, kad sievietes nēsā bikses, tomēr apspīlētas, plāna auduma bikses viņiem šķiet seksuālas. Protams, jāņem vērā figūras īpatnības, vai šādu apģērba gabalu sieviete var atļauties uzvilkt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem