Kokteilis
Mīli

8 patiesības, kas jāzina katrai neprecētai sievietei par laulības dzīvi0

Foto: pixabay

Laulība ir viens no skaistākajiem un reizē satraucošākajiem brīžiem katra cilvēka dzīvē. Tā sajūta, kas pārņem ķermeni un prātu brīdī, kad esi iemīlējies no visas sirds kādā, ar ko vēlies pavadīt kopā visu atlikušo dzīvi, ir neaprakstāma emociju vētra, kas kājām gaisā sagriež visu pasauli. Savukārt tie, kas vēl nav mijuši laulību gredzenus, patiesību sakot pat nenojauš, ko tas īsti nozīmē. Vai tiešām laulības dzīve ir tik rožaina, kādu to bieži rāda Holivudas filmās? Diemžēl ne vienmēr laulības dzīve ir tik krāšņa, kāda tā izskatās. Arī laulību dzīvē nākas pieredzēt ļoti dažādus mirkļus un atklāt noslēpumus, par ko zina tikai precētie pāri.

Lūk, populārākās patiesības par laulībām, kas jāzina ikvienai neprecētai sievietei:

1. Tu vairs nebūsi sava laika noteicēja

Šī ir viena no skarbākajām laulību patiesībām, ka tavs laiks vairs nepiederēs tikai tev. Tev vienmēr būs jāatvēl savs laiks attiecībām un mīļotajam cilvēkam, un tas nozīmē, ka tev būs jāatrod laiks jūsu kopīgām vēlmēm un vajadzībām. Tev būs jāspēj plānot sava personīgā dzīve un laulību dzīve tā, lai tā veicinātu harmonisku sadzīvi.

2. Tu vairs nebūsi tik aizrautīga un piedzīvojumu kāra kā agrāk

Laulība liek pieņemt mērus, taču, neskatoties uz skaistajiem pāriem visā pasaulē, jāatzīst, ka pēc laulību gredzenu mīšanas un vārda teikšanas, dzīve mainīsies. Agrāk tu varēji būt brīva un darīt dažādas lietas, arī doties piedzīvojumos, kas tevi patiešām aizrauj. Taču laulība tavā ikdienas dzīvē ieviesīs stabilitāti un drošības sajūtu. Tas būs pamats visam atlikušajam mūžam, no kura vairs nebūs iespējams atteikties.

3. Tava brīvības sajūta mainīsies

Nē, tu vairs nevarēsi tāpat vien nopirkt greznu rotaslietu vai šiku rokassomiņu bez jebkāda iemesla. Tu vairs nevarēsi doties uz naktsklubu kopā ar draudzenēm nevienu par to neinformējot, un vienkārši atstājot mājās savu ģimeni. Dzīvojot laulībā ar cilvēku, ko mīli, tev ir jāuzņemas atbildība par viņu, un jāspēj pieņemt fakts, ka tu nevari šo cilvēku sāpināt. Protams, laulība nenozīmē ieslodzīšanu. Tā ir milzu atbildība, kas māca cienīt un uzticēties, taču jāatzīst, ka tu vairs nevarēsi būt tik trakulīga un mazliet vieglprātīga, kāda biji agrāk.

4. Privātums kļūs svešs

Privātums patiešām ir greznība, ko tikai retais var atļauties laulības dzīvē, īpaši pēc tam, kad jūsu ģimene būs sagaidījusi arī mazuli, un nu jūs jau vairs nebūsiet tikai vīrs un sieva, jums būs arī bērni. Šādā situācijā būs grūti atrast mirkļus, kuros varēsi pabūt viena pati ar savām domām. Tomēr stipras laulības pamatā ir cieņa un spēja cienīt. Tāpēc, ja tavs mīļotais ir saprotošs, viņš noteikti palīdzēs radīt tādus īpašus mirkļus, kuros tu varēsi atpūsties no ikdienas dzīves un pienākumu pildīšanas.

5. Tavs dzīvesveids mainīsies

Laulība nenoliedzami rada izmaiņas dzīvesveidā. Turklāt dažkārt tās ir pat visai ievērojamas. Pat tad, ja tu esi laulībā ar savu ideālo vīrieti, tava dzīve tik un tā prasīs dažādas korekcijas.

6. Tev būs komanda, kas palīdzēs sasniegt mērķus

Patiesību sakot, laulība ir burvīga tāpēc vien, ka tu mij gredzenus ar savu ideālo vīrieti, ar cilvēku, kas ir ne vien tavs mīļotais, bet arī labākais draugs, kurš ciena tavus sapņus un mērķus, un kuram ir svarīgi, lai tu tos sasniegtu. Pēc kāzām tavs mīļotais vīrietis tev būs līdzās ik mirkli, lai palīdzētu tev pārvarēt ikdienišķas problēmas un palīdzētu piepildītu visas jūsu ieceres.

7. Jums abiem būs jāiegulda, lai saglabātu kaisli laulības dzīvē

Kaislība un emocionālā tuvība ir loģiska tikai attiecību agrīnajās stadijās. Taču, lai to saglabātu arī laulības dzīvē, jums abiem ir jāstrādā pie tā. Tev ir jāstrādā pie tā, lai tavs mīļotais vīrietis tevi ik dienu iemīlētu no jauna… un tā visa atlikušā mūža garumā. Ja jūsu mīlestība ir patiesa, tad tam nevajadzētu sagādāt lielas problēmas.

8. Pēc laulībām tava dzīve vairs nav tikai tava, tu dalies ar visu savu esību

Tā ir daļa no zvēresta, ko jūs abi izteicāt ceremonijas laikā. Tava dzīve šobrīd vairs nav tikai tava, jo tev nākas dalīties ar it visu, kas tev pieder. Pēc laulībām tu saproti, cik patiesībā tas ir skaisti, ka esat viens otram, ka izvēlējāties būt kopā un pavadīt kopā visu atlikušo dzīvi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: uzzini, ko šogad pieredzēsim “Krastu mača” 24 stundās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kā populāri cilvēki Latvijā sagaidīja jauno latviešu filmu “Tur”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Pasaulē
Kašpirovska opijs tautai
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +27 grādus
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vairāku augstskolu un institūtu vadītāji aicina premjeru atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu rektora amatā
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Banka “Citadele” novērojusi ļoti lielu jauno klientu pieplūdumu
6 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Negribējām filmēt latviešu “Zvaigžņu karus”.” Saruna ar režisoru Uldi Cipstu
8 stundas