Kokteilis
Mīli

8 patiesi iemesli, kāpēc gatavošana kopā ar mīļoto uzlabo attiecības0

Foto: unsplash

Kas tev nāk prātā brīdī, kad tev kāds jautā, kas ir mīlošas, uzticamas un veselīgas attiecības? Vai tie ir kopīgi atvaļinājumi un ceļojumi? Varbūt regulāri randiņi, kopīgi hobiji vai piedzīvojumu meklēšana. Taču izrādās, ka vislaimīgākie pāri ir tie, kas kopā gatavo.

Mūsdienu saspringtajā ikdienā lielākā daļa pāru labprātāk dodas uz grezniem restorāniem, vai kafejnīcām, lai atpūstos un kopā ar mīļoto izbaudītu gardu maltīti. Taču ir pienācis brīdis apzināties, ka laiks, ko jūs pavadītu kopā gatavojot ēdienu, var nākt tikai par labu jūsu attiecībām un padarīt mīlestību stiprāku un kaislīgāku.

Lūk, 8 patiesi iemesli, kāpēc gatavošana kopā ar mīļoto uzlabo attiecības:

1. Pāri, kas gatavo kopā kļūst arvien tuvāki. Tas ir lielisks mirklis, lai iedziļinātos viens otra personībā, iepazīstu līdz šim nepieredzētas mīļotā īpašības un kļūtu emocionāli tuvāki.

foto: Pexels

2. Gards ēdiens veicina laimi attiecībās. Veselīgas attiecības vienmēr būs arī laimīgas attiecības. Un piekritīsi, ka laimi veicina gardas maltītes baudīšana.

3. Jūs viens otru labāk saprotat. Gatavojot kopā ar mīļoto, var daudz vairāk uzzināt par viņa patieso personību un to, kas viņiem patīk. Piemēram, tev ir iespēja noskaidrot vai mīļotais ir kārtīgs, kā viņš risina sarežģītas situācijas un problēmas, kādām garšām viņš dod priekšroku. Turklāt, ēdiens norāda arī uz gaumes izjūtu. Tas viss rada lielisku iespēju noskaidrot, vai būsiet saderīgi ikdienā.

4. Jums ir iespēja apgūt ko jaunu. Attiecībās vienmēr ir svarīgi iepazīt un izmēģināt ko jaunu. Turklāt, kādēļ lai to nedarītu virtuvē. Tas ir veids, kā kopā ar mīļoto attīstīt savas profesionālās prasmes.

Foto: pexels

5. Tas ir lielisks veids, lai pavadītu vairāk laika kopā. Lielākoties maltītes pagatavošana ilgst līdz pat divām stundām. Tas ir vērtīgs laiks, ko pavadīt kopā ar mīļoto, darbojoties komandā. Jūs ne vien iepazīsiet viens otra personības, bet arī varēsiet pārrunāt pa dienu pieredzēto.

6. Jūs kopā kļūstat veselīgāki. Pasūtot ēdienu restorānā, tu ne vienmēr zini, kas ir ēdiena sastāvā. Tomēr, kad ēdienu pagatavojat paši, jūs kopīgi izlemjat, kas ir maltītes sastāvā, cik tas ir veselīgi un kā tas veicinās jūsu labsajūtu.

Foto: Pexels

7. Jūs uzņematies atbildību neatkarīgi no dzimuma. Mūsdienu sabiedrībā joprojām pastāv maldīgi priekšstati, ka par ēdiena gatavošanu attiecībās vienmēr jādomā sievietei. Bet tam tā nevajadzētu būt, jo arī vīrieši spēj būt lieliski pavāri un pagatavot neiedomājami gardu maltīti. Taču, kad sieviete un vīrietis virtuvē darbojas kopā, viņi veicina komandas darba un saliedētības sajūtu. Pāris iestājas par to, ka attiecībās viņi abi ir līdzvērtīgi un līdztiesīgi.

8. Jūs kopīgi atbrīvojaties no ikdienā uzņemtā stresa. Ēdiena pagatavošana ir lielisks veids, kā atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa. Bieži vien pārrodoties mājās no nogurdinošas darba dienas, atliek tik vien kā ieslēgt relaksējošu fona mūziku, iedegt sveces, piepildīt vīna glāzes un kopīgi pagatavot gardu maltīti. Vēl jo vairāk, šo gardo ēdienu tu pagatavo kopā ar cilvēku, ko mīli. Tas patiešām var mazināt spriedzi tavā dzīvē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
58 minūtes
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda