Kurš kaut reizi dzīvē nav fantazējis par prinča vai princeses statusu: krāšņas kleitas un tērpi, žilbinoši dārgakmeņi un pasakaina dzīve senatnīgās pilīs? Kā izrādās, daudzas slavenības Holivudā patiesībā ir cieši saistītas ar britu karaļnamu, jo īpaši Anglijas karalieni Elizabeti II. Noskaidro, kuras no pasaules mēroga slavenībām ir saistītas ar karalisko ģimeni!

1. Hilarija Dafa un karaliene Elizabete II

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Kā karalienes 18.pakāpes  māsīca, tiek ziņots, ka jaunajai zvaigznei ir tuvākās radnieciskās saites ar karalieni Elizabeti II. Vai šis ir pietiekams iemesls, lai princis Harijs un Megana Mārkla aicinātu viņu uz gaidāmā bērniņa raudzībām? Maz ticam, bet Hilarija var turpināt cerēt.

2. Bejonse un karaliene Elizabete II

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Vienmēr ir bijis skaidrs, ka dziedātāja Bejonse ir bijusi karaliska augstība. Turklāt medijs CBS News to beidzot ir apstiprinājis. Dziedātāja Bejonse, jeb karaliene B, bija karalienes 25. pakāpes māsīca, līdz karaliene Elizabete II izslēdza viņu no šī statusa.

3. Džonijs Deps un karaliene Elizabete II

Foto - Leta/Reuters

Gan Džonijs Deps, gan karaliene Elizabete II ir Edvarda III pēcteči. Džonijs Deps ir karalienes Elizabetes II 20. pakāpes brālēns.

4. Madonna, Selīna Diona un Kamilla Pārkere Boulza

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Izrādās, ka pasaules popmūzikas dīvas ir cieši saistītas ar prinča Čārlza tagadējo sievu Kamillu: visas trīs dāmas ir cēlušās no aristokrātiskas franču-kanādiešu ģimenes.

5. Prezidents Džordžs V Bušs un princese Diāna

Foto: RP/SCANPIX/LETA

Amerikāņu politiskā dinastija diezgan lielā mērā ir saistīta ar Britu karaļnamu. Bijušais Amerikas prezidents Džordžs Bušs ir princeses Diānas 11. pakāpes brālēns.

6. Elena Didženeresa un Keita Midltone

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Izrādās, ka pasaulē slavenā sarunu šova Elena Didženeresa vadītāja un prinča Harija sieva Keita Midltone ir māsīcas. Kad Elena uzzināja savas radnieciskās saites ar Keitu, viņa tās mēģināja izmantot tikai vienam nolūkam, lai satiktu princi Džordžu. Jāatzīst, ka Keita šādu tikšanos nepieļauj.

7. Gajs Ričijs un Keita Midltone

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Ričijs tiesām lepojas, ka starp viņu un Kembridžas hercogieni ir tik ciešas un tuvas attiecības, abi ir sestās pakāpēs brālēns un māsīca. Turklāt Gajs Ričijs tika uzaicināts arī uz Keitas un Viljama kāzām 2011. gadā.

8. Ralfs Fainss un princis Čārlzs

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Gan nākošais Anglijas karalis princis Čārlzs, gan filmas “Viesnīca “Diženā Budapešta”’ aktieris Ralfs Fainss ir Skotijas karaļa Džeimsa II pēcteči, kas padara abus par astotās pakāpes brālēniem.