Kokteilis
Mīli

8 pārliecinošas pazīmes, ka esi attiecībās ar perfektu sievieti0

Foto: Shutterstock

Tu noteikti pazīsti to sajūtu, kad mīlestība sagriež tavu pasauli kājām gaisā? Un tas ir pilnīgi pašsaprotams, jo mīlestība ir visbrīnišķīgākā lieta, ko ikviens ir spējīgs piedzīvot. Un tomēr mīlestība ir gluži kā piedzīvojumiem bagāts, raibs ceļojums. Tā liek pieņemt dažādus lēmumus un izvēles. Un galu galā, dienas beigās tu saproti, ka patiesa mīlestības dēļ ir vērts cīnīties.

Un piekritīsi, ka mīlestība ir cīņa, tāpēc ir svarīgi saprast, vai šī cīņa ir mīļotā cilvēka vērta. Ikviens no mums ir pelnījis būt kopā ar cilvēku, kura dēļ ir vērts cīnīties, kuram tu esi spējīgs uzticēties un kuram esi vajadzīgs. Esam apkopojuši 8 pārliecinošas pazīmes, kas skaidri norāda uz to, ka esi attiecībās ar perfektu sievieti. Turklāt, ja viņa dara šīs lietas, tev pilnīgi noteikti ir jādara viss, lai attiecības ar šo sievieti būtu ilgas un laimīgas.

1. Viņa tevi ciena pat tad, kad uz tevi dusmojas. Neatkarīgi no domstarpībām, kas radušās attiecībās, viņa tevi turpina cienīt un respektēt. Pat brīžos, kad viņa ir loti apbēdināta vai emociju virpulī.

2. Viņa liek tev smieties. Viņai ir lieliska humora izjūta. Viņa vēlas, lai jūsu ikdiena vienmēr būtu pozitīva, gaiša un laimīga. Turklāt, viņa vienmēr spēj rast iemeslu smaidiem un smiekliem pat tad, kad ikdienas ritējumā nākas saskarties ar neskaitāmām problēmām.

3. Viņa motivē tevi sasniegt mērķus. Vēl jo vairāk, viņa nevēlas stāties tavu sapņu ceļā. Viņa motivē tevi darboties un virzīties uz priekšu.

4. Viņa dara visu iespējamo, lai būtu ar tevi uz viena viļņa. Viņai ir svarīgi iepazīt tevi un tavu personību. Viņa apzinās, ka iepazīstot tevi, jūs abi spēsiet labāk savstarpēji saprasties, cienīt un uzticēties viens otram.

5. Viņa mīl un pieņem tevi tieši tādu, kāds tu esi. Viņa ir sieviete, kas spēj tevi mīlēt un pieņemt ar visiem taviem niķiem un stiķiem. Turklāt, viņa tevi mīl no visas sirds un bez nosacījumiem. Viņa ir dabiska tavā klātbūtnē, viņa tev uzticas, un tieši tāpēc jūsu attiecības ir tik vieglas un baudāmas.

6. Viņa izturas kā tavs labākais draugs. Vēl jo vairāk, viņa patiešām ir tava labākā draudzene. Un piekritīsi, ka pasaulē nav nekā labāka, kā pavadīt visu atlikušo dzīvi kopā ar savu labāko draugu, ar cilvēku, kam patiešām vari uzticēties, ka spējīgs tevi atbalstīt un sniegt padomu vai kritiku jebkurā dzīves situācijā. Turklāt, šī ir vienīgā persona, pie kuras tu grieztos jebkurā dzīves situācijā, un kopā jūs spēsiet gāzt kalnus.

7. Viņa ir atvērta un godīga pret tevi. Viņa nekad tev nemelo un netur neziņā. Viņa gādā, lai tu nekad netiktu maldināts. Tu zini teju pilnīgi visu par šo sievieti, jo viņa gluži vienkārši ir pilnīgi godīga pret tevi.

8. Tu vairs nespēj iedomāties savu dzīvi bez šīs sievietes. Sirds dziļumos tu apzinies, ka šī sieviete ir īstā. Ka viņa ir tava lielā un vienīgā mīlestība uz visiem laikiem. Tu arī apzinies, ka esi īpašs un ļoti nozīmīgs šīs sievietes dzīvē. Un jūs abi nespējat iedomāties dzīvi viens bez otra.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
27 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
48 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas