Ja jūtat, ka jūsu mājā ir iemājojušas skumjas un neveiksmes seko pa pēdām, ir pienācis īstais laiks savest savu māju kārtībā un atbrīvot to no negatīvās enerģētikas. Jo, kā zināms, tā ietekmē ne tikai mūsu pašsajūtu, bet arī visas mūsu dzīves jomas. Piedāvājam vienkāršus paņēmienus, pateicoties kuriem, jūsu mājoklī iemājos mīlestība, harmonija un veiksme.

1. Atbrīvojieties no nekārtības un vecām lietām

Nekas tā nespēj satraukt un uzdzīt grūtsirdību kā izmētātas (vai salauztas) lietas un netīrumi. Tādēļ veiciet ģenerāltīrīšanu un pārbaudiet savas mantas, lai tiktu vaļā no krāmiem un atbrīvotu vietu jaunajam. Jūs būsiet pārsteigti, bet tas palīdz sakārtot dzīvi un kļūt laimīgākiem.

2. Nokrāsojiet sienas dzeltenā tonī

Jebkurš psihologs jums pateiks, ka krāsa ir noteicošā un no tā, kādu toni jūs izvēlaties, būs atkarīgs jūsu noskaņojums un attieksme pret dzīvi. Tādēļ eksperti iesaka uzmanību pievērst dzeltenajai krāsai, kas vizuāli telpu padara plašāku un mājīgāku, kā arī neitralizē negatīvo enerģētiku.

3. Atvelciet aizkarus un izvēdiniet telpas

Svaigs gaiss vienmēr darbojas labvēlīgi un palīdz izvēdināt ne tikai telpas, bet arī jūsu domas. Tādēļ biežāk atveriet logus, lai rodas caurvējš. Tikai paši tajā nestāviet, jo tā var noķert arī kādu saaukstēšanās vīrusu. Tas pats attiecas uz saules gaismu. Jo gaišāks būs jūsu mājoklis, jo skaidrāka būs jūsu galva un mierīgāka sirds. Tādēļ atsakieties no bieziem aizkariem vai izmantojiet tos tikai vakarā.

4. Izvairieties no asiem stūriem

Saskaņā ar Fen Šui, interjerā nedrīkst būt priekšmeti ar asiem stūriem, citādi jūs neiztiksiet bez skandāliem un nesaskaņām ģimenē. Labāk uzmanību pievērsiet apaļiem galdiņiem, vāzēm, dīvāniem un rotaslietu lādītēm, kas mājā ienesīs pozitīvu enerģētiku.

5. Aizdedziniet aromlampiņu ar apelsīnu ēterisko eļļu

Jau sen zināms, ka ēteriskās eļļas spēj radīt īstus brīnumus, izsaukt noteiktas emocijas un mainīt jūsu noskaņojumu. Apelsīnu aromāts, piemēram, asociējas ar saulainām dienām, palīdz uzveikt depresiju un atbrīvot no negatīvās enerģētikas. Turklāt apelsīni ir bagātības un labklājības simbols, tādēļ rūpējieties, lai tie vienmēr būtu jūsu mājā.

6. Piekariet zvaniņus

Speciālisti apgalvo, ka zvaniņus vēlams piekārt virs ieejas durvīm un virs istabas durvīm. To melodiskā skaņa spēj atbrīvot māju no negācijām, kā arī palīdzēs jums tikt galā ar muļķīgām domām un noskaņoties uz vajadzīgās nots.

7. Neaizmirstiet spoguļus

Spoguļi spēlē visnotaļ svarīgu lomu, jo tie spēj piesaistīt pozitīvo jeb ki enerģētiku. Bet jāatgādina, ka spoguļu rāmim nedrīkst būt asi stūri (vislabāk izvēlēties klasisko ovālo firmu). Turklāt spoguļus nedrīkst izvietot guļamistabā (spogulī nekādā gadījumā nedrīkst būt redzams guļošs cilvēks) vai virtuvē. Savukārt to īstā vieta ir priekšnamā vai vannasistabā.

8. Iegādājieties kristālus

Saskaņā ar seno ķīniešu Fen Šui zinātni, kristāli jātur pēc iespējas tuvāk elektroierīcēm, jo tikai tad tie darbojas ar pilnu jaudu. Tā piemēram, melnais turmalīns var novērst negatīvās enerģētikas parādīšanos mājās, bet rozā kvarcs negatīvās emocijas pārvērst pozitīvajās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem