Kokteilis
Mīli

8 noslēpumi par vīriešiem, kas jāzina katrai gudrai sievietei0

Foto: Pexels

Lai iekarotu iemīļotā vīrieša sirdi, viņš ir ne tikai stipri un patiesi jāmīl, bet arī daudz jāzina par viņa – vīrieša dabu. Uzzini, kā kļūt ne tikai par savu vīrieša mīļoto, bet arī viņa labāko draugu un uzticības personu.

1. Vīrieši ir emocionāli

Cietā rieksta tēls, kuram vienmēr viss ir kārtībā ir Holivudas klišeja, kam nav nekāda sakara ar realitāti. Vīrieši prot just, prot būt sentimentāli un ļoti stipri pārdzīvo lietas, par kurām nav iemācījušies runāt. Vīrietis pamana visu – gan tavu toni, gan uzvedības izmaiņas, gan rīcību. Viņu sāpīgi var ievainot vārdi, neuzmanība, vienaldzība. Tu pati par to vari pārliecināties, ja uzmanīgi pavērosi, kā vīrietis mainās, piemēram, pēc jūsu strīdiem.

2. Viņi necieš kritiku

Vīrietim ir ārkārtīgi grūti no sievietes dzirdēt kritiku. Viņam patiešām ir pašam sev grūti atzīt savas vājības, nezināšanu, muļķību. Viņš, iespējams, arī saprot, ka ir kļūdījies, tomēr vairums vīriešu to tā arī neatzīs. Vīriešiem ir ļoti grūti atzīt savu sakāvi. Un gudra sieviete to zina un saprot: ja tu redzi, ka viņš kādā situācijā kļūdās, reizēm labāk ir ļaut viņam “uzkāpt uz šī grābekļa”, bet pastāvēt maliņā.

Foto: Pexels

3. Viņiem ir nepieciešama personīgā telpa

Tas var būt savs kabinets, garāža vai datorspēļu stūris istabā. Nosacījums – tas ir tikai viņa! Galvenais, lai tajos brīžos, kad viņš tur atrodas, viņu neraustītu un liktu mierā, pat, ja viņš vienkārši, tavuprāt, truli skatās futbola spēli. Ļauj viņam to! Tā ir “iekārtoti” vīrieši: laiku pa laikam viņiem ir nepieciešams “pārlādēties”, lai tiktu vaļā no stresa, pabūtu vientulībā vai “palaist muļķi” kopā ar saviem draugiem. Tas nenozīmē, ka vakars ar draugiem vai mašīnas kārtējā izjaukšana un salikšana atpakaļ viņam ir svarīgāk par jums, gluži vienkārši viņam ir nepieciešama arī šāda dzīves sfēra.

4. Viņiem ir svarīgi pieņemt patstāvīgus lēmumus

Gudra sieviete nekad neatņems vīrietim tiesības justies svarīgam. Viņa neizvirzīs viņam kategoriski savus noteikumus, nekontrolēs viņa izvēli un neatņems viņam ģimenes galvas lomu. Tamdēl jau sieviete un vīrietis ir pāris, kas viens otru papildina, kopā sasniedz mērķus, atbalsta viens otru, “nebremzē” otra attīstību. Neviens vīrietis attiecībās ar sievieti nevēlas justies “aprūpējams” kā mazs, nevarīgs bērns.

Foto: Pexels

5. Vīrieši ir cilvēki, nevis Supermeni

Dīvaini ir pret vīrieti izturēties kā pret fantastikas filmas galveno varoni. Ticiet, viņš nav Supermenis, bet cilvēks ar savu raksturu un savām “dīvainībām” un, protams, vājajām vietām. Ir svarīgi to saprast. Tavs partneris nevar būt vienlīdz lielisks visās dzīves jomās, pat, ja tev šķiet, ka ikvienam vīrietim ir jāprot saskrūvēt skapi vai remontēt mašīnu. Un tas, ka viņš to neprot, nepadara viņu mazāk vīrišķīgu, pavisam droši, ka viņam ir daudz citu talantu! Gudra sieviete to zina, saprot un akceptē.

6. Viņi ciena saimnieciskas sievietes

Kļūdaini ir domāt, ka vienīgais, ko vīrieši sievietē redz ir viņas skaistums un seksualitāte. Daudzi tajā neatzīstas, bet sieviete, kas prot garšīgi gatavot un parastu istabu pārvērst mājīgā telpā, vīrieša acīs ir zelta vērtē. Protams, mūsdienu iespējas, piemēram, ļauj noalgot mājkalpotāju vai pasūtīt ēdienu no kāda restorāna, taču nekas vīrietim neaizstāj ēdienu, ko viņam no sirds ir pagatavojusi viņa mīļotā sieviete. Gudra sieviete zina, ka vīrietis ciena omulīgu mājokli un gardas vakariņas.

Foto: Pexels

7. Viņi neprot lasīt domas

Nopietni, vīrieši nesaprot mūsu divdomīgos mājienus un mīmiku. Viņi ir “veidoti” vienkāršāk. Ja tu kaut ko vēlies no viņa – vienkārši pasaki viņam to, bez zemtekstiem un mājieniem. Turklāt nevajag viņam uzbrukt, pieprasīt, staigāt apkārt un “zāģēt”. Gudra sieviete zina, ka spēks ir patiesībā un vienkāršībā. Ja kaut ko vēlies – palūdz viņam to, ja tev kaut kas nepatīk – arī tāpat pasaki, ja vēlies atbalstu no viņa – palūdz viņam to.

8. Vīrieši ir lieli bērni

Nav nozīmes, vai viņam ir 20 vai 50 – viņi vienmēr ir ar kaut ko “aizgrābti”, neatkarīgi no vecuma. Tev tas ir jāpieņem. Viņš ir aizrāvies ar bezceļu mašīnu hobiju, datorspēlēm vai sportu? Pat necenties viņu no tā atrunāt, tik un tā nekas nesanāks – kamēr viņš to grib darīt, lai dara. Tā vietā labāk pievērsies pati sev – atrod hobiju, kas patīk tev pašai. Galvenais, kas tev jāsaprot, katrs atpūšas tā, kā viņam tas patīk un sagādā prieku. Spēja saglabāt devu bērnišķības briedumā ir ļoti laba īpašība – mēs atklājam sev kaut ko jaunu, un darām to ar entuziasmu. Gudra sieviete neaizliegs savam vīrietim šos mazos priekus, pat ja tas šķiet bērnišķīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
15 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 1
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
9 stundas