Daudzi vīrieši uzskata, ka lai uzbudinātu sievieti ir nepieciešams nodemonstrēt savas seksuālās prasmes. Tomēr tā nav! Dažkārt dažas pavisam ikdienišķas lietas spēj izraisīt sievietē uzbudinājuma efektu.

Noskaidrosim, kas tās ir?

1. Mazliet atpogāts krekls

Lai arī, iespējams, sievietes to neuztver kā “uzbudinājuma” faktoru, viņu uzmanību tas jebkurā gadījumā piesaistīts. Turklāt katrai sievietei ir arī sava gaume – vienām patīk vīrieši ar apmatojumu uz krūtīm, citām – iesauļoti “fitnesa” treneri. Jebkurā gadījumā atpogātas krekla podziņas ļauj fantāziju viņu vaļai.

2. Apspīlētas bikses un īsi šorti

Foto: Unsplash

Sievietēm ir ļoti bagātīga fantāzija! Nemaz nešaubieties par to!

3. Saulesbrilles

Saulesbrilles, kas piestāv vīrieša sejai un vēl vairāk, iespējams, raisa sievietē kādas asociācijas ar kādu slavenu filmu varoni, viņai pakrūtē rada smalku kņudoņu. Kādā krāsā ir vīrieša acis?

4. Skaista apakšveļa

Foto: Unsplash

Nevajadzētu valkāt novalkātas bikses, kuru krāsa vairs nav nosakāma pēc kārtējās mazgāšanas…. Patiesībā sievietes acīs par to nav briesmīgāku lietu. Katrā ziņā, ja vēlies viņu aizbiedēt, velc tās pašas apakšbikses, kas tev kājās bija 12.klases izlaidumā. Savukārt par apakšveļu, kas piesaista sievietes skatienu un simpātijas – nav viena modeļa, kas sievietēm patīk: vienām patiks apspīlētas trikoātāžas apakšbikses, kas ļauj gandrīz nekļūdīgi noteikt tava locekļa izmēru, citām patiks glīti zīda bokseršorti, un viņa var ļauties fantāzijai…

5. Tu proti gatavot ēst

Sievieti ārkārtīgi uzbudina vīrietis, kas prot gatavot ēst un stāv pie plīts… Un, ja viņš vēl pēc vakariņām novāc netīros traukus…. Tā, draugs, būs tava uzvara!

6. Vīrietis, kas prot remontēt

Foto: Pexels

Jebko! Uzvelc apspīlētu T-kreklu, paņem skrūvgriezi vai āmuru, un dodies saremontēt beidzot to sasodīto plauktu vai skapi, par ko viņa tev lūdza jau sen. Sievietēm ir ļoti attīstīta fantāzija, un jāteic, ka šis tēls – vīrietis ar remontatslēgām rokās un mazliet nošmulētu T-kreklu ir viens no spilgtākajiem porno filmu varoņiem. Kāpēc gan?

7. Vīrietis, kas ir īsts džentlmenis

Sievietēm ļoti patīk vīrieši, par kuriem var sacīt – labi audzināts. Tu viņu palaid pa priekšu, palīdzi viņai uzvilkt mēteli, piestum krēslu pie galda, kad viņa apsēžas… Tici, viss šis krāj viņas apziņā plusiņus, un to to noteikti nenožēlosi.

8. Tas, ko tu runā

Foto: Unsplash

Nezin kāpēc vairums vīriešu bieži domā, ka, jo lielāks “rupeklis” viņš ir sarunvalodā, jo vīrišķīgāks šķitīs sievietei? Kļūda! Sievietēm nepatīk rupji vīrieši!!! Pa kādai smalkai, mazai neķītrībai tu vari atļauties tikai karsta seksa laikā, bet ikdienā par to aizmirsti.