Vīrieši un sievietes dažādi mēdz demonstrēt savas jūtas. Un lai gan vīrieši parasti ir krietni “atturīgāki” par sievietēm, tas nenozīmē, ka viņi neprot izjust mīļumu un demonstrēt savas rūpes. Ja tavs vīrietis dara šīs 8 lietas, tad viņš patiesi tevi mīl, vari par to nešaubīties.

1. Viņš tevī ieklausās

Vīrieši dažkārt ir kā bērni: viņi koncentrējas tikai uz tām lietām, kas viņus patiešām interesē. Ja viņš tevi mīl, tad tava balss viņam ir ļoti patīkama un viņš dzirdēs visu, ko tu viņam teiksi vai stāstīsti. Ne tikai to, kas viņam ir interesanti. Turklāt viņš prot ne tikai uzklausīt tevi, bet arī cienīt tavus uzskatus.

2. Viņš strīdās

Jā, viss ir pareizi. Strīdi ir apliecinājums tam, ka jūsu attiecībās ir radusies krīze. Ja viņš patiešām tevi mīl un vēlas šīs attiecības saglabāt, viņam nav vienalga, kas ar tām notiek, un viņš ir gatavs diskutēt ar tevi, strīdēties, līdz atrodas risinājums jūsu kopīgajai problēmai.

3. Viņš prot upurēt savas intereses

Ja viņš ir gatavs mainīt savus plānus tikai tāpēc, lai tevi iepriecinātu, viņš to dara aiz mīlestības un cieņas pret tevi. Viņš tādā veidā parāda, ka tu un jūsu attiecības ir viņa prioritāte.

4. Viņš cīnās par jūsu attiecībām

Kad jūsu attiecībās ir “grūti laiki”, viņš no tevis nenovērsīsies. Patiesībā viņš darīs visu, lai jūsu starpā atkal viss būtu “pa vecam”. Viņš baidās tevi zaudēt.

5. Viņš ar tevi lepojas

Kad vīrietis mīl sievieti, viņš viņas sasniegumus uzskata gandrīz vai kā savējos. Un ļoti lepojas ar to. Tas ir līdzīgi kā mamma lepojas ar savu bērnu augstskolas izlaidumā. Mīlošs vīrietis nestājas ceļā savai sievietei, kad viņa vēlas kaut ko sasniegt, bet palīdz viņai doties uz šo mērķi.

6. Viņš vienmēr redz tevi skaistu

Pat visbriesmīgākajās dienās. Pat tad, kad tu esi slima vai neizgulējusies. Pieaudzis vīrietis lieliski apzinās, ka maisiņi zem acīm, pumpas, strijas vai krunciņas nav nāvējoša vaina un ir dabisks process. Tavu skaistumu viņa acīs tas nemazina.

7. Viņš rūpējas par taviem draugiem un ģimeni

Viņš ciena tos cilvēkus, kas ir tev svarīgi. Viņš ir gatavs par viņiem uzņemties rūpēs, ja tas būs nepieciešams, jo tas tevi padara laimīgu.

8. Viņš nebaidās būt vājš

Lai gan daudziem vīriešiem tas sagādā problēmas. Taču ja viņš tevi patiesi mīl, tad parādīs tev arī šādus mirkļus. Arī vīrietis var būt izmisis un “izlādējies”. Šādos brīžos, protams, tev viņš ir jāatbalsta, tieši tāpat, kā to dara viņš.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem