Kokteilis
Mīli

8 lietas, kas sievietēm savā ikdienā jāpārtrauc: vīrieši tās necieš0

Foto: Fotolia

Lūk, 8 lietas, ko sievietes dara savā ikdienā, taču tās kaitina teju ikvienu vīrieti.

1. Sieviete nesaprot jokus

Mīļās dāmas, lūdzu,nepārprotiet, inteliģentas sievietes ir liela vērtība, taču ne tad, ja tas ir par daudz. Laba humora izjūta ir nepieiciešama kā vīriešiem, tā sievietēm. Ja ar labu humora izjūtu apveltīta tikai viena no attiecību pusēm, tad jāatzīst, ka attiecības ciestu ievērojami. Vīrieši tiešām necieš, ja sieviete ir pārāk nopietna un nespēj uztvert nevienu no viņa jokiem. Esi spontāna, jautra, dzīvespriecīga un tici man, tāda tu savam partnerim patiksi daudz labāk.

2. Sieviete ir pārāk liela drāmas karaliene

Foto: Unsplash

Tas ir tikai sievietes dabā dažkārt justies noskumušai. Taču.. noteikti ne visu laiku. Ja tas ir kā ieradums, burt drāmu un raudāt par katru iespēju, tad iespējams ir pēdējais laiks, lai savestu kārtībā savas emocija un atrisinātu sasāpējušos jautājumus. Vīrieši, jo īpaši labi vīrieši, vienmēr rūpēsies par to, lai sieviete justos labi un būtu laimīga, taču, ja sieviete nepārtraukti būs pa kaut ko neapmierināta, arī paši labākie vīrieši padosies.

3. Pārāk ilga gatavošanās

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Tici man, arī vīriešiem ir ko darīt. Protams, ir tikai loģiski, ka sievietēm sagatavošanās aizņem ilgāku laiku kā vīriešiem, bet ne jau katru reizi. Centies plānot savu laiku un rēķināties ar savu partneri, īpaši, ja dodaties uz kādu svarīgu pasākumu. Neliec viņam uz tevi gaidīt. Mīļās dāmas, jūs esat skaistas pašas par sevi – nav nepieciešams pavadīt neskaitāmas stundas pie spoguļa, lai apliecinātu to dubultā.

4. Sieviete ir pārāk greizsirdīga

Labi, tas ir tikai dabiski, ja sieviete ir greizsirdīga, taču tas var arī būt kaitinoši, ja tas ir nepamatoti. Iespējams tavs partneris devās satikt savus draugus, viens no draugiem bija ieradies kopā ar savu draudzeni un viņi uzsāka pilnīgi nevainīgu sarunu. Tas ir normāli, tev par šādām lietām nevajadzētu kļūt greizsirdīgai. Attiecību pamatā ir uzticība, lai jūs abi spētu justies ērti jebkurā situācijā.

5. Sieviete par daudz tenko

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Būsim godīgi, kuram gan patīk tenkošana? Ja viens no taviem ieradumiem ir cilvēku aprunāšana aiz muguras, tad tici man, agri vai vēlu tavs partneris sāks ieturēt distanci no tevis. Nevienam vīrietim nepatīk, ja viņa sieviete ir iesaistīta neskaitāmās citās dzīvēs, tādējādi aizmirstot savu. Turklāt tenkošanas sekas nereti ir aizmiršana par realitāti. Protams, maza tenkošana nekaitē nevienam, taču izvērtē to normas robežās.

6. Sieviete pārāk daudz runā par savu bijušo

Pastāv būtiska atšķirība starp domāt, cik slikta bija tava pagātne un domāt par pagātni visu laiku. Vīriešiem nepatīk, ja viņu sievietes turpina runāt par saviem bijušajiem. Ja par daudz kavēsies atmiņās, tad tavs vīrietis gluži vienkārši sāks uztraukties par to, cik lojāla tu spēj būt pret viņu. Pārstāj kavēties atmiņās.

7. Sieviete sūdzas par daudz

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Iespējams, tavs partneris nav perfekts, neviens no mums nav. Turklāt viņš labprāt pilnveidotu savas nepilnība tevis dēļ, tāpēc nav nepieciešams katru reizi izgāzt dusmas uz viņu, kad viņš izdarījis ko nepareizi. Iemīloties savā partnerī, tu iemīlēji arī viņa nepilnībās, tāpēc neļauj tām bojāt savu un viņa garastāvokli  arī pēc laika. Atceries, ka arī tu neesi perfekta,

8. Pārāk liela mantkārība

Šādas sievietes ātri nāk un ātri iet. Ja tavs mērķis attiecībās ir iegūt tikai vīrieša naudu vai iegūt no viņa jebkādu mantisku labumu, tad tici man, agri vai vēlu bet šādas sievietes vīriešiem vienkārši apnīk. Mīlestība neslēpjas naudā, vīrieši vēlas, lai mīl viņus, nevis viņu naudas makus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas