Katrai sievietei ir savs vīrieša ideāls. Dažām sievietēm patīk slaidi un augumā gari vīrieši, bet citas tajā pašā laikā dod priekšroku muskuļotiem vīriešiem ar labi trenētu augumu. Vienai lieliskais vīrietis ir asprātīgs un ar labu humora izjūtu, bet citai – kluss un emocionāls. Tomēr viena no lietām, ko visas sievietes meklē vīriešos, ir spēj viņiem uzticēties.

Vēlies uzzināt, vai esi viena no veiksminiecēm, kura ir atradusi patiesi lojālu vīrieti? Lūk, astoņi veidi kas pierāda, ka esi sastapusi savu īsto un vienīgo.

1. Viņš pret tevi ir uzmanīgs

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Bieži ir dzirdēta frāze, ka vīrieši vēlas tikai vienu – seksu, bet tā nebūt nav. Tāda ir tikai neliela daļa vīriešu. Visbiežāk šie vīrieši aizmirst par svarīgiem datumiem, izvairās no emocionālām sarunām un vienīgais, ko gaida no tevis ir seksuālas attiecības.
Vīrietis, kam var uzticēties, ir citādāks. Viņš dienas beigās vēlēsies zināt, kā ir pagājusi tava diena, kas tev liek smieties, kas tevi apbēdina, viņš vēlēsies uzzināt par tavu bērnību. Ja vīrietis izrāda emocijas un ir pret tevi uzmanīgs, tad zini – viņš ir īstais un būs gatavs ieguldīt savu laiku, emocijas un baudīs attiecības ar tevi.

2. Tu viņu interesē visos aspektos

Ja vīrietis izvairās no sarunām ar tevi, jo viņam tās gluži vienkārši šķiet neinteresantas, vari būt droša, ka šādam vīrietim tu nevarēsi uzticēties. Turpretī uzticams vīrietis vienmēr centīsies uzklausīt tevi un būs ieinteresēts tajā, kas tev svarīgs. Viņš vēlēsies uzzināt, kas tu esi, kas tevi interesē un viņu interesēs pat tavi trūkumi!

3. Viņš par tevi stāsta saviem draugiem

Vīrietis, kam patiešām tu vari uzticēties, nekautrēsies par attiecībām ar tevi stāstīt arī saviem draugiem. Tu viņam būsi draudzene ar lielo burtu, un viņš iepazīstinās visus savus draugus un ģimeni ar tevi kā savu mīļoto sievieti. Viņš lepojas ar to, ka satiekas ar tevi.

4. Viņam no tevis nav noslēpumu

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Uzticīgs un lojāls vīrietis savai sievietei nekad nemelos un neko arī neslēps. Viņš vēlēsies, lai tu viņu pazīsti un zini par viņu visu, tāpat kā viņš par tevi. Viņš neuztrauksies, ja nebūs aizvēris savu e-pastu brīdī, kad tu izmanto viņa datoru, kā arī neiebildīs, ja dzirdēsi viņa telefona zvanus. Viņam no tevis nebūs ko noslēpt, un viņš noteikti vēlēsies, lai tu to zinātu.

5. Viņš liek tev justies īpaši

Jebkurš vīrietis var liekuļot par uzticību un jūtām. Vīrietim ir diezgan viegli pateikt, ka esi viņa vienīgā, taču tajā pašā laikā viņš var flirtēt ar blondīni pie blakus galdiņa. Savukārt uzticams vīrietis ar vārdiem nemētāsies, viņš liks sajust, ka ir ar tevi kopā un citas sievietes viņu patiešām neinteresē. Mīlošs vīrietis uz tevi skatīsies citādāk, viņa acu skatiens liks tev justies kā vienīgajai sieviete šajā pasaulē.

6. Tu esi viņa prioritāte

Ir vīrieši, kas spēj pateikt, ka viņa dzīvē esi vissvarīgākā un tajā pašā laikā visu savu brīvo laiku veltīt kaut kam pilnīgi citam. Tas noteikti nav vīrietis, ar kuru tev vajadzētu kopā pavadīt savu atlikušo dzīvi. Uzticams vīrietis ar tevi vēlēsies būt kopā vairāk kā ar jebkuru citu cilvēku. Un tieši tu būsi tā, pie kuras viņš vērsīsies pēc padoma vai atbalsta. Uzticamam vīrietim būsi svarīga ne tikai tu pati, bet arī tavas domas.

7. Viņš spēs rast laiku tev jebkurā situācijā

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Uzticams vīrietis spēs rast laiku jebkurā brīdī, kad tev tas būs nepieciešams, neatkarīgi no savas aizņemtības. Pat dienās, kad viņam darbu ir tik daudz, ka nezin, kā tikt galā, viņš atradīs brīdi, lai piezvanītu tev pusdienu pārtraukumā, lai pajautātu kā tev iet un kā tu jūties. Ne tikai tavs tuvums viņam ir svarīgs, bet arī tavas balss dzirdēšana.

8. Tu vari justies viņam līdzvērtīga

Attiecībās ir svarīgi gan dod, gan saņemt, un tavs vīrietis to labi zina. Aizmirsti par tradicionālu lomu sadalījumu attiecībās – lojāls vīrietis ar prieku palīdzēs tev nomazgāt traukus un sakārtot virtuvi pēc vakariņām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.