Kokteilis
Mīli

8 lietas, kas jāzina ikvienai sievietei par attiecībām ar vecāku vīrieti0

Foto: pixabay

Viņš zina, ko dzīvē vēlas, kādi ir viņa mērķi, viņš ir finansiāli nodrošināts un pats galvenais – viņš zina, kā sievietei likt justies kā karalienei. Jā, tas ir iespējams, ja tev ir attiecības ar vecāku vīrieti. Taču jāņem vērā, ka ir arī “medaļas otra” puse – lūk, 8 svarīgas lietas, kas tev jāņem vērā, ja tavs mīļotais vīrietis par tevi ir ievērojami vecāks.

1. Viņš negribēs pavadīt brīvo laiku ar taviem draugiem

Jautras, skaļas ballītes, dejas līdz rītam, daudz mohito – vīrietim, kurš par tevi būs daudz gadu vecāks, tas viss būs jau pagātnē un neliksies vairs vilinoši. Rēķinies, ka labākajā gadījumā tu šīs ballītes varēsi apmeklēt viena pati, sliktākajā gadījumā – viņš nepriecāsies par to, ka tu vēlies tās apmeklēt bez viņa.

2. Tu nemitīgi dzirdēsi stāstus, kā bija “toreiz”

Sākot ar to, kāds bija saldējums viņa jaunībā, kā agrāk ģērbās sievietes un citas tēmas. Jā, dažreiz tas būs ļoti kaitinoši.

3. Briedumu viņš neizrādīs visās jomās

Jā, viņš ir vecāks par tevi, teiksim, 15 gadus, taču nevajadzētu gaidīt, ka viņš itin visās dzīves jomās demonstrēs briedumu. Tu būsi pārsteigta, ka vīrieši arī viņa vecumā smejas par stulbiem jokiem, skatās muļķīgus video internetā vai pat stāsta dumjas, nepiedienīgas anekdotes.

4. Viņam skapī būs “skeleti”

Viņam ir bijusi sava, un, iespējams, pat ļoti vētraina dzīve arī pirms tevis, kurā bija arī sievietes. Iespējams, daudz sieviešu. Iespējams, viņš seksā ir izmēģinājis visu, ko vien var iedomāties un pienāks tāds brīdis, kad viņš to paprasīs arī no tevis. Vai arī, piemēram, kārtojot viņa mantas tu atradīsi “mājas video”, kuru viņš bija ierakstījis savā medusmēnesī, ko pavadīja kopā ar savu pirmo sievu.

5. Viņš zina, ko vēlas no dzīves un savus uzskatus (un ieradumus) nemainīs

Pieņemsim, divdesmit gadus no savas dzīves atvaļinājuma laikā viņš ir devies pārgājienā, bez jebkādām “komforta” lietām. Vai tu patiešām domā, ka tagad, kad viņš ir sācis satikties ar tevi, viņš to mainīs? Nekad! Vēlies ar viņu doties kopā šajā pārgājienā, nečīksti un ej. Bet viņš visticamāk nemainīs savus ieradumus tikai tāpēc, ka tev tie nešķiet vilinoši.

6. Viņš ir kā labs vīns, bet ir arī otra medaļas puse

Jā, nobrieduši vīrieši var būt patiešām kolosāli. Viņi zina, ko sieviete vēlas, kā viņu apmierināt seksā un kā likt justies kā karalienei. Tomēr ir arī medaļas otra puse – viņiem var būt problēmas ar sirdi, paaugstināts holesterīna līmenis, vāja erekcija un tamlīdzīgas ķibeles. Protams, viss ir individuāli.

7. Viņš sevi uzskata par gudrāku

Jā, viņš tā patiešām uzskata, un automātiski pieņem, ka tu domā tāpat. Viņam ir vairāk gadu, lielāka dzīves pieredze un, iespējams, arī labāka izglītība. Pat, ja tu tam nepiekrīti, nav vērts par to strīdēties.

8. Viņa dzīvē vienmēr būs viņa bērni un bijušās sievietes

Pastāv iespēja, ka viņš pirms tevis ir bijis precējies un, iespējams, ne vienu reizi vien. Bez tam, viņam var būt arī bērni no iepriekšējām attiecībām. Iespējams, tu mācēsi sadraudzēties ar visiem šiem cilvēkiem, bet varbūt arī ne. Taču tev jārēķinās, ka viņi ir un vienmēr būs viņa dzīvē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
6 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda