Kokteilis
Dzīvo

8 krāsas tavos sapņos: par ko tās brīdina?0

Foto: Pixabay

Sapņi mums var atklāti ļoti daudz, taču ne vienmēr tie liecina par pārdzīvoto pagātnē, dažreiz tie “rāda” arī iespējamo nākotni. Dažādi simboli vai sižetiskās līnijas, ko cilvēki redz sapņos, palīdz tos tulkot un izprast. Taču, vai zinājāt, ka sapņos nozīmīga loma ir piešķirta arī krāsām? Tās spēj norādīt gan uz gaidāmajām pārmaiņām jūsu dzīvē, gan brīdina par nepatikšanām, kas tuvojas.

Noskaidrosim, par ko liecina šīs 8 krāsas, ja jūs tās redzat savos sapņos:

Dzeltena krāsa norāda uz to, ka drīzumā tu uzveiksi savas problēmas. Redzēt šo krāsu savos sapņos gandrīz vienmēr ir laba zīme. Tā sola kā iekšējās, tā ārējās pārmaiņas, kas nomaina melno periodu tavā dzīvē. Tāpat dzeltenā krāsa norāda uz to, ka tu sasniegsi savu mērķi.

Oranža krāsa sola patīkamas perspektīvas kā profesionālajā, tā privātajā dzīvē. Ļoti spilgta oranža krāsa norāda uz to, ka tu uzveiki finansiālās grūtības.

Zaļa krāsa ir harmonijas simbols. Tiem, kas plāno ģimenes pieaugumu, šī krāsa sola drīzu bērniņa pieteikšanos. Tāpat šī krāsa ataino attiecības ar mīļoto cilvēku – tā sola, ka tās būs lieliskas un jums izdosies atrisināt esošo konfliktu.

Sarkana krāsa liecina par kaisli. Ja tu šo krāsu redzi savos sapņos, tas norāda uz tavām attiecībām ar mīļoto cilvēku, kā arī to, ka no tavas vai viņa puses iespējams sānsolis. Maigi sārtie toņi liecina par pārmaiņām privātajā dzīvē, bet spilgts sarkanais – viennozīmīgi par krāpšanu, strīdiem un agresiju. Tāpat spilgta sarkanā krāsa var norādīt uz problēmām attiecībās ar citiem tuviem cilvēkiem.

Zila krāsa norāda uz drīzu ceļu. Jo gaišāks ir tonis, jo lielākas perspektīvas var gaidīt ceļa galā. Tumšie toņi norāda uz iespējamām grūtībām ceļā, kas nozīmē, ka pirms ceļojuma vajadzētu pabeigt iesāktos darbus un būt ļoti vērīgam.

Violeta krāsa liecina par to, ka tava intuīcija tev palīdzēs pārvarēt dažādas grūtības, ar kurām tu, iespējams, sastapsies drīzumā. Redzēt violeto sapņos nozīmē uzticēties savai sirdsbalsij.

Balta krāsa atgādina par to, cik būtiskas dzīvē ir dažādas pārmaiņas. Tiem, kas redz “baltos sapņus” reālajā dzīvē visbiežāk pietrūkst “krāsu”, kā rezultātā rodas apātija pret sevi un savu dzīvi. Tāpat baltā krāsa norāda uz godīgumu, it īpaši pozitīvi tas ir tad, ja tu šādu sapni redzi pirms kāda vērienīga biznesa darījuma.

Melna krāsa ne vienmēr simbolizē nepatikšanas un šādus sapņus var tulkot dažādi. Bieži vien melnā krāsa norāda uz pārmaiņām dzīvē, turklāt uz pozitīvo pusi. Savukārt, ja tu “melno” sapni redzi arī kā bailīgu un satraucošu, tad šāds sapnis liecina par meliem un nodevību.

LA.lv