Kokteilis
Mīli

8 kļūdas tuvības laikā, ko vīrieši nepiedod sievietēm0

Foto: Pixabay

Daudzas sievietes maldīgi uzskata, ka gardas vakariņas, līdz spožumam izmazgāta grīda mājoklī un izgludinātas drēbes, kas glīti sakārtotas skapī, var aizstāt seksuālo tuvību. Nē, tā nekad nav bijis un nebūs. Pajautājot teju jebkuram vīrietim, kā viņš vēlētos “atslēgties” pēc garas, nogurdinošas darba dienas – ar siltām vakariņām un līdz spožumam uzkoptu mājokli vai kaislīgu mīlēšanos, teju vai visi atbildētu, ka izvēlētos otro variantu.

Tāpēc, mīļās sievietes, varbūt reizēm lai piedeg kotletes uz pannas un paliek neizmazgāta grīda, bet neliedziet savam vīrietim justies mīlētam un gribētam.

Lai jūsu intīmās attiecības paceltos spārnos, noskaidrosim, kuras ir tās kļūdas seksā, ko vīrieši sievietēm nepiedod!

1. Orgasma imitēšana, šķiet, ir visbiežākā un diemžēl arī vislielākā kļūda, ko sievietes pieļauj tuvības laikā. Tas nav jādara. Jums vīrietim ir jāļauj saprast, kādas pozas jums liek justies labi un kādas jums nepatīk. Ja jūs to “noklusēsiet”, piedevām vēl imitēsiet savu labsajūtu, jūsu mīļotajam vīrietim nebūs ne mazākās iespējas uzzināt, kā viņš var sagādāt jums baudu.

2. Nekad ne ar vienu viņu nesalīdziniet, pat viņam par labu. Jūs gribat būt vienīgā mīļotā viņam un tieši tāpat grib justies viņš.

3. Nerunājiet kritiku tuvības laikā! Izrādiet cieņu, noklusējiet dažas lietas, kas jums ne pārāk patīk. Iedomājieties vīrieša reakciju, ja jūs mīlēšanās laikā pēkšņi izteiksiet kritiku, piemēram, par viņa locekļa izmēru… No tā viņš lielāks nekļūs! Turklāt neapšaubāmi vīrietim būs zudusi jebkāda vēlme tālākai darbībai un tas nenovēršami sabojās arī jūsu attiecības.

4. Tuvības laikā iemācieties domāt tikai par šo mirkli. Aizmirstiet par virtuves netīro grīdu, problēmām darbā un citiem nesvarīgiem momentiem.

5. Nekļūstiet par “mūmiju”, pieņemot, ka jūs tagad iekārtosieties ērtāk, bet viņš lai strādā, lai sagādātu sev un jums baudu.

6. Protams, nevajadzētu arī šo intīmo brīdi pārvērst seksa maratonā pa galdiem, grīdu un citām vietām. Diez vai katru reizi viņš to novērtēs. Patiesībā viņš jūs uzskatīs par nedaudz jukušu.

7. Nekautrējieties no sava ķermeņa. Jūsu vīrietis tuvības laikā neredz jūsu auguma mīnusus, viņš jūs mīl ar visiem jūsu trūkumiem! Ļaujiet viņam gūt baudu ar acīm – neizslēdziet gaismu un neietinieties biezā segā!

8. Nevajadzētu domāt tikai par sevi. Ja jūs jau esat izjutusi orgasmu, nevajadzētu viņu steidzināt vai vēl ļaunāk – izrādīt to, ka jums “vairs nav interesanti”. Palīdziet viņam!

LA.lv