Vai atceries savu pirmo skūpstu? Cik tas bija neveikls, nebaudāms, neērts un visādi citādi noteikti ne kaislīgs. Un tagad pamēģini atcerēties tos skūpstus, kas tev bijuši kopš tā laika. Tie kļuvuši daudz intensīvāki, baudāmāki, kaislīgāki un piesātinātāki. Atceries, ka skūpsti attiecībās vienmēr ienes romantiku un papildu iekāri vienam pēc otra, tāpēc šo skūpstu daudzveidība un kvalitāte attiecībās ir ļoti būtiska.

Turklāt, skūpstiem attiecībās ir liela nozīme pat tad, ja kļūsti vecāka. Protams, skūpstus aizstāj mīlēšanās un kaislīgs sekss, taču skūpsti nevar kļūt par pašsaprotamiem. Tie joprojām ir būtiska intīmo attiecību sastāvdaļa.

Ņem vērā, ka skūpstīšanās arī ir seksuāla izpausme. Vēl jo vairāk, mēlē un lūpās ir tik daudz sensitīvu nervu, kas skūpstīšanās procesā rada īpašu jutekliskuma un tuvības sajūtu. Tas nevien stimulē seksuālo baudu, bet arī uzlabo emocionālo tuvību. Šī iemesla dēļ, apkopojām 8 skūpstīšanās pozas, kas priekšspēli padarīs krietni baudāmāku.

1. Skūpsts, kad sēžat viens otram blakus

Iespējams, tieši šī ir tā skūpstīšanās poza, ko ikviens ir piedzīvojis kā pirmo. Tas ir tas jaukais mirklis, kad sēžat viens otram blakus, parkā uz soliņa, kino, vai uz dīvāna un lēnām tuvojaties viens otram, lai sniegtu pirmo neaizmirstamo skūpstu, tādējādi izrādot un apliecinot savu vēlmi pēc otra un neprātīgo iekāri.

2. Maigs kodiens skūpsta laikā

Foto: Shutterstock

Tas ir lielisks veids, kā norādīt uz to, cik neprātīgi kaislīga esi un cik ļoti alksti pēc baudpilna seksa ar mīļoto. Tas ir kaut kas dabisks, seksīgs un romantisks reizē, brīdī, kas skūpsti mīļoto, maigi iekod viņam lūpā, skūpstot kaklu, maigi iekod viņa kakla ādā. Tas pauž kā kaisli, tā mīlestību. Taču atceries, esi maiga.

3. Krūtis pret krūtīm skūpsts

Foto: Shutterstock

Šī ir viena no elementārākajām, taču efektīvākajām skūpstīšanās pozām. Jūs abi esat stāvu pozīcijā, skatoties viens otram pretī. Un jūs ļaujaties patiesi kaislīgam skūpstam, kamēr jūsu rokas glāsta viens otra ķermeni. Brīdī, kad saskaras jūsu krūtis un jūsu ķermeņi, jūs izjūtat papildu iekāri vienam pēc otra.

4. Skūpsts, kad sieviete atrodas uz vīrieša

Vienmēr ir daudz intīmāk un seksīgāk skūpstīties brīdī, kad esat gultā. Vēl jo vairāk, vīrietis to patiesi izbaudīs, ja skūpsta laikā sieviete atradīsies uz viņa, stimulējot vēl dažādas kustības, kas veicina uzbudinājumu.

5. Uzlabotais franču skūpsts, jeb skūpsts tikai ar mēlēm

Foto: Shutterstock

Ir kāda fantastiska lieta, ko franči prot krietni labāk par visiem citiem, un tā ir skūpstīšanās ar mēli. Tāpēc nebaidies būt kaislīga, mazliet uzstājīga un izbaudiet patiesi baudpilnu skūpstīšanos. Skūpsti ar mēli nenoliedzami uzkurina attiecības un rada vēlmi pēc seksuālas tuvības ar partneri.

6.”Es gribu tevi” skūpsts

Tas ir skūpsts, kas liekus komentārus neprasa. Tas ir tad, kad satiekot viens otru, jūs sākat tik kaislīgi un aizrautīgi skūpstīties, jūsu iekāre ir neiedomājama, skūpsti ir intensīvi. Jūs skūpstāties, līdz skūpsti noklāj visu ķermeni, kaklu, krūtis, vēderu un atkal lūpas. Tas ir skūpsts, kura laikā arī rokas kļūst nevaldāmas un glāsti kļūst erotiski un intensīvi.

7. Zirnekļcilvēka skūpsts

Foto: Shutterstock

Nē, tas nebūt nenozīmē, ka tev jāsaņem radioaktīva zirnekļa kodiens, lai šādu skūpstu sniegtu mīļotajam. Tāpat tev nav jākarājas no griestiem, lai šo skūpstu sniegtu mīļotajam. Pietiks, ja gultā gulēsiet abi vēršot kājas uz pretējām pusēm, svarīgi, lai jūsu galvas būtu līdzās viena otrai.

8. Skūpsti it visur uz ķermeņa, tikai ne uz lūpām

Šos skūpstus tavs partneris izbaudīs vairāk par visu. Tie ir tik erotiski un uzbudinoši. Šo skūpstu laikā partneris varētu alkt un lūgties, lai tu atgriezies pie viņa lūpām, jo uzbudinājums ir nepārspējams, taču tu turpini ķircināt un skūpsti viņa ķermeni, iespējams, arī intīmajās zonās. Ticiet, vīrieši to novērtēs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.