Kokteilis
Dzīvo

8 īpašas spējas, kas piemīt katram no mums: tās mums piemīt jau piedzimstot0

Foto: Pixabay

Cilvēka saprāts slēpj sevī ļoti daudzus noslēpumus. Fakts, ka Visums mums jau dzimšanas brīdī ir dāvājis daudzas īpašas spējas, ir nenoliedzams. Vienīgi dažkārt racionāli mēs tās nespējam izskaidrot vai vēl sliktāk – mēģinām tās noliegt.

Neraugoties uz bieži sastopamo skepticismu, cilvēka prātam un ķermenim piemīt milzīgs potenciāls.

Ar šīm spējām dzimšanas brīdī tiek apveltīt katrs no mums:

1. Iekšējā balss

Foto: Pexels

Ikvienam cilvēkam piemīt iekšējā balss jeb tā saucamā intuīcija. Tikai daži no mums to prot sadzirdēt un iztulkot labāk par citiem. Atcerieties Žannu D’Arku un viņas atzīšanos par to, ka ar viņu sarunājās balsis? Patiesībā katram cilvēkam ir sava iekšējā balss, kas ar mums runā vienmēr, bet visuzstājīgāk tajos brīžos, kad esam nokļuvuši grūtībās vai lielā nelaimē. Tas, vai spējam to sadzirdēt, ir atkarīgs tikai no mums pašiem.

2. Iekšējā pasaule

Tava iekšējā pasaule ir vieta, kur tu smelies mieru un kur jūties ļoti laimīgs. Te tu vari atrast pats sevi un atklāt savas īstās emocijas un vēlmes, un tev nevienam par to nav jāatvainojas vai jāatskaitās. Šī pasaule vienmēr pieder un piederēs tikai tev.

3. Spēja aizturēt elpu

Foto: Pexels

Elpas aizturēšana iedarbojas uz cilvēka nervu sistēmu un sekmē nomierināšanos. Aizturot elpu un lēni izelpojot (atkārtot to 10 reizes), jūs varat “iedarbināt” mehānisku, kas ļauj jūsu ķermenim “pārstartēties”.

4. Skatiens

Vai kādreiz esat ievērojis, ka cilvēki atskatās uz jums vai runā pēc tam, kad jūs esat uz viņiem paskatījušies? To var izskaidrot ar to, ka tev, iespējams, piemīt hipnotizējošs skatiens, kas uz dažiem cilvēkiem iedarbojas gluži vai kā adatas dūriens. Tāpēc “apmaiņa” ar skatieniem ir brīnišķīgs veids, kas dažiem cilvēkiem ļauj pat sazināties. Skatiens, starp citu, pasaka citam ļoti, ļoti daudz.

5. Prasme sazināties neverbāli

Foto: Pexels

 

To var izskaidrot ar to, ka cilvēka dvēsele ir daudzslāņaina. Katram no mums ir sava intuīcija, savas simpātijas un reizēm arī antipātijas. Un dažreiz ir situācijas, kad cilvēkam nav jārunā, lai sajustu un uzzinātu kaut ko par otru cilvēku. Tā, piemēram, mīlestība no pirmā acu skatiena parasti rodas bez vārdiem – tikai paskatoties uz šo cilvēku jums ir skaidrs, ka tieši šī persona ir jūsu dvēseles radinieks un jūsu otrā pusīte.

6. Dāsnums

Laime dot- tā ir atgriezeniskā saite. Tas ļauj cilvēkiem iegūt prieku no tā, ka ir spējuši darīt prieku kādam citam. Palīdzība citiem – tas patiesībā piepilda jūs pašu un padara gaišāku jūsu dvēseli, un, protams, arī fizisko pašsajūtu.

7. Humora izjūta

Smiekli. Foto – Pixabay.com

Tā ir patiesība, ka smiekli ir labākās zāles un pozitīvisma deva, kas nāk no cilvēka, kas viņš vienkārši smejas, ir neizmērojami būtiska. It īpaši, ja jūs ar tādu cilvēku dzīvojat kopā, un viņš veltī visas savas pūles, lai tādā veidā dziedētu jūsu dvēseli, uzlabotu noskaņojumu un padarītu dienu labāku.

8. Spēja meditēt

Šī spēja var padarīt jūsu dzīvi mierīgāku un labvēlīgāku, kā arī vairāk izprast pašam sevi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv