Kokteilis
Mīli

8 iemesli, kāpēc tev vajadzētu dot viņam otru iespēju0

Publicitātes foto

Visdrīzāk, ka katrai no mums attiecībās ir bijis periods, kad esam aizdomājušās, vai nevajadzētu dot viņam (un sev) otru iespēju, lai turpinātu attiecības. Ja kaut viens no šeit minētajiem iemesliem ir arī par jums, tad atbilde, visdrīzāk, ir “jā, ir vērts”.

1. Līdz šim brīdim nesaproti, kāpēc izšķīrāties

Atskatoties atpakaļ, tu saproti, ka tas notika emociju uzplūdā. Iespējams, ka viņš, tāpat kā tu, nožēlo notikušo, taču nevar izlemt to pateikt, jo nezina, kā tu reaģesi. Labākais, ko tu vari darīt, ievākt par viņu informāciju no jūsu kopīgajiem draugiem. Iespējams, kāds no viņiem tev atklās, ka viņš joprojām ir viens un nožēlo, ka jūs esat izšķīrušies. Tieši tāpat jūsu kopīgie draugi ir tie, kas var palīdzēt “neviļus” atjaunot jūsu nodedzinātos tiltus.

2. Jūs abi joprojām esat vientuļi

Ja kopš attiecību beigām ir pagājis vairāk kā pusgads, bet tev joprojām nav jaunu attiecību, ir vērts aizdomāties. Jā, un arī tavam bijušajam situācija ir līdzīga. Mēs, protams, nevēlamies apgalvot, ka tas viss ir tāpēc, ka jūs esat “radīti viens otram”, bet, iespējams, jūsu attiecības bija daudz nozīmīgākas jums abiem, nekā jums likās. Varbūt šo “atvaļinājumu” ir vērts izbeigt?

3. Tu par viņu nespēj pārstāt domāt

Laiks dziedē, bet ne uzreiz. Taču bijušais tev parādās sapņos, tu regulāri apmeklē viņa profilu sociālajos tīklos, bet no mūzikas, kas bija “jūsu”, kaklā sakāpj “kamols” un tu jūties šausmīgi. Šķiet, joprojām esi iemīlējusies un ja tiešām vēlies attiecības turpināt, kavēties nevajadzētu nemaz.

4. Tu salīdzini viņu ar citiem

Tev neizdodas uzbūvēt jaunas attiecības, jo tu nemitīgi salīdzini tās ar bijušajām. Visi potenciālie kandidāti uz tava mīļotā vīrieša lomu iziet briesmīgu “salīdzināšanas analīzi” ar bijušo: šis nav tik garš, šis nedāvina ziedus, šis slikti skūpstās… Jāteic, izrādās, ka tavs bijušais ir bijis turpat vai ideāls, bet pārējie – vidusmēra.

5. Jūs joprojām esat draugi

Un joprojām dodaties kopā uz bāru, lai iedzertu kādu kokteilīti. Tas nozīmē, ka jūs, kā minimums, vins pret otru izjūtat pieķeršanos. Iespējams, jūs joprojām pat “velk” vienu pie otra. Kas zina, varbūt, šī “draugu zona” arī ir jūsu jaunais sākums. Bet ja pie glāzītes kokteiļa kādu dienu vinš tev sāk stāstīt par savu jauno aizraušanos, tad gan vairs neceri un atlaid viņu.

6. Viņš patika tavai ģimenei

Nē, protams, ka nevajag atgriezties pie viņa tikai tāpēc, ka viņš patika tavai mammai. Taču ja viņš turpina tevī izraisīt emocijas, bet mamma (vai draudzene) piekrītoši māj, kad tu runā par viņu, iespējams, viņš nemaz nav tāds āzis, kā tu viņam pateici jūsu šķiršanās dienā.

7. Viņš tev lūdz dot otru iespēju

Jā, tieši tik vienkārši. Ja viņš patiesi nožēlo notikušo, ka ir nodarījis tev sāpes (pieņemsim, jūs izšķīrāties dēļ viņa vainas) un viņš vēlas atjaunot jūsu attiecības, ir vērts pacensties. Dažkārt otrā iespēja ir veiksmīgāka par pirmo.

8. Tu pati vēlies dot viņam otru iespēju

Un nemaz necenties sevi atrunāt! Pat, ja arī jums nekas nesanāks, tu zināsi, ka esi darījusi visu, kas tev tajā brīdī bija svarīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv