Kokteilis
Mīli

8 frāzes, kas liecina – iespējams, viņš tevi krāpj0

Foto: Unsplash

Nav nekā skumjāka kā uzzināt, ka tavs mīļotais vīrietis tevi krāpj. Izrādās, eksistē rinda nodevīgu frāžu, ko vīrietis neapzinoties var pateikt un nodot sevi.

1. “Gribi mēs nopirksim tev to somiņu?”

Negaidīts dāsnums no viņa puses, it īpaši tad, ja agrāk viņš ir bijis visai skops. Šis scenārijs lieliski pierāda to, ka viņš cenšas no tevis “atpirkties”. Psihologi tamlīdzīgu rīcību skaidro ar vainas apziņu, kas nozīmē, ka vīrieti pēc nodarītā grauž sirdsapziņas pārmetumi.

2. “Aizkavēšos veikalā, pie friziera”

Viņš ir sācis “pucēt spalviņas”? Viņš pērk jaunus skūšanās krēmus un smaržas? Apmeklē frizieri daudz biežāk kā agrāk un sācis pirkt sev daudz jaunu apģērbu. Kopumā šī būtu normāla vīrieša uzvedība ar nosacījumu, ja viņš tāds ir bijis vienmēr. Taču, ja vīrietim līdz tam ir bijis viens mīļākais krekls, divi pāri džinsu un vienas iemīļotākās smaržas, tas ir dīvaini. Un noteikti neliecina ne par ko labu.

3. “Tu tici, ka mīlestība var būt uz visu mūžu?”

Nosliece uz lielu filozofēšanu arī ir bīstama zīme. Ja, protams, viņš nav bijis “filozofs” kopš jūsu iepazīšanās brīža. Bet jautājums, vai tu tici tam, ka vienas attiecības diviem cilvēkiem var būt uz visu dzīvi, noteikti neliecina neko labu.

Foto: Unsplash

4. “Tev tur būs garlaicīgi”

Ja tu agrāk esi viņam devusies līdzi uz dažādiem pasākumiem, pat uz viņa darba Ziemassvētku balli, kur tev patiešām ir bijis garlaicīgi, pēkšņi viņš ir sācis rūpēties par to, lai tev nebūtu garlaicīgi. Viņš dosies kaut kur ar draugiem un uzsver, ka viņi tur darīs visu to, kas tevi garlaiko, tāpēc silti iesaka tev palikt mājās. Diez vai šī rīcība prasa komentārus!

5. “Man nav jāatskaitās!”

Šo frāzi vīrietis parasti saka, kad jūt tavas aizdomas. Un saka viņš to, visdrīzāk, tad, kad tu apšaubi viņa ballītes, kurās tev taču “būs garlaicīgi”. Tev vēl ir kādi jautājumi?

6. “Attā, zaķi!”

Viņš nekad, attiecībā uz tevi tādus vārdus nav lietojis vai nu jebko citu “saulīte, pelīte, mīļumiņ, mazā”, ja nu vienīgi tad, kad jūs iepazināties tīņu vecumā. Taču pēdējos 20 gadus tu no viņa šos vārdus neesi dzirdējis nekad. Bet te pēkšņi tu esi zaķis! Te ir divi varianti – vai nu tu esi izdarījusi ko tādu, ka viņš tevi sācis tā patiešām uztvert vai arī otrs variants…

Foto: Unsplash

7. “Liec mani mierā!”

Viņš ir kļuvis ļoti nervozs, viņš var “uzvilkties” uz līdzenas vietas un par pilnīgiem sīkumiem. Bez būtiska iemesla viņš var uz tevi sākt kliegt. Straujas garastāvokļa maiņas, neizskaidrojama uzvedība diemžēl ir raksturīga tiem, kas ir neuzticīgi. Viņus nomoka sirdsapziņa, tāpēc viņi dažādās situācijās meklē vainīgos.

8. Viņš nerunā vispār…

Viņš ietur drošu distanci un izvairās no kontaktēšanās ar tevi. Viņš dodas gulēt uzreiz kā pārnācis mājās no darba, aizbildinoties ar sliktu pašsajūtu. Viņš izvairās ar tevi runāt par jebko, pat par lietām, par kurām agrāk tu nevarēji viņu apklusināt. Agrāk tu zināji visu, cik “liels kretīns ir kolēģis A un ka kaimiņš B ir nopircis jaunu mašīnu”. Bet tagad pilnīgs klusums, nekādu ziņu. Informācijas vakuums. Un, ja godīgi, nav īsti skaidrs – priecāties par to, ka tu nedzirdi kārtējo “viņš atkal nopircis jaunu mašīnu” vai bēdāties. Laikam jau otrais.

Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
39 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas