Runā, ka visām sievietēm patīkot ziedi un saldumi. Tomēr atzīmējot 8. martu, ir vērts atgādināt, ka ir vēl daudz citu veidu, kā svinēt sievietes mainīgo lomu mūsdienu sabiedrībā. Baiba Freija, IKEA interjera dizaina nodaļas vadītāja, ir izvēlējusies 8 netradicionālu un tajā pašā laikā pieejamu dāvanu piemērus, kas iedvesmos gan sievietes, gan vīriešus.

1. Ja sievietei ir daudz mazu un svarīgu lietu – skaistumkopšanas piederumi, rotaslietas, kolekcijas priekšmeti vai piemiņas lietiņas, laba ideja dāvanai būs funkcionāla kastīte, kur visus nieciņus uzglabāt, ar spoguli un vairākiem nodalījumiem.

Publicitātes foto

2. Brokastis gultā vienmēr ir laba doma – pamodini savu sievieti ar pašgatavotām brokastīm un aromātisku kafiju, kas pasniegta uz praktiskās brokastu paplātes.

Publicitātes foto

3. Laiks atpūtai un sev arī ir lieliska dāvana – īpaši māmiņām vai sievietēm, kas vienmēr ir aizņemtas darbā un citos pienākumos. Atsvaidzini savu vannas istabu ar jauniem dvieļiem, paklāju un aromātiskajiem kociņiem vai svecēm un dod viņai iespēju izbaudīt mierīgu un nesteidzīgu vannu.

Publicitātes foto

4. Svinam 8. martu arī pie darba galda! Karjeras sievietei noderēs praktisks galda organizators, dizaina papīrlietas vai labi darba instrumenti.

Publicitātes foto

5. Gulta ir vieta, kur mēs pavadām trešdaļu savas dienas, tāpēc atsvaidzini tās noformējumu – pārsteidz savu sievieti ar jaunu gultas veļu (nevis iepakojumā, bet jau uzklātu) un dekoratīviem spilveniem.

Publicitātes foto

6. Tavai dāmai patīk kosmētika? Padari krāsošanās procesu daudz vienkāršāku, uzdāvinot viņai spoguli ar iestrādātu apgaismojumu.

Publicitātes foto

7. Pavasaris ir klāt, un ir laiks ienest dabu mājās. Izvēlies ar rokām pītu bambusa lampu, kas radīs istabā mājīgu noskaņu.

Publicitātes foto

8. Ja esi pārliecināts, ka 8. marts nav iedomājams bet pavasara ziediem, tad padari šo dāvanu ilglaicīgāku, pasniedzot ziedus jaunā, skaistā vāzē.