Patiesībā nav būtiski, vai jūs kopīgi ejat dušā, lai nomazgātos vai padarītu krāšņāku savu intīmo dzīvi – tas ne vienmēr ir ērti. Jo duškabīnes, kā arī vannas, kā likums, vairumā gadījumu ir paredzētas vienai personai. Tāpēc noteikti ir jāņem vērā šie ieteikumi, kas palīdzēs nepieļaut “liktenīgas” kļūdas!

1. Ūdens un lubrikants nav sinonīmi

Daudzi uzskata, ka ūdens var aizstāt lubrikantu. Taču tā nav. Patiesībā ir gluži pretēji. Ūdens ne tikai to nevar aizstāt, bet patiesībā samazina arī dabīgā lubrikanta esamību. Tāpēc sekss dušā patiesībā var pārvērsties par visai neērtu un pat sāpīgu procesu.

2. Ziepes “kož” un dedzina!

Atcerieties reizi par visām reizēm, pirms ar saziepētām rokām pieskarties intīmām vietām – tās “kož” un dedzina!

3. Nenosalstiet

Dušā viegli var nosalt, neraugoties uz to, kāda kaisle valda starp jums. Neaizmirstiet par tiešo dušas uzdevumu un laiku pa laikam aplejiet viens otru ar siltu ūdeni.

4. Uzmanieties no traumām

Jā, lai arī filmās dažkārt rāda, cik kaislīgi viņš viņu paceļ dušā, piespiež pie sienas un skūpsta, šī nav filma. Jūs neesat ne kaskadieri, ne akrobāti, un nevajadzētu mēģināt dažādus trikus, esot dušā. Ir ļoti viegli paslīdēt un savainoties.

5. Ziepes un putas ir ļoti rūgtas

Ja jūs patiešām vēlaties dušā nodarboties ar orālo seksu, sākumā nomazgājiet ziepes un putas. Ticiet, jums tās negaršos.

6. Neaizmirstiet arī nomazgāties

Sekss dušā, protams, ir jauki. Bet pēc tam neaizmirstiet to, kāpēc cilvēki vispār iet dušā – lai nomazgātos.

7. Tieciet vaļā no asiem priekšmetiem

Skuveklis vai pincete duškabīnē mīlēšanās laikā – nav laba doma. Tie ir bīstami priekšmeti, kas var ļoti sāpīgi jūs ietekmēt – dažas neveiksmīgas kustības un jūs jau esat savainojies.

8. Skūpsti!

Skūpsti dušā, lūk, tas ir patiešām jauki. Tas ir tāpat kā skūpstīties lietus laikā (cik romantiski!), tikai uz jums nav slapju drēbju un apavu, kas liek jums salt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem